Rüyada Lavaş Görmek

08.05.2015
Rüyada Lavaş Görmek

Rüyada lavaş görmek, inanç sisteminin güçlenmesi olarak yorumlanır. Kişi dini konulara yoğunlaşabilir ve bununla ilgili bilgi de edinebilir. İbadet yapma isteği artacak ve dini konularda araştırma da yapacaktır. Aklına takılan tüm soruların cevaplarını aramak isteyecektir. Rüya sahibi hayatı boyunca uzun bir süre sıkıntılar içerisinde bir dönem geçiriyor olduğunuza işaret etmektedir. Bunun yanı sıra sadece bunun ile de kalmayıp sizlerin bu sıkıntı dolu günler içerisinden uzun bir atlayış yaşıyor gibi iyi bir yükselme dönemine de girecektir. Bu rüya aslında sizlere bir uyarı mesajı gibi de olabilir. Çünkü sizlerin eğer sabır eder iseniz gerçek mutluluğa da erişeceğiniz anlamına da gelmektedir.

 Rüyada Lavaş Yemek

Helal rızk elde etmek olarak yorumlanır. Taptığı işte haksızlık yapmayacaktır. Kendisinin hak ettiği kadar para kazanacaktır, kimsenin parasında ya da emeğinde olmayacaktır. Ayrıca kişi helal rızk ile ödüllendirilecektir. Haksızlığın olmayacağı tüm kazançların helal olduğu bir dönemi işaret etmektedir. Rüya sahibi eğer bekar olan bir erkek ise dinine düşkün olan bir kız ile evlenecek olduğunu gösterir iken oldukça farklı anlamları da beraberinde getirmektedir. Bu durumu eğer bekar olan bir kız görüyor ise de her dinine ne kadar bağlı olan biri olsa bile evlenecek olduğu kişinin de bir hayli din konusundan da oldukça uzak olacak biri olduğunu da işaret etmektedir.

 Rüyada Lavaş Yapmak

Menfaat isteği olarak yorumlanır. Kişi birisi tarafından menfaati doğrultusunda da kullanılacaktır. İyi niyetli olunsa da çevresindeki kişiler o kişiden menfaati doğrultusunda yararlanmak isteyebilir. Çok kötü niyetli olunmasa da bu durum biraz can sıkıcı olabilir. Menfaatlerin az gündeme geldiği ve gündeme geldiğinde can sıkıcı olduğu bir dönemi işaret eder. Aynı zamanda kişinin rızkı artabilir ve bu kişi, eğer muhtaç kişiler ile malını ve parasını paylaşırsa daha fazlası ile kendisinin geliri artacaktır. Bu rüyayı gören bir kişi, din ve ilim ile ilgili yeni bilgilere ulaşmak için yeni çabalar içine girecek demektir.

Rüyada Lavaş Ekmek Görmek

Ümit etmek, hayal kurmak, sevinç ve gurur anlamını taşımaktadır. Hayatımızdaki çoğu insanın bizlere verdikleri izlenimleri ve bizlere karşı olan davranışlarını simgeler ve çoğu zaman başımızdan attığımız yada önemsemediğimiz şeylere karşı çok dikkatli olmamız ve her zaman kafamızı kullanmamız gerektiğini söylemeye çalışmaktadır. Zaman zaman bilinçaltımıza yüklediğimiz şeyler çoğu zaman rüyalarımızda karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı korktuğunuz bir şeyden refaha kavuşacağınıza, içinizin rahatlayacağı bir döneme gireceğinize ve kendi kafanızda kurmuş olduğunuz problemleri ortadan kaldırmak için kendine yakın hissettiğiniz bir arkadaşınıza yada akrabanıza içinizi açmanız gerektiğini işaret eder. Morali bozuk bir yakınınıza destek olacağınız anlamını taşır. İçinizde var olan korkularınızı yenmeye çalıştığını ve bu ruh hali ile çoğu zaman mücadele ettiğinizi gösterir. Saklamaya çalıştığımız zayıf yönlerinizi bazı kişiler fark edecek ve bunu kullanarak canınızı acıtmak isteyecek demektir. Zor günler geçirmiş ve çabalarınızın karşılığını alamadığınız dönemler yaşamış olabilirsiniz. Sabrettiğiniz takdirde refaha çıkacak ve parlak bir geleceğin temellerini kendi eliniz ile atacaksınız.

