Rüyada Lavaş Görmek

Rüyada Lavaş Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.307 kez okundu.

Rüyada lavaş görmek, inanç sisteminin güçlenmesi olarak yorumlanır. Lavaş gören kişi dini konulara yoğunlaşabilir ve bununla ilgili bilgi de edinebilir. Lavaş yaptığını gören kişi dini konularda bilgilenmek isteyecektir. İbadet yapma isteği artacak ve dini konularda araştırma da yapacaktır. Rüyasında lavaş gören kişi aklına takılan tüm soruların cevaplarını aramak isteyecektir.

rüyada lavaş görmek

Rüyada lavaş görmek, helal rızk elde etmek olarak yorumlanır. Lavaş yiyen kişi helal rızk kazanacaktır. Taptığı işte haksızlık yapmayacaktır. Kendisinin hak ettiği kadar para kazanacaktır, kimsenin parasında ya da emeğinde olmayacaktır. Rüyasında lavaş gören kişi helal rızk ile ödüllendirilecektir. Haksızlığın olmayacağı tüm kazançların helal olduğu bir dönemi işaret etmektedir.

Rüyada lavaş menfaat isteği olarak yorumlanır. Başkasının lavaş yaptığını gören kişi birisi tarafından menfaati doğrultusunda da kullanılacaktır. İyi niyetli olunsa da çevresindeki kişiler o kişiden menfaati doğrultusunda yararlanmak isteyebilir. Çok kötü niyetli olunmasa da bu durum biraz can sıkıcı olabilir. Menfaatlerin az gündeme geldiği ve gündeme geldiğinde can sıkıcı olduğu bir dönemi işaret eder. Rüyasında lavaş gören bir kişinin rızkı artabilir ve bu kişi, eğer muhtaç kişiler ile malını ve parasını paylaşırsa daha fazlası ile kendisinin geliri artacaktır. Bu rüyayı gören bir kişi, din ve ilim ile ilgili yeni bilgilere ulaşmak için yeni çabalar içine girecek demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git