Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.255 kez okundu.

Rüyada kurt görmek, çevrenizde bir düşmanınız olduğunu ve bu kişinin size zarar vereceğini gösterir. Kişi biri tarafından kıskanılacaktır. Eğer rüyayı gören kişi eğitimine devam ediyorsa okulda başarılı olabilir ve birçok kişi tarafından kıskanılabilir. Kişi eğer güzel bir ilişki yaşıyorsa diğer arkadaşları tarafından kıskanılabilir. Başarınızı ve mutluluğunuzu kıskanacak kişiler gündeminizde olabilir. Yolculuk yapmak anlamına gelir. Uzakta yaşayan bir tanıdığını ziyaret etmek isteyecektir. Bir arkadaş grubunuzla bir gezi planı yapabilirsiniz ve organizasyona katılabilirsiniz. Kişinin geliri ve kazancı artar. Umduğundan çok daha fazla kazanç elde edecek demektir. Aynı zamanda kişi, sıkıntılı ve zorluklarla dolu bir dönemin içine girer. Kişi başladığı bir işi yarım bırakacak ve bunun sonucunda da zarara uğrayacaktır. Kişinin, varsa hastalıkları son bulur ve geleceği net bir hal alır.

Rüyada Kurdun Uluduğunu Görmek

Kadın cariye anlamına gelir. Bekar olan erkekler yeni bir kadınla tanışacaktır. Kurdun alımlı olması kadının güzel ve alımlı olacağını anlamındadır. Evli olan kişiler için rüyayı gören eğer erkek ise bir ihanet anlamındadır. Kişi bir hata yapabilir ve yada hata yapmaktan son anda dönebilir. Yanlış bir yola adıma atmak anlamında yorumlanır.

Rüyada Kurdun Yanına Yaklaşmak

Kavga kargaşa demektir. Biriyle kavga edeceğiniz tartışacağınız anlamına gelir. Yanlış bir kadınla tanışmak olarak da yorumlanır. Kendinizi küçük düşüreceğiniz hareketler yapabileceğiniz anlamına gelir. Tanıdığınız birinin size kötülük yapıp kaçacağı olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişi, kendisinden güçlü ve kudretli biri tarafından korunuyor ve kollanıyor demektir. Ayrıca bu rüya, çoğu zaman bir uyarı niteliği taşır. Bu nedenle rüyayı gören kişi etrafındaki kişilere ve iki yüzlü olan insanlara dikkat etmelidir.

Rüyada Kurt Kapanı Görmek

Temkinli olmak olarak yorumlanır. Kişi attığı adımlarda temkinli olmak zorundadır. Aldığınız kararların her yönünü düşünmek zorundasınız. Yeni bir iş girişimi düşünen biriyseniz bu dönemde eksiyi artıyı tartacaksınız, düşüneceksiniz. Her şeyi düşüneceğiniz bir dönem olarak yorumlanabilir. Güzel haber olarak yorumlanır. Aile bireylerinden biri size güzel bir haber verebilir. Evinizi ilgilendiren konular gündemde olabilir. Aile içinden biri dediklerinize kırılabilir ve size alınabilir.

Rüyada Kurt İzi Görmek

Çalışarak elde edilecek mal olarak yorumlanır. Kişi çalışarak para biriktirdikten sonra biriktirdiği parayla çok işine yarayacak şeyler alabilir. Bu bir ev olabilir, bir araba olabilir yada bir eşya olabilir. Yeni eşyalar alınabilir, biriktirilen paralar bir şeylerde değerlendirilecektir. Kısacası yeni mallar alacaksınız. Nimet olarak yorumlanır. Yaptığınız işte doğru adımlar atarsanız hayırlı gelirler elde edersiniz. Paylaşımcı ve yardımsever bir tutum içinde olursunuz mükafatını görürsünüz. Kişinin güzel nimetlerle ödüllendirilecek demektir. Fazla düşünmeden yaptığınız bir iyilik size çoğalarak geri dönecektir. Yardımlaşmanın ve nimetlerin çok olacağı bir dönemi işaret eder.

Rüyada Kurt Adam Görmek

Kişinin hayırlı işler yapacağına, birçok insanın mutlu olmasına vesile olacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir insan olacağına işaret eder. Bu rüya genellikle berekete, bolluğa, saadete, belalardan kurtulmaya, iç huzura kavuşmaya, hayırlı işler yapmaya yorulur.

