Rüyada Limon Görmek

Rüyada Limon Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.418 kez okundu.

Rüyada limon görmek, hastalık anlamına gelir. Limon gören kişi hastalıkla uğraşabilir. Limon gören kişi tanıdığı birisinin hasta olduğunu duyabilir. Hastalıkla uğraşmak anlamına gelir. Kişi hasta yakınının haberini alabilir ya da kendisi ufak bir rahatsızlık geçirebilir. Önemsemediği bir rahatsızlık ortaya çıkabilir ve rahatsızlık verebilir.

Rüyada Limon Toplamak

borç ve tatsızlık olarak yorumlanır. Limon toplayanın çevresiyle arası bozulur. Birine limon uzatma ise o kişiyle tatsızlık yaşamak olarak yorumlanır. Limonu verdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz ve aranız bozulabilir. Ayrıca kişi tatsızlıklarla uğraşır ve tadı kaçar. Gereksiz tartışmalar yüzünden gerginlikler olabilir. Tatsızlıklar canınızı sıkabilir.

Rüyada Limon Kesmek

Kırgınlık olarak yorumlanır. Kişi çok büyük sorunlarla uğraşacaktır. Ayrıca kişi yakınında biriyle tartışabilir, arası bozulabilir demektir. Ufak kırgınlıklar olabilir ve arkadaşlar arasında uzaklaşmalar olabilir. Hasta olacak birinin haberini almak olarak yorumlanır. Bazen de kişi biriyle ağız kavgası yapacak anlamına gelir. Söylediği sözler yüzünden sorun yaşayabilir ve söylediklerinden pişman olabilir.

Rüyada Limon Yemek

Kişi eğer hasta ise, eski sağlığına kavuşacak demektir. Yenilen limon çürük ise, kişi kötü bir haber alacak ve ardından zorlu günler geçirecek demektir. Çoğu zaman sıkıntılı bir döneme girildiğini gösterir. Pek hoş bir şekilde yorumlanamayan bir rüyadır. Yakın zamanda rüya sahibinin çevresindeki biri tarafından gelecek olan bir habere işaret eder. Bu haber ise rüya sahibinin canını çok fazla sıkacak ve biraz sıkıntı ile geçecek olan günler yaşamasına sebep olacaktır. Aynı zamanda yakın bir kişi tarafından edinilecek olan düşmana da yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Çalmak

Bu rüya, rüya sahibinin aile içerisinden herhangi bir üyesinin bir yardıma ihtiyacı olduğunu ifade etmektedir. Bu yardıma rüya sahibinin koşacağını gösterir ve akrabasını büyük bir sıkıntıdan kurtaracağı mesajını verir. Aynı zamanda yapılan bu iyiliğin karşılığını bir gün alacağını ifade etmektedir. Böylelikle rüya sahibinin bu akrabası sayesinde çok iyi yerlere geleceğini gösterir.

Rüyada Limon Sıkmak

Rüyayı gören kişi genç bir kız ise çok hayırlı zamanların yaklaştığını ifade etmektedir. Kısacası bu kişi için büyük bir kısmeti göstermektedir. Bu kişi oldukça hayırlara vesile olacak bir kişidir ve rüya sahibi için oldukça uygun biridir. Haramdan uzak olan, mert ve iş sahibi birini ifade etmektedir. Bu kişiyle uzun bir yolun göstergesidir.

Rüyada Limon Satın Almak

Rüya sahibinin belli başlı olabilecek bir takım sorunlar ile karşı karşıya geleceğini ifade etmektedir. Bu sorunlar sağlık ile ilgili olan sorunlardır. Bir başka yorumda ise bu rüya, rüya sahibinin çevresinde yer alan kişiler tarafından büyük tepki alacağı bir olay yaşayacağını göstermektedir. Kısacası bu rüya stresli bir döneme gireceğinizin habercisi olmaktadır.

Rüya sahibinin iş hayatında bir proje ile uğraştığını yada uğraşacağını ve bu projeden çok başarılı bir şekilde çıkacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda bu iş konusunda üst mevkiye sahip olan bir tanıdıktan yardım isteneceğini ve bu tanıdık sayesinde daha iyi bir şekilde karar alınacağını ifade eder. İşsiz birisi için ise bu tanıdık sayesinde daha güzel bir iş bulmayı ifade eder.

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada görüle limona rüya sahibi tarafından güzel bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin bütün kötü zamanlarda geri bırakacağını ifade etmektedir. Böylelikle mutlu günlerin habercisi olan bir rüyadır. Aynı zamanda bundan sonraki zamanlar içerisinde bol bol olmak koşulu ile çok fazla mutlu anlar yaşanacağı mesajını bizlere vermektedir. Şaşırtıcı ve mutluluk verici bir dönem olacaktır.

Rüyada Limon Koparmak

Rüyada limon toplamak rüya sahibi tarafından büyük bir kısmeti elde etmek olarak yorumlanmaktadır. Bu kısmet iki şekilde olabilir. Ya iş hayatı ile ilgili ya da aşk hayatı ile ilgilidir. Eğer iş hayatı ile ilgili ise rüya sahibinin birden yükselebileceği ve engelleri kaldıracağı bir döneme gireceğini bu rüya bizlere ifade etmektedir.