Rüyada Lavaş Yediğini Görmek

Kişinin güvenliğine çok önem verdiğini gösterir. Kişi kendisine dost olacak insanlarla tanışacaktır. Sizin başınıza gelecek bir musibeti savdığınızı gösteriyor. Bu dert iş yerinizde kuyunuzu kazanların bir sonuç elde edemeyeceğine yorumlanabilir. Ya da oturduğunuzun apartmanda sizin dedikodunuzu yapan kişilerin olduğunu gösterir. Kişinin rızkı ve kazancı aratacak demektir. Elinizin bollaşacağı zamanlara geldiniz ve bu sayede bütün borçlarınızı temizleyebilirsiniz. Bir türlü kurtulamadığınız bir derdi de simgeleyebilir. Bu zor ve sıkıntılı bir sürecin içinde olduğunuzu gösterir. Günahlarınızın vicdanınıza işlediği ve bu yüzden kendinizi mutsuz hissettiğiniz bir dönemde olduğunuz anlamına gelir. Şu sıralar işlerindeki yoğunluk sen de uykusuzluk ve sinir haline sebep olmuş gibi duruyor. Bu sinirli halinden dolayı arkadaşların ve ailen senden uzaklaşmaya başlamış bilesin. Belki meditasyon veya yoga ruhunu dinlendirmede yardımcı olabilir. Hafta sonları doğa ile baş başa olmak da ruhunu dinlendirmek için etkili olacaktır. Beslenme düzenine de dikkat etsen iyi edersin.

Rüyada Sıcak Lavaş Ekmeği

Rüyayı gören kişi için zorluklara ve meşakkate yorumlanır. Kişi, birini kırmışsa ya da birinin günahına girmişse, bilinçaltında oluşan suçluluk duygusu yüzünden bu tip rüyalar görebilir. Bunun yanı sıra bu sıkıntıların getirdiği dönemin bitmesi için kalbini kırdığınız ya da sizin yüzünden üzüldüğünü düşündüğünüz kişinin gönlünü almanız içinizin ferahlaması ve sıkıntınızdan kurtulmanız için işe yarayacak bir yöntem olabilir. Bu süreyi aşmak için de vicdanınızı temizlemeniz ve kırdığınız kalplerin diyetini ödemeniz gerekir. Gönül almanız ve çevrenize iyilikler yapmanız bu konuda size yardımcı olacaktır. O kişiye haksız bir şekilde eleştiri yapmak demektir. Aynı zamanda iş hayatınızda başarılı projeler ortaya koyacağınız ve çok başarılı işler yapacağınız anlamına gelir. Bu projelerin gerçekleşmesi durumunda çok daha yüksek mevkilere geleceğiniz ve başarılarınızın giderek artacağı söz konusudur.

Rüyada Lavaş Pide Yemek

Zor zamanlar geçirmekte olduğunuza dalalettir. Her ne kadar kimsenin sizi fark etmediğini ve umursamadığını düşünseniz de insanların içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan haberdar olduğunu gösterir. Başarmak istediğiniz bir işte ya da varmak istediğiniz yere giden yolda çok kritik bir noktada olduğunuzun işaretidir. Bu noktada yapacağınız en ufak bir hatanın başa dönmenize neden olabileceğini gösterir. Çok sabırlı olmanız ve aklınızı doğru bir biçimde kullanmanız için gönderilmiş bir işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada Lavaş Ekmek Açmak

Sevgilinizle ya da eşinizle çok büyük kavgalar edeceğinize, ayrılmanın eşiğine geleceğinize ancak sabırlı ve anlayışlı davrandığınız takdirde çok mutlu olup yaşadığınız tüm sıkıntıları unutacağınıza dalalet eder. İlişkinizin çok önemli bir noktadan geçtiği, sağlamlığının sınandığı anlamına gelir. Kötü insanlarla imtihan edilmeye ve bu imtihanla başa çıkıldığı takdirde büyük başarılar elde edileceğine dalalet eder. Sakin ve huzurlu bir hayat yaşamadan önce yaşanan çalkantılara, kötü insanlarla muhatap olmaya ve zorluklar yaşamaya işarettir.

Rüyada Lavaş Arası Et Görmek

Zengin insanlarla bir arada bulunmaya, onların sofrasına oturmaya dalalettir. Beklenenden çok daha fazla para kazanmak anlamına gelir. Çok fazla gelir getirecek işler yapıp büyük bir servet elde etmek demektir. Herkesi kıskandıracak kadar çok mal sahibi olmaya dalalettir. Kazancının nesiller boyu devam edeceği bir iş kurup, ölene kadar o işi devam ettirmek demektir. Zengin insanlarla sürekli iletişim halinde olup yeni ve büyük iş fırsatlarından her zaman haberdar olmaya işarettir. Küçük işlerle başlayıp kimsenin hayal edemeyeceği kadar büyük işler kurmak anlamına gelir. Küçük yatırımlarla büyük gelirler sağlamaktır.