Rüya sahibinin olmasını istediği bir dileği varsa gerçekleşeceğine, sıkıntılı günler geçiriyorsa yakın zamanda feraha ereceğine, maddi yönden zor durumdaysa eline yüklü miktarda para geçeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuğu olacağına delalet eder. Uzun yıllar çektiği zorlukların karşılığını alır, mutlu ve huzurlu bir hayat sürer. Rüya sahibinin hayırlı haberler alacağına, işinin rast gideceğine, olmasını istediği bir şey varsa yakın zamanda gerçekleşeceğine, kısmetinin açılacağına delalet eder. Kişinin hayırlı dostlar edineceğine, dini yönden kendini geliştirmek için alimlerden yardım alacağına, dünyevi zevkleri bırakıp ahireti için çaba sarf edeceğine yorulur. İyi insanlarla karşılaşıp onlardan yardım isteyeceğine işaret eder.

Rüyada Kurt Kavgası Görmek

Rüya sahibinin zekât ve sadakayı önemsemediğine, dünyalık zevkler peşinde koştuğuna dair uyarıcı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerekir. Rüya sahibinin mal kaybı yaşayacağına, maddi sıkıntılar çekeceğine, kötü haberler alacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin istediği şeylerin olması için sıkıntılı günler geçirmek zorunda olacağına, para kazanmakta zorlanacağına delalettir. Rüya sahibinin hayırlı işler yapacağına, iyi ve temiz kişilerle tanışacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin huzura kavuşacağına, dini açıdan kendini geliştireceğine, zenginliğe, berekete, bolluğa delalettir.

Rüyada Kurt Kovalamak

Kişinin karşısına çıkacak cömert bir adama ve bu adamla evlilik yolunda bir ilerleme görülmesine işaret eder. Hünerli bir kimseye, sağlığa ve kişinin kazandığı paranın hayırlı olacağına, rüya sahibi kişinin verimli uğraşlarda bulunacağına işaret eder. Ayrıca kişi maddi zorluklardan kurtulur. Problemlerden arınmış bir geleceğe ve kişinin gelir getirecek yatırımlar yapacağına işaret eder. Çok bereketli ve uzun bir yaşamının olacağına ayrıca rüya sahibi kişi erkek ise mutlu bir evliliğe; rüya sahibi kadın ise haneye gelecek bebek haberine yada kişinin hamile olmasına işaret eder. Kişinin geleceğinin uzun ve parlak ve sakin geçeceğine delalettir.

Rüyada Kurt Yavrusu Emzirmek

Rüya sahibinin geleceğinin çok parlak olacağına, parasal anlamda rahatlayacağı bir döneme gireceğine, yakın zamanda kucağına alacağın çocuğun için şimdiden harika fikirleri hayata geçirdiğine ve iş hayatında onu sevmeyen kişilere karşı elinin, aklının çok güçlü olduğuna işaret eder. Uzaktan evinize misafir olarak gelecek olan gençle duygusal anlamda bir şeyler yaşayacağınıza ve aklınızla birlikte kalbinizi ona vereceğinize çok mutlu bir birliktelik yaşayacağınıza yorumlanılır. Rüya sahibi şayet evli ise; eşiyle hiç unutamayacağı bir gece geçireceğine ve eşinin kendisine hazırlayacağı müthiş bir sürprizle başının döneceğini, ancak evli değilse yakın zamanda nişanlanacağına ve nişanlının çok romantik ve duygusal anlamda çok güçlü bir karaktere sahip olduğunu ifade eder.

Rüyada Kurt Yavrusu Sevmek

Hayatınızda köklü değişiklikler yapacağınıza dalalettir. Bu değişikliklerden bir kısmı sizi çok üzerken, bir kısmı da çok sevindirecek ve çok mutlu olmanızı sağlayacak. Eğitiminiz devam ediyorsa okulunuzu değiştirip yeni bir okulda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Çalışanlar için yeni bir iş yerinde başka pozisyonlarda çalışmak anlamına gelir.

