Rüyada Limon Görmek

Rüyada Limon Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.202 kez okundu.

Rüyada limon görmek, hastalık anlamına gelir. Limon gören kişi hastalıkla uğraşabilir. Limon gören kişi tanıdığı birisinin hasta olduğunu duyabilir. Hastalıkla uğraşmak anlamına gelir. Kişi hasta yakınının haberini alabilir ya da kendisi ufak bir rahatsızlık geçirebilir. Önemsemediği bir rahatsızlık ortaya çıkabilir ve rahatsızlık verebilir.

rüyada limon

Rüyada limon görmek, borç ve tatsızlık olarak yorumlanır. Rüyasında limon toplayan kişi çevresiyle tatsızlıklar yaşar. Rüyasında limon toplayanın çevresiyle arası bozulur. Rüyada birine limon uzatmak o kişiyle tatsızlık yaşamak olarak yorumlanır. Limonu verdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz ve aranız bozulabilir. Limon gören kişi tatsızlıklarla uğraşır ve tadı kaçar. Gereksiz tartışmalar yüzünden gerginlikler olabilir. Tatsızlıklar canınızı sıkabilir.

Rüyada limon, kırgınlık olarak da yorumlanır. Rüyada limon kesen ve yiyen kişi çok büyük sorunlarla uğraşacaktır. Rüyada limon yiyen kişi yakınında biriyle tartışabilir, arası bozulabilir. Ufak kırgınlıklar olabilir ve arkadaşlar arasında uzaklaşmalar olabilir. Rüyada limon görmek, hasta olacak birinin haberini almak olarak yorumlanır. Rüyada limon yeyip akıtan kişi biriyle ağız kavgası yapacaktır. Söylediği sözler yüzünden sorun yaşayabilir ve söylediklerinden pişman olabilir. Rüyada limon yediğini gören bir kişi eğer hasta ise, eski sağlığına kavuşacak demektir. Limonun çürüdüğünü gören bir kişi ise, kötü bir haber alacak ve ardından zorlu günler geçirecektir. Limon sembolü, çoğu zaman sıkıntılı bir döneme girildiğini gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git