Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.531 kez okundu.

Rüyada köpek görmek, senin kalbinde olan insanların bazen aslan kadar güçlü bazen de en az bir köpek kadar sadık olmasına işaret eder. Sen o kalbinde olan insanlar ile en mutlu olan günleri yaşamak için de her an dua ediyor ve her ne olur ise olsun sadece onlar ile olsun istiyorsun. Bazen bakıyorsun ve deli bile benden daha iyi kararlar alıyor desen bile sen kalbin ile hareket etmeyi seviyorsun. Kalbin ile olan hareketlerinde her ne kadar bazen yorulsan ya da zorlansan bile bu ara kendin için en güzel olan yönleri de sen göreceksin. İnsanların sana karşı olan tavırları ile yorulmak yerine biraz daha dik bir şekilde ayakta kal.

Senin için en güçlü ve mutlu olan kısımları da göstermektedir. Çünkü sen sadece temiz olan kalbin ve temiz olan duyguların ile her şeye yaklaşmayı tercih ediyorsun .Bu sayede de her ne iyi olarak yer alan bir şey var ise sen daha çok en özel olan yönleri göreceksin. İşte bundan dolayı içinde olan durumları yok et ve her ne istiyor isen yine kendin için en özel olan yönleri de alacaksın. Biri de öyle bir hayatına girecek ki sen asla bu kişinin bir ömür boyu seni bırakıp gitmesine de izin vermeyeceksin.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Senin hayatında olan en önemli yerini işaret etmektedir. Her ne kadar sen sadece kazanmak için hayatın en farklı olan kısımları ile mücadele etmeyi deniyor olsan bile insanlar bu duruma pek izin vermiyor. Her şeyin seni kırmasına ya da yıkmasına da izin verme. Sen ne kadar ayakta kalmak için mücadele etmeyi tercih eder isen işte bu anlarda en özel olan yönleri de görmeyi ihmal etme. Her ne olur ise olsun sen de kendin için en farklı olan kısımları her an tercih et. İnsanların sana en uygun olan kısımları ile o kadar farklı olan yönleri de var ki sen de her an kazanmak için de yer alacaksın.

Rüyada Köpeğe Yemek Vermek

Senin alacak olduğun eşyaları işaret etmektedir. Sen bu ara hem kendin için hem de ailen için bir şeyler alır iken arkadaşlarını da asla ihmal etmeyeceksin. Her ne olur ise olsun sen sadece kazanmak için yer alan ve bu durumlardan da kurtulmak için yer alan kadınsın. İçinden bu kadar güç gelir iken sen de insanlara takılarak bunu yok etmeyi de ihmal et. Her şey insanlardan uzaklaştığın anlarda sana o kadar güzel bir şekilde gelecek ki sen de bu durumların karşısında hayretler içinde kalacaksın. Sana gelen en müjdeli anlar tabi ki de her ne olur ise olsun senin kazanmak için yer alacak.

Rüyada Köpek Hediye Almak

Senin içinde olduğun konumun da farkında olmadığını işaret etmektedir. Sen de nasıl bir konum içinde olduğunu bir an önce fark eder isen en özel olan yönleri ile kazanabileceksin. En farklı kısımların en özel olan yönleri de sadece senin için yer alacak. İçine girecek olduğun da bir toplantı var. Ve sen bu anlarda en öze olan yönleri ile kendin için savaşarak da devam edeceksin. Ne ister isen sadece bu saniyeden sonra senin için gelecek olmasından dolayı sen de en iyi konumlarda mevki sahibi olacaksın. İnsanlar senin konumunu ve elde ettiğin her şeyi bu kadar çok kıskanır iken en farklı şekilde tek sahibi de sen olacaksın.

Rüyada Köpek Beslemek

Seni çok seven arkadaşların olmasına da işaret eder. Çevrende sadece seni çok seven o kadar çok insan var ki sen de onlar ile en özel olan anları her an yaşayabileceksin. Artık bir yandan sıkıldığın şeyler de var. Sen iş konusunda o kadar çok sıkıldı ve yoruldun ki insanlardan da kaçmak istiyorsun. Senin üst kısmında yer alan insanlar sadece sana yüklenmeyi tercih ediyor olmasındaki tek sebep olarak da sadece senin onlara yaklaşma tarzın da olmakta. Sen onlara da bu kadar iyi niyet ile yaklaşmaya bir an önce son vermelisin.