Aynı zamanda uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir işi yarım bırakıp başka bir işle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çocuklarınızdan bir süre ayrı kalacaksınız, eğitimleri ya da işleri için sizden çok uzak bir yere gitmek zorunda kalacaklar. Çevrenizin tamamen değişeceğine işarettir. Yeni bir ortamda yaşamaya başlayacak ve yeni dostlar edineceksiniz. Eski arkadaşlarınızla irtibatınız her geçen gün azalacak. Akrabalarınızdan çok uzak bir şehirde yaşayacak ve size akrabalarınızdan dahi daha yakın olacak insanlarla dostluk kuracaksınız. Eşinizle ya da sevgilinizle aranızda büyük sorunlar varsa ve bu durum sizi çok yıpratıyorsa, düzeltmek için boşuna çabalamak yerine ayrılık yolunu seçeceksiniz. Ayrıca gittiğiniz yeni şehirde ya da yeni başladığınız iş yerinde yeni bir ilişkiyle de karşılaşabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz eskisi gibi ilerlemeyecek ve daha olumlu ilişkiler içinde olacaksınız.

Rüyada Elma Kurdu Görmek

Geçmişe bir sünger çekerek yepyeni bir hayata başlamaya dalalettir. İşiniz, arkadaşlarınız, eviniz, yaşadığınız şehir, hatta yaşadığınız ülke dahi değişebilir. Yeni insanlarla yeni mutluluklar ve sorunlara sahip olacaksınız. Hiç bilmediğiniz bir yerde sizi yeni yeni tanıyan ve hayatınızı merak eden arkadaşlar edineceksiniz. Yeni iş fırsatlarının peşinden gidecek ve büyük başarılar elde edeceksiniz.

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Kişinin sorunlarının biteceğine hayallerinin biteceğine ve çevresinden kötü olmasını bekleyen kişilere karşı galip geleceğine işarettir. İsteklerinizin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kazançlı olacağınız bir döneme giriyorsunuz ve şans sizden yana olacak artık. Bu dönemde daha çok kazanacağınız bir iş bulacaksınız. Maddi sorunlarınızın sebep olduğu sağlık problemlerinizi yavaşça atlatıp şifa bulacaksınız. Bir süredir sevgilinizle olan kavgalarınızda artık son bulacak. Aranızdaki problemleri karşılıklı konuşarak çözeceksiniz. Hayatta emin adımlar atmanız için sizi kamçılayan birilerinin varlığını simgelemektedir. Bu kişi her zaman arkanızda olan desteğini esirgemeyen anneniz, onunla bir gelecek kurmak için uğraştığınız sevgiliniz ya da can dostunuz olabilir. Hayatınızda size inancı olan insanlar var ve siz onlardan güç alıyorsunuz.

Rüyada Siyah Kurt Görmek

Kişiye hayırlı bir haber verileceğine ve çok sevineceğine yorumlanır. Güzel olarak yorumlanır ve sevindirici hayırlı haberlerin işaretçisidir. Aile büyüğünden bir miras ve ya güzel bir yardım olacağını bildirir. Çevreden güzel haberler duyulacağına ve bereketin artacağı bir döneme girileceğinin işaretçisidir. Kişi bekar ise kısa zamanda bir izdivaç gerçekleştireceğine ve mutlu, huzurlu bir ömür geçireceğine işarettir. Beklenmedik anda açılacak şansı ve gurur verici olaylar yaşanacağını haber eder.

Rüyada Yaşlı Kurt Görmek

Rüya sahibinin çevresi tarafından destek görmek istediği bir konuda yalnız bırakıldığına ancak rüya sahibinin bu işi başararak herkesi gururlandıracağına işarettir. Kavuşacağı mevkiye ve kariyerinde tanınan biri haline geleceğini bildirir. Paraya, huzura, izdivaca, bereket ve bolluğa işarettir. Kişinin iç huzursuzluğunun sona erip refaha kavuşmasının yakın olduğunu haber eder.

Şu sıralar ruh halin ve düşüncelerin, doluya koysan almıyor, boşa koysan dolmuyor tarzında görünüyor. Sanırım biraz maddi sıkıntıların var gibi… Ancak endişelenme, ailenin desteği ile bu sorunların üstesinden çok yakında geleceksin. Kitap okuma, sinemaya gitme gibi kültürel faaliyetlerle uğraşman kafanı dağıtmanı sağlayacak. Seni özleyen birisi var gibi, sanırım uzun süredir görüşmediğiniz bir yakın arkadaşın.

