Rüyada Kuş Görmek

Rüyada Kuş Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.632 kez okundu.

Rüyada kuş görmek, güzele yorumlanır. Rüyasında kuş gören güzel şeylerle karşılaşır, güzel haberler alır. Rüyayı gören bekarsa hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Kuşun öttüğünü gören kişi en kısa zamanda güzel haberler alır, güzel biriyle tanışır. Kuşların ötüştüğünü görmek kalabalık bir ortama girileceğine ve bol sohbet edileceğine dalalettir.

rüyada kuş

Rüyada kuş görmek, mala, şan şöhrete işaret eder. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekeceksiniz. Söyleyeceğiniz sözler önemsenecek. Rüyada kuşu elinize aldığınızı görmek kısmetinize çok yaklaştığınızı ve en kısa zamanda kavuşacağınızı gösterir. Kuşu elinizde sıkıp öldürdü iseniz yaptığınız hata yüzünden fırsatları kaçıracağınızı gösterir. Kuşun elinizden kaçtığını görmek, üzdüğünüz birinin sizi kırılacağına ve küseceğine işarettir.

Rüyada kuşun size baktığını görmek bol muhabbete işarettir. Büyük nasiplerin sizi beklediği ve sizin doğru seçmeniz yapmanız anlamına gelir. Rüyada göçmen kuşların gittiğini görmek bulunduğunuz ortamda değişiklik yapacağınızı ve evinize eşya alacağınızı gösterir. Rüyada kuşu eline almak ve sıkmak bazılarıyla sıkıntı yaşadığını ve canının sıkılacağını gösterir. Kuşun öldüğünü görmek ve ağlamak aldığınız bir karardan dolayı çok pişmanlık duyacağınız anlamına gelir. Genellikle bir haber alacağınızın göstergesidir. Aynı zamanda bu rüya yeniliklerin ve yeni başlangıçların da habercisi olabilir. Ölü kuş görmek, sıkıntılı ve zor günler geçirebileceğinizi gösterirken aynı zamanda kötü bir haber alacağınızın da göstergesi olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git