Rüyada Köpek Yavrusu Görmek

Sizi çok seven ve bazen de bir nebze de olsa kıskanan hatta çoğu zaman size imrenen bir dostunuzun olduğu anlamına gelir. Bu dostunuz sizin kesinlikle iyiliğinizi istiyor. Ancak bazı zamanlarda sizin gibi olamadığı için sizi biraz da kıskanıyor. Tabi bu kıskançlık öyle fesatlık dolu ve sinsice bir kıskançlık değil. Çünkü bu dostunuz sizin daima iyi olmanızı istiyor. Bazen sizde onun sizi kıskandığını düşünebilirsiniz. Ancak yine de durumu hemen kötüye yorumlamayın. Aksi halde aranızda bir tartışma çıkabilir şakadan başlayarak ve bu durum sizin dostluğunuzun bozulmasına bile sebep olabilir. Bu yüzden bu dostunuzu kaybetmemek adına bazı şeyleri görmezden gelmeniz de yarar var.

Rüyada Süs Köpeği Görmek

Sizi ciddi anlamda seven ve sizin iyiliğinizi isteyerek hep mutlu olmanızı isteyen bir yakınınız olduğuna işaret etmektedir. Bu yakınınız sevgiliniz, yakın bir dostunuz ve hatta bazen de aileden birisi olabilir. Bu yakınınız hem sizin iyiliğinizi istiyor hem de sizi bir miktar kıskanıyor. Bu kıskançlık sevgiliniz açısından düşünülür ise çevredeki bütün erkeklerden kıskanıyor olabilir. Yine yakin bir dostunuz ise sizi başka arkadaşlarınızdan kıskanıyor olabilir. Onları kırmamaya özen göstermeniz de büyük ölçüde yarar var. Çünkü bu yakınınız sizi gerçekten ve ciddi anlamda oldukça fazla seviyor. Her şey sadece sizlerin lehine olarak devam edecek.

Rüyada Köpek Sevmek

Sizin gerçek hayatta oldukça merhametli, sevgi dolu, temiz kalpli, saf ve masum bir kişiliğe sahip olduğunuzun göstergesidir. Köpekler gerçek hayatta oldukça sadık ve sevgi dolu hayvanlardır. Rüyada bu hayvanları sevmek sizin yakın zamanda oldukça sadık olan bir dost ile tanışmamız anlamına gelmektedir. Bu dost sizlere oldukça fazla iyi gelecek ve sizin her zor duruma düştüğünüz zaman sizin daima arkanızda olacaktır. Böyle bir dost edinmek sizin bir çok yükünüzün üzerinizden hafifleyeceği anlamına da gelmektedir. Yani kısacası bu dost size her anlamda oldukça iyi gelecek ve kendinizi oldukça iyi hissetmenize sebep olacaktır.

Rüyada Anne Köpek Görmek

Yakın zaman içerisinde kalbi temiz ve yapılan her iyilik karşısında minnettar kalan bir insana ufakta olsa bir yardımınızın dokunacağı anlamına da gelebilmektedir. Bu kişi yaptığınız iyilik karşısında oldukça fazla şaşıracak ve size minnettar olacaktır. Bu insana yaptığınız iyilik de günü gelecek ve size daha büyük karşılıklar olarak geri dönecektir. Bu yüzden eğer bu sıralarda yardıma ihtiyacı olan birisini görür iseniz ona yardım etmekten kesinlikle geri çekilmeyin. Emin olun ki bu iyiliğin karşılığı günü gelecek ve zor bir anınızda sizi bulacaktır. Her şey sizler için yer alır iken asla sizlerden gitmesine de pek izin vermeyin. Ne kadar çok savaşmayı tercih eder iseniz hayatın her alanında kazanacaksınız.

Rüyada Köpek Eti Yemek

Sizin daha önceden içinize sinmeyen bir suç işlediğiniz veya kısa bir süre sonra sizin istemeden yada sonrasında pişman olacağınız bir suç isteyeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu suç kişiden kişiye göre farklılıklar gösterebilir. Suç kavramı da kişilerin vicdanlarına göre göreceli bir kavram olduğundan dolayı işlediğiniz veya işleyecek olacağınız suç size göre oldukça yanlış bir durumdur. Bu suçu işler iken çok tereddüt edeceksiniz.Sonunda yapacaksınız ve bir hayli de pişman olacaksınız. Ama iş işten geçmiş olacağından dolayı yapabileceğiniz hiçbir şey olmayacaktır. Ancak yinede yapmış olduğunuz bu hatadan ciddi anlamda ders çıkaracaksınız. Ama endişe duymayın çünkü bu yapmış olacağınız hata sadece sizin vicdanınızı etkileyecek ve çevreye yada başka şeylere pekte fazla zararı dokunmayacak.

Rüyada Köpek Saldırması

Tatsız bir haber alacağınıza da işaret olabilmektedir. Bu haber yakın zaman içerisinde kulağınıza gelecek ve canınızı ciddi anlamda sıkacaktır. Ancak bu tatsız haberin etkilerini kısa sürede üzerinizden atacaksınız ve normal hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Bu tatsız haber karşısında kolay bir şekilde bir çözüm bulacak ve ortadaki sorunu kökünden halledeceksiniz. Bu yüzden bu tatsız haberi kafanıza takarak yaşamınızda ki diğer şeyleri etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor. En mantıklı hareket olarak bu tatsız haber karşısında sabırlı olmalı ve mantıklı düşünebilmek için kendinize biraz zaman tanımalısınız.

