Leylek

Leylek
11 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.219 kez okundu.

Rüyada leylek görmek, alınacak bir görevde pasif kalmak olarak yorumlanır. Rüyada leylek gören kişi bir göreve atanabilir ve sorumluluk sahibi olabilir. Bir grubun başına gelebilir ve gruba yönetici olan kişi istediği başarıyı yakalayamayabilir. İstediği yetkilerin kendisine verilmediğini düşünebilir. Görevini tam layıkıyla yapabilir veya görev için uygun olmadığını hissedebilir.

Rüyada Leylek Uçması

Rüyada leylek uçması, kişi maddi olarak kayıplar yaşayabilir. Para biriktiren biri biriktirdiğini başka bir şey için harcayabilir. Elindeki parayı gereksiz bir yere yatırabilir. İhtiyaç olmayan bir şeyi alma kararı alabilir. Borcunu ödemeyen birine borç para verebilir. Maddi olarak kayıplar yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Leylek Yakalamak

Rüyada leylek yakalamak, evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Kişi evliyse evlat sahibi olacaktır ya da evlatlarıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Leylek, çoğalmak, üremek olarak yorumlanır. Kişinin ikiz çocukları olabilir. Eğer çocukları varsa çocuklarıyla ilgili bir etkinliğe katılabilir.

Rüyada Leylek Öldürmek

Rüyada leylek öldürmek, seni çok beğenmesine rağmen, asla sana erişemeyeceğini düşünen bir adam var. Bu adamın hislerini fark ettiğin zaman ondan uzaklaşacaksın. İş yerinde yaşamış olduğun sıkıntılara daha fazla dayanamayıp bu işten ayrılacaksın ve pişman olmayacaksın. Yeni başlayacağın bir iş sana bol kazanç ve bereketin kapısını aralayacak. Bu ara şans fazlasıyla senden yana olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git