Rüyada Kurtlanan Yiyecek Yemek

Hayatın kolaylaşmasına, maddi zorlukların aşılmasına işaret eder. Bu zorlukların aşılması kişinin bolluk ve bereket içine girmesi demektir. Maddi zorlukların bittiği bu dönemde, sağlık sorunları sona erer, kişisel sıkıntılar son bulur, hane içinde huzur hüküm sürer ve rüya sahibinin herkesle olan ilişkileri yolunda olur. Hayatında olan gelişmeler mutluluk ve huzur vericidir. İş hayatında yükselme ve başarılar görülür. Bu başarılar kazancın artması ve bereket kazanması anlamına gelir. Kişinin tanıdığı iyi niyetli insanlar sayesinde etrafında da huzur hakim olur. Bu iyi ilişkiler kişinin adının da daha fazla duyulmasına sebep olur.

Rüyada Aç Kurt Görmek

İş anlamında da sağlıklı ilişkiler kurulabilir ve kazanç artışı pek çok kişi ile birlikte paylaşılır. Bu sayede hem kişinin kendi kazancı artar hem de çevresindekiler maddi anlamında refaha ulaşır. Aynı zamanda bir sürü insana da iş imkanı sunularak bu kazanç daha fazla insanla paylaşılır. Herkes afiyette olacak huzur hüküm sürecek ve ağız tadı bozulmayacak bir düzen sağlanacaktır.

Kısa vakit içerisinde eline geçecek olan toplu bir para var. Ancak paranın yanında beliren kelebek figürü bu paranın kısa ömürlü olacağını gösteriyor. İsminin içerisinde E harfi olan bir insanla ani bir yola çıkacaksın. Hayırlı olan bu yol, yola çıktığının insanın seni yarı yolda bırakmasıyla kötü sonuçlanacak.Bu durum biraz canını sıkacak.

Rüyada Yemeklerin Üstünde Kurt Görmek

Genellikle hayırlı yorumlanan rüyalar kategorisine girer. Rüya sahibinin iş ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağını, yakın zamanda eline geçecek olan bir miktar paranın ona çok büyük ve hayırlı kazançlar getireceğini gösterir. Aynı zamanda tanıştığı ya da tanışacağı büyük işlerin arkasında olan bir insanın, ona işlerini ilerletme hususunda faydası olacağının daha büyük kazançlar elde edebileceğinin de göstergesidir. Kişi, günahlarından pişman olup tövbe eder ve Allah’a karşı olan görevlerini yerine getirir. Bazı alimlere göre ise rüya sahibinin pervasız, insanların dediklerini dikkate almayan, kendi bildiğini okuyan birisi olduğunu da gösterir. Bu davranışların aile ya da arkadaş ortamında bazı sorunlara yol açabileceğine işaret eder. Kişinin rüyasını dikkate alarak bu davranışlarına son vermesi gerektiğini göstermektedir. Aynı zamanda sıkıntı dolu bazı işler ile karşılaşılacağını ve bu işler ile baş edilirken zorluk çekileceğine işarettir.

Rüyada Uluyan Kurt Görmek

Rüyayı gören kişinin gözünün yükseklerde olduğu ve her insan gibi onunda lüks ve rahat yaşam özlemi içinde olduğuna delalettir. Ayrıca bu lüks yaşama ulaşmak için hiçbir engel tanımayacağı, çok kararlı bir biçimde bu yolda ilerlediği de yapılan yorumlar arasındadır. Rüyayı gören kimse için gözü kara, mert, inançlı, hırslı ve çalışkan olarak tabir edilmektedir. Bu özellikleri sayesinde kendine belirlediği amaca ulaşacak ve çok arzuladığı ve istediği hayata kavuşacağı yorumlanır ve bu hayırlara tabir edilmektedir.

Rüyada Silahla Kurt Vurmak

Rüya sahibinin isteklerine kavuşması, muradına ermesi, hayattaki beklentilerini gerçekleştirmesi olarak yorumlanır. Kafasına koyduğu her işi başaran ve tuttuğunu koparan bir kişiliğe sahip olduğundan istediği her şeyi başarır ve her konuda her işin üstesinden gelir demektir. Bu konuda yapılan yorumlar ise kişinin hayatında bolluk ve bereket olan işlere gireceği ve bu işler sayesinde hayır işleri yapacağı söz konusudur.

