Rüyada Leylek Görmek

Rüyada Leylek Görmek
11 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.171 kez okundu.

Rüyada leylek görmek, alınacak bir görevde pasif kalmak olarak yorumlanır. Rüyada leylek gören kişi bir göreve atanabilir ve sorumluluk sahibi olabilir. Rüyada leylek gören kişi bir grubun başına gelebilir. Gruba yönetici olan kişi istediği başarıyı yakalayamayabilir. İstediği yetkilerin kendisine verilmediğini düşünebilir. Rüyada leylek gören kişi görevini tam layıkıyla yapabilir, görev için uygun olmadığını hissedebilir.

Rüyada Leylek Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada leylek görmek ne anlama gelir ?

Rüyada leylek görmek ne anlama gelir ?

Rüyada leylek görmek, maddi kayıp olarak yorumlanır. Rüyada leyleğin uçtuğunu gören kişi maddi olarak kayıplar yaşayabilir. Para biriktiren biri biriktirdiğini başka bir şey için harcayabilir. Elindeki parayı gereksiz bir yere yatırabilir. İhtiyaç olmayan bir şeyi alma kararı alabilir. Borcunu ödemeyen birine borç para verebilir. Maddi olarak kayıplar yaşanması anlamına gelir.

Leylek sembolü, evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyada evine leylek geldiğini gören kişi evlat sahibi olur. Evliyse evlat sahibi olacaktır yada evlatlarıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Rüyada leylek, çoğalmak, üremek olarak yorumlanır. Birçok leyleğin eve geldiğini gören kişinin ikiz çocukları olabilir. Eğer çocukları varsa çocuklarıyla ilgili bir etkinliğe katılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git