Rüyada Limon Satmak

Rüya sahibinin son zamanlarda bazı şeyler için çok çabaladığını göstermektedir. Aynı zamanda bu çabaların karşılığını kat ve kat alacağını ifade eder. Rüya sahibi evli ise eşi ile arasında son zamanlarda olan bir takım tartışmaların son bulacağını göstermektedir. Böylelikle sorunlar tatlı bir çözüm yoluna bağlanacaktır veya aile yakın bir süreçte çocuk sahibi olabilir.

Rüyada Limon Çiçeği Koklamak

Rüya sahibinin yakın çevresinde yer alan birinden (akraba veya dost) kötü bir haber alacağını gösterir. Bu haber bir hastalık haberi olarak yorumlanmaktadır. Bu haber sonucunda rüya sahibinin oldukça fazla üzüleceğini ifade etmektedir. Bu süreç içerisinde rüya sahibinin, hasta olan kişiye yardım edeceği ve hep yanında yer alacağını bu rüya ifade eder.

Rüyada Limon Kolonyası

Bu rüya zor bir süreci ifade etmektedir. Rüya sahibini son zamanlarda işlerini pek yolunda gitmeyeceğini gösterir. Bu sebepten dolayı rüyayı gören kişinin stresli bir zaman geçireceği mesajını vermektedir. Oldukça hayal kırıklığı yaşanacağı bir dönem geçireceğini ve bunlara rağmen rüya sahibinin ayakta durması gerektiğini gösterir. Sabırlı olunması gereken bir dönemi gösterir.

Rüyada Limon Yalamak

Bu rüya mal veya insana işaret etmektedir. Rüya sahibi için gelecek olan güzel bir malı gösterir. Bu mal rüya sahibini her koşuldan rahatlayacak bir malı ifade eder. Aynı zamanda zararsız olan bir insanı işaret etmektedir. Bu insandan güzel haberler alacağını ve bu haber ile mutlu günlerin kapısını açacağını ifade etmektedir.

Rüyada Yarım Limon Görmek

Böyle bir rüya kişinin sağlık ile ilgili haberlerinin bir nevi müjdecisidir. Rüya sahibi gerek fiziksel olarak gerekse de psikolojik olarak bir takım sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmış ise kısa bir süre sonra bu sorunlardan kurtulacağına ve sağlıklı bir yaşama adım atıp, büyük bir şekilde rahatlayacağına işaret etmektedir. Eğer ailesinde hasta birisi varsa, bu kişininde sağlıklı hale geleceğini ifade eder.

Rüyada Çürük Limon Görmek

Rüyayı gören kişinin kısa bir süre büyük olaylar yaşadığına ve bu olaylardan yıpranacak şekilde acı çektiğine işaret etmektedir. Bu rüyanın ise verdiği mesaj artık bu acı günlerin son bulacağıdır. Bu çekilen eziyetin arkasından adeta mutlu, sağlıklı ve huzur dolu günler rüya sahibinin kapısını çalmak içeri bir heves beklemektedir. Aynı zamanda alınacak güzel habere işarettir.

Rüyada Limon Sıktığını Görmek

Rüya sahibinin son zamanlarda kendi içerisinde bir takım psikolojik sorunlar yaşadığını ifade etmektedir. Bu sorunlardan kurtulmak için kendisini başkalarına açmalı ve konuşmalıdır. Böyle yapacağı taktirde rüya sahibi tüm dert ve kederlerinden kurtulacak ve adeta içerisini bir huzur kaplayacaktır. Kısacası böyle bir rüya, sorunların sona ermesini, kurtulmayı ifade eden bir rüyadır.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Bolluk olarak ifade edilen bir rüyadır. Maddi olarak rüya sahibinin bütçesinin yükseleceğini gösterir. Çalışan bir kişi için, maaşında zam olarak ifade edilen bu rüya, aynı zamanda aile tarafından gelecek olan büyük bir mala (mirasa) işarette etmektedir. Bu maddi zenginlik rüya sahibinin istediği yaşama kavuşmasında çok büyük bir adım olmayı başaracaktır.

Rüyada Limon Ağacı Çiçeği Görmek

Rüya sahibinin yaşantısı boyunca karşısına hep iyi kişiler çıkacağına ve bu yüzden dolayı oldukça şanslı olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibinin hiçbir zaman yalnız kalmayacağını ifade eden bu rüya, aynı zamanda bu dostları ile bir ömür boyunca beraber sırt sırta sorunların üstesinden geleceğini de gösterir. Bu dostlar rüya sahibinin tam gönlüne sığmış olan dostlarıdır.

Rüyada Limonata İçmek

Bütün dertlerin artık dermana ulaşacağına ve kişinin büyük bir şekilde rahatlayıp aramış olduğu huzuru bulacağına işaret etmektedir. Aynı zaman böyle bir rüya, rüyayı gören kişinin karşısına çok iyi bir talih kuşu çıkacağına ve bu kuş sayesinde şansı açılıp bütün işlerinin yolunda gideceğine işaret eder. Aile içerisinde mutlu haberler alınacağını gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git