Yaptığı bu işler sayesinde rüya sahibi mallarına mal ve parasına para katarak bol kazanç elde edecektir. Gören kişi kendisine yeni bir iş kurarak güzel ve iyi işler yaparak bereketli gelir sahibi olacağı olarak tabir edilir. Büyük bir ticaret iş ile ilgilenip çok başarılı olması ve adından herkese söz ettirmesi de yapılan yorumlar arasındadır. Kırmızı ise evlilik haberinin geleceği ile yorumlanır.

Rüyada Kurt Avlayanları Görmek

Uğruna çok çalıştığınız bir hedefinizin olduğunu gösterir. Rüyanın anlamı genel olarak hayırlıdır. Çünkü hem sizin ama yine de amacınız iyidir hem de bu amaç uğruna uğraştığınız yollar doğrudur. Hedefinize ulaşmak için az bir zamanınızın kaldığını gösterir. Yine de hedefiniz gerçekleşecek ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Çevreniz tarafından itibar görmenize ve güçlü bir insan olmanıza işaret eder. Beklediğiniz işin kısa sürede gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Kurt Eti Yemek

Rüya sahibinin hayata karşı çok atik ve tuttuğunu koparan bir karakterde olduğunu gösterir. Sergilediği güçlü duruş ve tuttuğunu koparan becerikli yapısı ile başaramayacağı ve elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur. Kişi hayatta karşılaşacakları her zorluğa karşı göğüs gerecek ve her şeyi rahatlıkla aşacaktır. Ailesi için de çok fedakar biri demektir. Ailesine karşı her türlü sorumluluğu alıp bu sorumlulukları gereğince yerine getirebilen ve ailesine sahip çıkabilen bir profil çizer. Ailenizden birinin bir sorunu sizi çok üzmüş ve endişelendirmiş gibi görünüyor. Bu sorun maddi bir sıkıntı veya bir rahatsızlık olabilir. Ancak tüm ailenin desteği ile bu sorun halledilmiş. Bu süreçte eşin her zaman yanında olup, sana kol kanat germiş. Böylesine anlayışlı, seni seven ve düşünen biri ile evli olduğun için kendini her daim şanslı hissediyorsun.

Rüyada Kurt Saldırısına Uğramak

Bedeninize de bir zarar verebileceğiniz anlamına gelir. Bu rüyalar genel olarak sıkıntılı zamanlarda görülür ve bir uyarı niteliğindedir. Bu yüzden kişinin özellikle kendisine dikkat etmesi gerekir. Herkesin hayatında kötü dönemler olabilir ancak bu durum sıkıntılarınızın sona ermeyeceği anlamına gelmez. Bu yüzden sabır gösterip bu durumu iyileştirmek için yollar aramanız daha yararınıza olacaktır.

Uzun yılların koşuşturması ve tantanası seni yormuş gibi görünüyor. Artık nefes almanın ve dinlemenin tam zamanı… Eşinle epeydir hayalini kurduğunuz tatil planlarını tekrar gözden geçirebilirsiniz. Tıpkı eski zamanlardaki gibi baş başa gideceğiniz bu tatil hem sana hem de eşine ilaç gibi gelecek. Bir ev, araba veya arsa alımı söz konusu gibi…

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin neşesine, sevincine ve sorunsuz giden hayatına yorulur. Şen şakrak bir ailenin varlığına işarettir. Kişinin yaşamış olduğu sorunlara rağmen yaşama karşı umudunu yitirmeyişine de yorulabilinir. Güzel günlerin habercisi ve geçen acı dolu günlerin sona ereceğinin müjdecisidir. Kişinin, hayallerinin peşinden koşması ile yakalayacağı mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin hoşuna giden ve zevk aldığı şeyleri yapmak istediğine fakat bunun için yerinde hiç kalkmadığına yorulur. Zahmetsiz yaşamak istediği bir hayata da işaret eder.

