Rüyada Leğen Görmek

Rüyada Leğen Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.593 kez okundu.

Rüyada leğen görmek, fedakarlık yapmak olarak yorumlanır. Rüyada leğen gören kişi biri için fedakarlık yapacaktır. Eğer rüyayı gören bekarsa sevdiği için bazı fedakarlık yapacaktır. Eğer rüyayı gören evli ise ailesi ile ilgili fedakarlık yapacaktır. Rüyada elini leğene sokan kişi bir başkasının işini yapacaktır. Onun görevini üstlenecek ve onun sorumluluğunu hafifletecektir.

Rüyada Leğen Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada leğen görmek

Rüyada leğen görmek, aileye düşkünlük anlamına gelir. Rüyasında ayağını leğene sokan kişi  ailesiyle ilgili büyük fedakarlık yapmaya hazırdır. Ailesinde olan bir kişinin üzüntüsünde üzülür. Birinin canı sıkkınsa o olayı çözmek için çaba harcar. Evli olanlar  için evlatları ile ilgili konular gündeme gelebilir. Evlatlarının sorunuyla uğraşabilirler.

Rüyada Leğen Görmek Ne Demek ?

Rüyada leğen, rüyada yeni bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyada leğende elini yıkayan kişi geçmişini bir yana bırakıp gelecek için adımlar atacaktır. Hayırlı biriyle karşılaşabilir. Yeni birini tanıyacaktır. Hayatına gelen bu kişiyi saf duygularla değerlendirmelidir. Samimi yaklaşılırsa hayırlı bir sonuç olabilir . Samimi olursanız bunun karşılığını alacaksınız. Bu rüya, birikim yapmanız gereken bir dönemin içinde olduğunuzu gösterir. Eğer bu dönemde gereken birikimi yapabilirseniz gelecek zamanlarda çok rahat bir hayat yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra rüyasında leğenin içine girdiği gören bir kişi, sıkıntı içine düşecek ve maddi bir sıkıntı yaşayacak demektir. Bu rüya, leğenden su döküldüğünü gören bir kişi, boş yere harcama yaparak kendisini zora sokabilir. Pis leğen, hastalıkların habercisidir.

Rüyada leğen

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada leğen görmenin anlamı ve leğen rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Leğen Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. MERVE dedi ki:

    RÜYAMDA MAVİ BİR LEGEN GÖRDÜM PARLAK MAVİ VİR LEGEN. DUVARDAN CIKAN BIR BACADAN TEMIZ SOGUK SU LEGENIN ICINE AKIYODU

Sayfa başına git