Rüyada Lamba Görmek

Rüyada Lamba Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.588 kez okundu.

Rüyada lamba görmek,güzel bir haber olarak yorumlanır. Rüyada lamba yakan kişi fark etmeden yada fark ederek birini mutlu edecektir. Fark etmeden yaptığınız bir hareket başkası için çok önemli olabilir. Rüyada lamba yakan kişi umudu tükenmiş birine umut yükleyebilir, güzel örnek olabilir. Fark etmeden bir konuşmasıyla karşıdakine mutluluk ve huzur verecektir. Umutla dolu bir konuşma yapacağınızın işaretidir.

Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada lamba

Rüyada lamba görmek, yeni bilgi anlamına gelir. Rüyada lamba yakan kişi ve onu seyreden kişi bilgi dağarcığını geliştirecektir. Yeni bir kursa gidilebilir ve yeni bilgiler edinilebilir. Uzun zamandır ertelenen spor salonuna gitme kararı alınabilir. Hobilerinizden birini öğrenmek için kursa kayıt olabilirsiniz.Okul döneminiz devam ediyorsa bu dönemde çok fazla  bilgi edinilebilir.

Rüyada Lamba Görmek Ne Demek ?

Rüyada lamba, ani olaylar olarak yorumlanır. Rüyada lambanın söndüğünü gören kişi aldığı bir haber yüzünden üzülebilir. Yakın bir tanıdığının vefat haberini alabilir. Cenazeye katılabilir ve taziye ziyareti yapabilir. Rüyada lambanın kırıldığını gören kişi bir başkasına kötü bir haber vermek zorunda kalabilir. Kötü haberin verileceği üzüntülü bir döneme işaret eder. Bu dönemde olumlu düşünmek ve kötü durumlarda sevdiklerinizin yanında olmak önemli bir konudur. Rüyada lamba gören bir kişi, geleceği ile ilgili çok güzel planlar yapıyor demektir. Bu rüya aynı zamanda ciddi bir rahatsızlık yaşayabileceğinizin göstergesidir. Rüyasında lambadan parlak bir ışık geldiğini gören kişi, büyük başarılar yakalayabilir.

Rüyada Lamba

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada lamba görmenin anlamı ve lamba rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git