Rüyada Ölmüş Kurt Görmek

Kayıp ve zarara işarettir. Bu kayıp genelde ağırlıklı olarak maddi yöneliktir ve bu rüyayı gören kişi için yıkım olacağı anlamına gelir. Eğer ticari bir işe büyük paralar yatırdıysanız ve ters giden şeyler varsa bu rüyayı da görmeniz hayrınıza olmayacaktır. Bu noktada zararınız büyük olup sıkıntı yaşayacağınız sıkıntı uzun süreli olacaktır. Bu meşakkatli yolda desteğe ihtiyaç duyacaksınız ancak attığınızı yanlış adımlar sonucunda karşılaştığınız sorunlar yalnız kalmanıza da sebep olabilir. Sıkıntılarınızın bu kadar yoğun olduğu bu dönemde yalnızlık hissi ile de başa çıkmak için yanlış yollara sapabilirsiniz ancak bu durumun çok daha kötü olmasına sebep olacaktır.

Rüyada Yaralı Kurt Görmek

Rüya sahibinin memnun olmadığı bir durum ile tekrar karşı karşıya geleceğinin habercisidir. Ayrıca sağlık sorunlarının biteceğine ve artık şifa bulacağına işarettir. Bir başka açıdan ise çoğu zaman sanat dalında elde edilecek başarıya da yorulur. Rüya sahibinin veya bir akrabasının elde edeceği bu başarı ile sevinç göz yaşları döküleceğine rivayet edilir. Aynı zamanda bir takım sıkıntıların da belirtisi olabilir. Rüya sahibinin unutamadığı bir aşka yorulur. Geçmiş zamandan kalan insanların özlemiyle yaşadığına işarettir. Kişinin etrafında olup biten kötü işlerin ve dedikoduların farkında olmasına rağmen hiç ses çıkartmamasına yorulur. Bir süre sonra ise kendine dokunacak zarara da işarettir.

Rüyada Kurt Sütü Görmek

Rüya sahibinin geçirdiği zor günlerin devam edeceğine ve aile içerisinde büyük bir sorun belireceğine işarettir. Kötü geçecek günlerin habercisidir. Cefa çekmeden sefa sürülmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin çekeceği acılar sonunda aka çıkabileceğine işarettir.

Yanlış insanlar ile yapılan arkadaşlık sonucunda zor durumda kalınacağı ile yorumlanabilinir. Kişinin çevresinde ki insanlara oldukça dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Ayrıca kişinin zorlanmadan kazanacağı başarıya işarettir. Şansın hep yanında olacağı ile yorumlanır. Kişinin girişeceği bütün işlerde hiç sorun yaşamadan ilerleyeceğine delalet eder. Kişinin kazancının gün geçtikçe artacağına ve yeni fırsatlar ile iş konusunda büyüyeceğine işarettir.

Rüyada Evde Kurt Görmek

Ters giden bütün her şeyin düzeleceğine ve rüya sahibinin yaşadığı zor günlerin biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük üzüntüler sonucunda sevinç göz yaşları dökeceğine delalet eder. İyi bir istikbal ile yorumlanır. Rüya sahibinin kendisinin veyahut evladının eğitim konusunda yükseleceğine işarettir.

Rüya sahibinin çevresinde zor durumda olan kişilerin olduğuna ve rüya sahibine ihtiyaç duyduklarına delalet eder. Beklenilen kişinin geleceğine ve istenilen mala sahip olunacağına işarettir. Bir yandan ise herkes tarafından istenilen, arzu edilen ve hayal edilen bir evliliğe sahip olunacağının habercisidir. Kişinin ruhen güçleneceğine, özgüven kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşamı için bir çok değişimler olacağına ve bu değişimlerden yakın çevrede etkileneceğine işarettir.

Rüyada Kurtla Birlikte Yatmak

Hayatınızda biri olduğunu gösterir. Bu da aşk hayatınızın hareketli olduğunu söyler. Kişinin mutlu bir birlikteliği vardır ve bu kişi ona hoş sürprizler yapmaktadır. Mutluluğa yorumlanır. Bu mutluluğun illa özel hayatınızda olması gerekmiyor. İş hayatınız istediğiniz gibi gidiyordur ve bu da sizi mutlu kılıyordur. Mutlu bir aile hayatınız olduğunu gösteriyor. Rüyayı gören kişi erkek ise bu kişi iyi bir aile babasıdır ve ailesini çok iyi idare ediyordur. Büyük bir aşk yaşayacağınıza yorulur. Rüyayı gören kişi yalnız biri ise bu aralar doğru kişi ile karşılaşmanız çok olası görünüyor.

