Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 901 kez okundu.

Rüyada kurt görmek, çevrenizde bir düşmanınız olduğu anlamına gelir. Kurt size zarar veren birinin olduğu anlamındadır. Rüyanızda kurt gördüyseniz gizli bir düşmanınız olacak demektir. Kurdun simsiyah renkte olması düşmanınızın çok kötü ve güçlü biri olduğuna işarettir. Rüyada kurdun ulumasını duymak düşmanın güç kavgası yapacağına ve meydan okuyacağına işarettir. Kurdun uluması birinin size meydan okumasıdır.

Rüyada Kurt Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kurt

Rüyada kurt görmek, kadın cariye anlamına gelir. Bekar olan erkekler yeni bir kadınla tanışacaktır. Kurdun alımlı olması kadının güzel ve alımlı olacağını anlamındadır. Evli olan kişiler için rüyayı gören eğer erkek ise bir ihanet anlamındadır. Kurdun uzaktan uluduğunu gören kişi bir hata yapabilir ve yada hata yapmaktan son anda dönebilir. Kurdun yanına yaklaşmak yanlış bir yola adıma atmak anlamında yorumlanır.

Rüyada Kurt Görmek Ne Demek ?

Rüyada kurt, kavga kargaşa demektir. Kurtla boğuştuğunuzu görmek biriyle kavga edeceğiniz tartışacağınız anlamına gelir. Kurdun uluduğunda yanına yaklaşmak yanlış bir kadınla tanışılacağı olarak da yorumlanır. Kurt sütü içmek kendinizi küçük düşüreceğiniz hareketler yapabileceğiniz anlamına gelir. Kurdun  kaçtığını görmek tanıdığınız birinin size kötülük yapıp kaçacağı olarak yorumlanır. Rüyasında kurt gören bir kişi, kendisinden güçlü ve kudretli biri tarafından korunuyor ve kollanıyor demektir. Aynı zamanda bu rüya, çoğu zaman bir uyarı niteliği taşır. Rüyasında kurt gören bir kişi, etrafındaki kişilere ve iki yüzlü olan insanlara dikkat etmelidir.

Rüyada Kurt

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kurt görmenin anlamı ve kurt rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Kurt Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. muhammed dedi ki:

    Ormanlik alanda heyecanli bir sekilde yuruyorum ve kurt goruyom ve kurtla goz goze geldigm vakit bana hirliyo ve bende az bi sekilde korkup adimlarimi hizlandiyorum bu ruyayi gormeden once de uzerimde nazar oldugunuhissetip yasam kalitem dusmustu bu ruyayla alakasi olabilirmi

Sayfa başına git