Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.166 kez okundu.

Rüyada köpek görmek, düşman olarak yorumlanır. Rüyasında köpek gören kişi düşmanlık görecek demektir. Rüyanızda havlayan köpek görmek düşmanınızın size yakın olduğu ve size zarar vermek için zaman kolladığına işaret eder. Rüyada havlamayan size bakan köpek düşmanınızın sizi sinsice izlediği anlamına gelir. Rüyada köpek görmek hiç ummadığınız kişiden düşmanlık göreceğiniz olarak yorumlanır. Havlayan köpeğe tepkisiz kalmak kendinizi kötülükler karşısında güçsüz hissedeceğiniz anlamı taşır.

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Köpek görmek yakın zamanda üzücü bir haber alacağınız ve keder yaşayacağız anlamına gelir. Rüyasında havlayan köpeğe karşı gelen kişi üzüntülere karşı direnç gösterir.Kederli ve sizi üzen bir olayda sabır göstereceğinize dalalettir. Rüyada havlayan köpeğin üstünüze geldiğini görmek size düşmanlık eden birinin sizi üzeceği ve moralinizi bozacağına işaret eder.

Rüyada Köpek Görmek Ne Demek ?

Rüyada köpek, hastalık anlamına gelir. Rüyada köpek gören kişi bir hastalıkla karşılaşabilir. Uzaktan koşarak gelen bir köpek görmek ummadık anda hastalanmaya ve kedere yorumlanır. Rüyasında köpeğin saldırısına uğrayan ani hastalıklara yakalanabilir ve halsizlik hissedebilir. Köpek görmek aynı zamanda ihanet olarak da yorumlanır. Sevdiğiniz bir kişiden kötülük görebilirsiniz. Köpek görmek, çok iyi anlaşacağınız bir dost edineceksiniz demektir. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişi, dostlarından bir destek görecek demektir. Rüyasında bakımsız ve sakat bir köpek gören bir kişi ise, dost kazığı yiyebilir ve bu yüzden zor günler geçirebilir.

Rüyada Köpek

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada köpek görmenin anlamı ve köpek  rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git