Rüyada Birinden Lavaş Ekmek Almak

Babadan oğla geçecek büyük bir iş zinciri kurmaya dalalettir. Zenginliğin, paranın, malın ve aynı zamanda haram kazancın sembolüdür. Birlikte iş yaptığınız insanlardan kazancınıza haram para karışabilir. Çok büyük işler yaptığınız zengin birinin aslında büyük bir dolandırıcı olduğunu öğrenebilirsiniz. Fazladan mal ve gelir edinmektir. Kuşaklar boyu yetecek kadar çok para kazanmaktır. Rüya sahibinin etrafı tarafından çok fazla sevildiğine ve saygı duyulduğuna işarettir. Kişi karakteriyle, güvenli ve dürüst yapısıyla herkesin dikkatini çeken bir kişi olduğu şeklinde yorumlanabilir. İş arkadaşları, ailesi ve komşuları dahilinde el üstünde tutulan ve kıymeti bilinen bir kişidir. Herkesin yardımına koşmayı seven ve elinden geleni yapan bir karakterdir. Hayırlı olaylar ve kişilerle karşılaşmaya işarettir. Önüne çıkacak çok güzel fırsatların habercisidir. Çok sevineceği bir haber alacağına ve bu haber ile uzun, keyifli bir yolculuğa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Lavaş Ekmek Dağıtmak

Bereketli işlerle karışılacağına ve parasının, mal varlığının artacağına işarettir. Evli ise dışarıdan biriyle ilgili aile içerisinde çok fazla sıkıntılar yaşanabilir. Bu duruma oldukça hoşgörülü yaklaşmak gerektiği ve sabır ile sonuca bağlanmasının beklenmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Kişi aydınlık bir güne uyanır ve güzel insanlarla karşılaşır. Karşılaştığı bu kişilerle ilişkilerini ilerletmesi gerektiği şeklinde yorumlanabilir. Çevresinde onu çekemeyen ve kuyusunu kazan kişilerin varlığını haber eder. Yakın çevresinde güven duyduğu kişileri tekrar gözden geçirmesi gerektiğini işaret eder. Eşinin sürekli işiyle meşgul olmasına biraz canın sıkılmış gibi görünüyor. Bunu ona tatlı dille anlatıp, eşinle belki bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden, işlerin yoğunluğundan uzaklaşıp, baş başa vakit geçirmek ikinize de iyi gelecek. Bu kaçamak uzun süredir baş başa kalamadığınızı da fark etmenizi sağlayacak. Gözlerden uzak, sakin ve doğayla iç içe olmak adeta ruhunuzu arındıracak.

Rüyada Lavaş Ekmek Satın Almak

Size atılan bir iftiradan aklanacağınız anlamına gelir. Saflığı ve temizliği simgeler. Hayatınıza yeni bir başlangıç yapma düşünceleriniz bulunuyor olabilir. Şu aralar attığınız her adımdan olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. İçinizde sıkıntı ettiğiniz bazı sorunlarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir. Aklınızı kemiren takıntılarınız var ve bunlardan kurtulacaksınız. Yağdığını gören kişinin hayatında yenilikler yaşanacaktır. Bu yeni bir iş ya da yeni bir okul olabilir. Bu dönemde borçlarınızı temizleyeceksiniz ve yeni bir harcama planı yapacaksınız. Bazı çevrelerden menfaat elde edeceğinizi gösteriyor. Huzurlu ve dingin bir hayatı simgeler. Sizin aile yaşantınız çok güzel ve insanlar tarafından takdir ediliyorsunuz. Çevresine faydası dokunan bir kişidir. Bu kişiler size minnet borçlu ve hayatlarında güzel izler bırakmışsınız.

Rüyada Lavaş Arası Et Yemek Görmek

Çok sıkıntılı anlar geçirdiğinizi, ancak sabrettiğiniz takdirde çok büyük mutluluklar yaşayacağınızı gösterir. Herkes üstünüze geliyor olsa da sabrınızı korumalı ve doğru bildiklerinizi savunmaktan asla vazgeçmemelisiniz. İnsanlarla ilişkinizi seviyeli tutmalı, aynı zamanda size yardım eli uzatmak isteyen insanlara sıkıntılarınızdan dolayı ters davranmamalısınız. Sancılı zamanların ardından gelecek ferahlığa dalalet eder. Şu an yaptığınız her işin aslında huzur dolu bir gelecek için yatırım olduğuna dalalettir. Bugün çektiğiniz sıkıntıların sonucunda mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağınızı gösterir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.