Rüyada Kurt Öldürmek

Sıkıntılı bir hayatın ardından rahat bir yaşam süreceğinize yorumlanır. Kişi ailesi ile mutlu uzun bir yaşam sürecektir. Kişinin platonik bir aşkı vardır ve bu kişi onun gönlünü kazanmanın yollarını arıyordur ya da sadece sizin güdümünüzde olan bir ilişki yaşıyorsunuz demektir.

Yakın çevrenizde olup biten birçok kötü olayın var olduğuna ancak sizin bunlardan haberdar edilmediğinize işarettir. Arkanızdan konuşan ve sizi başkalarına kötüleyen birçok insan olduğunu gösterir.

En yakın arkadaşlarınızın aslında size ihanet etmekten geri durmadığının göstergesidir. Güvendiğiniz, değer verdiğiniz ve her şeyinizi emanet edebileceğinizi düşündüğünüz insanlarla ilgili yeniden bir değerlendirme yapıp temkinli davranmanız konusunda önemli bir mesajdır. Sadece arkadaş çevresinden değil, akrabalarınızdan da zarar görebileceğinize, bu nedenle özellikle bu zamanlarda kimseye tamamen güvenmemeniz gerektiğine dalalettir. İyi insanlarla karşılaşılacağının da göstergesidir. Toplum içinde iyi bir yere sahip olabilir ve sizin gibi başarılar elde etmiş insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşıp buna bağlı olarak dürüst ve işine önem veren insanlarla tanışacaksınız. Nasıl kullanıldığına göre de farklı anlamlara gelir.

Rüyada Kurdun Isırması

Sonuçsuz kalacak işler yaptığınıza işarettir. Size uygun olmayan, yanlış kişilerle arkadaşlık ettiğinizi ve bunun sonucunda büyük zararlar göreceğinizi gösterir. Emrinizde çalışan kişilerin sizden hoşlanmadığına ve en ufak bir fırsatta hatalarınızı yüzünüze vurmak için beklediklerine dalalettir. Bekar olanlar için yakın bir zamanda kendi karakterlerine çok yakın bir kişiliğe sahip eş adayıyla tanışmaya ve kısa zamanda evlenmeye işarettir. Rüya sahibinin kendisine verilecek işi başarıyla tamamlayacağına, aynı zamanda güvenilir ve işinin ehli biri haline geleceğine delalettir.

Rüyada Kurt Avlamak

İyilik ve hayır olarak yorumlanır. Rüya aynı zamanda kazancın artacağına, başarıların devamına, sağlık ve sıhhatin güçleneceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında iyi olaylar vuku bulur. Bu yorumlar daha çok diğer dinlere inanan insanlar için geçerlidir. Müslüman bireyler bu tür rüyalar gördülerse sıkıntıyla yorumlanır. Kişi burada çevresiyle kavgalı, işinde sorunlar çıkan, kazancını sürekli kaybeden ve maddi manevi sorunlarla uğraşmak zorunda da kaldığı bir döneme girebilir.

Hayatındaki sıkıntıların yakın zamanda ferahlıkla sonuçlanacağına işarettir. Kişi sıkıntılı olduğu dönemlerde maneviyata sığınmalıdır. Bazı rüya yorumcularına göre kızacağınız haberler almaktır. Şimdiye kadar hiç kimseyle yakalayamadığın uyumu yakalayamayı başaracağın uzun boylu, hafif kilolu, kumral bir erkek sana doğru geliyor. Geçmişinde boğulmaktan vazgeçip kafanı düşüncelerden kaldırmayı başarırsan ilişkinizin başlaması uzun sürmeyecek. Hayatının her alanını güzelleştirmeyi başaracak bu adam sayesinde yaptığın hiçbir şeyden pişman olmayacaksın. Hane içinde yaşanacak bir sıkıntı çok büyümeden tatlıya bağlanacak.

Rüyada Kurt Olduğunu Görmek

Uzun süredir güven duyduğunuz birinin bir üzüntüye uğrayacağına işaret eder. İş konusunda ve maddi konularda güven duyduğunuz ve ona güvenerek adım attığınız bir kişi sizi kısa bir süre içinde hayal kırıklığına uğratabilir. Maddi olarak kısa süreli bir çöküntü hali yaşayabilirsiniz. Bu çok uzun sürmeyecek ve kısa süre içinde eski maddi gücünüze yeniden kavuşacaksınız. Fakat kısa süreli bir yıkım hali sizi epey yıpratabilir. Ailenizden biri ile kısa süreli bir küslük yada kırgınlık yaşayacağınız anlamına da gelir. İkili ilişkileriniz de attığınız her adıma dikkat etmelisiniz.

