Rüyada Lavaş Görmek

Rüyada Lavaş Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.393 kez okundu.

Rüyada lavaş görmek, inanç sisteminin güçlenmesi olarak yorumlanır. Kişi dini konulara yoğunlaşabilir ve bununla ilgili bilgi de edinebilir. İbadet yapma isteği artacak ve dini konularda araştırma da yapacaktır. Aklına takılan tüm soruların cevaplarını aramak isteyecektir. Rüya sahibi hayatı boyunca uzun bir süre sıkıntılar içerisinde bir dönem geçiriyor olduğunuza işaret etmektedir. Bunun yanı sıra sadece bunun ile de kalmayıp sizlerin bu sıkıntı dolu günler içerisinden uzun bir atlayış yaşıyor gibi iyi bir yükselme dönemine de girecektir. Bu rüya aslında sizlere bir uyarı mesajı gibi de olabilir. Çünkü sizlerin eğer sabır eder iseniz gerçek mutluluğa da erişeceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Lavaş Yemek

Helal rızk elde etmek olarak yorumlanır. Taptığı işte haksızlık yapmayacaktır. Kendisinin hak ettiği kadar para kazanacaktır, kimsenin parasında ya da emeğinde olmayacaktır. Ayrıca kişi helal rızk ile ödüllendirilecektir. Haksızlığın olmayacağı tüm kazançların helal olduğu bir dönemi işaret etmektedir.

Rüya sahibi eğer bekar olan bir erkek ise dinine düşkün olan bir kız ile evlenecek olduğunu gösterir iken oldukça farklı anlamları da beraberinde getirmektedir. Bu durumu eğer bekar olan bir kız görüyor ise de her dinine ne kadar bağlı olan biri olsa bile evlenecek olduğu kişinin de bir hayli din konusundan da oldukça uzak olacak biri olduğunu da işaret etmektedir.

Rüyada Lavaş Yapmak

Menfaat isteği olarak yorumlanır. Kişi birisi tarafından menfaati doğrultusunda da kullanılacaktır. İyi niyetli olunsa da çevresindeki kişiler o kişiden menfaati doğrultusunda yararlanmak isteyebilir. Çok kötü niyetli olunmasa da bu durum biraz can sıkıcı olabilir. Menfaatlerin az gündeme geldiği ve gündeme geldiğinde can sıkıcı olduğu bir dönemi işaret eder. Aynı zamanda kişinin rızkı artabilir ve bu kişi, eğer muhtaç kişiler ile malını ve parasını paylaşırsa daha fazlası ile kendisinin geliri artacaktır. Bu rüyayı gören bir kişi, din ve ilim ile ilgili yeni bilgilere ulaşmak için yeni çabalar içine girecek demektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git