Babanız ile kısa süreli bir kırgınlık yaşayacağınıza işarettir. İlişki durumunuz hakkında size biraz kızabilir. Birlikte olduğunuz kişiyi ilk başlarda çok sevmeyebilir. Bu durumda size tepki gösterecektir ve ayrılmanızı isteyecektir. Bu durum sizi psikolojik olarak bir yıkıma uğratabilir. Babanız ile sevgiliniz arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Siz her iki tarafı da üzmeden bu konuyu halletmelisiniz. Bazı konularda oldukça hassastır ve size aniden kırılabilir.

Her daim hayattan zevk alan, pozitif enerjili bir halin var. Ancak şu sıralar bir şeye canın sıkılmış gibi görünüyor. Belki bir yakınının rahatsızlığı veya birinden duyduğun kötü bir söz canını sıkmış gibi… Sebep her ne ise, canını sıkmaya değmeyecek bir konu, bilesin. Doğayla iç içe olmak iç sıkıntını gidermeye yardımcı olacak.

Rüyada Kurt Postu Görmek

Rüya sahibi uzun zamandır yaşadığı sıkıntılarının üstesinden geleceğine ve çevresin de ki bireyler ile iyi geçinmeye başlayacağına uzun zamandır yaşadığı gam ve kederden de kurtulacağına ve rahata ereceğine işarettir. Ayrıca kişi uzun zamandır beklediği parasının eline geçeceğine ve bu para ile de rahata ereceğine ve borçlarından kurtulacağını da göstermektedir. Kişi annesinin duaları ile elde etiği makam ve mevkiyi artacağına ve iş hayatın da uzun zamandır yaşadığı sıkıntıları bir bir aşacağına ve rahata ereceğini de göstermektedir. Eğer fakir ise rahata ve bolluk ve berekete ulaşacağına fakat zengin ise ellinin darlaşacağına ve çeşitli çeşitli sıkıntılara da gireceğine ve üzüleceğine işarettir.

Rüyada Dişi Kurt Görmek

Eğer rüyayı gören kişi evliyse yakın bir zaman bebek haberi ile müjdeleyeceği anlamına gelir. Kişi erkek ve bekar ise yakın bir zamanda hayatında çok ama çok mutlu olacağı bir insanla tanışacağı ve mutlu, hayırlı bir evlilik yapacakları anlamına gelmektedir. Yakın bir zamanda etrafında hamilelik müjdesi alacağı anlamına gelir. İş hayatında başarıların devam edeceği, sağlık konusunda ise sağlıklı bir ömür geçireceği anlamına gelir. Mal ve dünya nimetlerinden büyük bir derecede yararlanacağı anlamına gelir. Ayrıca iyi işler başaracağı anlamına da gelir. Her sıkıntının ardından gelen sevinç anlamına da gelir.

Rüyada Erkek Kurt Görmek

Rüya tabircilerinin büyük bir kısmına göre hayra yorulur. Hayatı yoluna girmeye başlayacaktır. Bir süredir karşısına çıkan engelleri ve zorlukları aşmayı başaracaktır. Mutluluğu yakalayacak ve hayatı düzene girecektir. Bir süredir çevresinde yaşadığı problemleri çözüme kavuşturacak, çevresindeki insanlarla arasındaki sorunları halledecektir. Yeni insanlar tanıyacak, farklı arkadaş ortamlarına girecek ve iyi arkadaşlık ilişkileri kuracaktır. Fırsatları iyi değerlendirebilirse büyük kazanımlar elde edebilecektir.

Rüya sahibinin, yaşama sevinciyle dolu, engeller karşısında yılmayan ve ne olursa olsun asla pes etmeyen, zorluklara göğüs geren bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Karşısına çıkan zorluklardan asla kaçmayan ve ölüm dışında her soruna eğer gerçekten istenirse çare bulunabileceğini düşünen umut dolu ve azimli bir yapıdadır. Fırsatları doğru değerlendirdiği taktirde başarı merdivenlerini hızla tırmanabilecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git