Rüyada Köpekle Konuşmak

Sizin sanatsal kişiliğinizin kalbinize yansıttığı özel tarafınızı ve sevgi dolu yönünüzü göstermektedir. Kalbinizin tertemiz olması sanatınıza yansıyor resmen. Bu sanatsal yönünüz gerçek hayatta sanat ile uğraşmıyor olsanız bile sizin bir çok alanda kendinizi on plana koyabildiğinizin bir göstergesidir. Yakın zamanda bir iş teklifi alacaksınız veya düzenli sevdiğiniz bir işiniz var ise de iş hayatınızda daha yüksek mertebelere geleceksiniz. Bunu sağlamanız da ki en büyük etken de kuşkusuz ki sanatsal ve yaratıcı yönünüzden kaynaklanmaktadır. Bu iş teklifi sizin kafanızı bir hayli kurcalayacak. Ancak en sonunda bu işin sizin için mantıklı bir seçim olacağına karar vereceksiniz ve iş teklifini kabul edeceksiniz. Bu işte kendinizi oldukça geliştireceksiniz ve yüksek mertebelere ulaşacaksınız.

Rüyada Ev Köpeği Görmek

Sizin çok istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceği anlamında geçmektedir. Bu dilek daha çok iş hayatı ile ilgili bir dilek olacağı gibi mantıklı bir evlilik, maddi açıdan ferahlık, uygun bir eş gibi farklı dilekler de olabilmektedir. Ancak içiniz rahat olsun. Çünkü bu dileğiniz her ne olur ise olsun emin olun ki yakın bir zaman içerisinde bu dilek gerçek olacaktır. Bu yüzden düşünmeniz veya kafanıza takmanıza hiçte gerek yok aslında. Bunlar için en iyi olan yönleri ile her an devam etmeyi de tercih edin.

Rüyada Erkek Köpek Görmek

Size içten ve samimi duygular ile birlikte yaklaşan birine işaret eder. Bu kişi size siz bilmeseniz bile içten içe sevgi besleyen ve sizden ciddi anlamda hoşlanan birisi. Yalnız bu kişi bir türlü uygun zamanı bulamadığı için size bu duygularını açmakta bir hayli güçlük çekiyor. Aynı zamanda çok temiz kalpli ve utangaç olan bu kişi size bu duygularını açtıktan sonra hislerinin karşılıksız olmasından çekindiği için de bu duyguları sizinle bir türlü paylaşamıyor. Aslında siz bu kişinin size olan duygularının temizliğini fark eder iseniz onunla bir birliktelik yaşamayı da kabul edeceksiniz. Bu bunu bilmediği için sizinle konuşmak konusunda oldukça da kararsız. Sen de dene.

Aynı zamanda sizin karşılıksız bir aşka yakalanabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Bu aşkın karşılıksız olması sizin canınızın ciddi anlamda sıkılacağı anlamına gelmektedir. Ancak dert etmenize veya bunun için kendinizi üzmenize hiç de gerek yok. Çünkü bu karşılıksız aşkın sonrasında bir çok ders alacaksınız. Her yeni başlangıçlar da oldukça temkinli ve emin olacaksınız. Ayrıca tüm bu deneyimleri yaşamanız ile birlikte karşınıza çok da iyi bir kısmet çıkacak ve bu kişi sizin hayatınızın aşkı haline gelecek. Onca olayın sizlere katmış olduğu deneyim sayesinde de yeni ilişkiniz çok daha sorunsuz ve samimi olacaktır.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

İçinde olan neşeli çocuğun her ne olur ise olsun asla yok olmayacak kadar neşeli olmana da işaret etmektedir. Sen aslında öyle bir konumdasın ki içine yer etmiş olan o çocuk ile seni pek de kimse anlamıyor. Çünkü asla yaşı gibi olamıyor ve içinden her ne geliyor ise onu yapıyorsun. Sen artık insanların sana karşı olan tutumlarına da takılmak yerine daha çok sana en uygun olan yönlerini yaşa. Sen her ne olur ise olsun böyle mutlu olan birisin. İnsanların dediklerini bu kadar çok takarak kendine olan saygını ya da sevgini kayıp etmeyi de bir an olsun düşünme bile. Çünkü sen sadece sen olunca güzelsin.

Rüyada Av Köpeği Görmek

Her ne kadar işin olmasa bile en erken kalkan bireyler arasında yer almana işaret etmektedir. Sen çalar saatten bile daha iyi olmandan dolayı hayatı en güzel olan yönleri ile her an yakalayabiliyorsun. Bu da senin en güzel olan anları her an yaşaman konusunda o kadar etkili ve eğlenceli bir birey olarak nefes almana işaret ediyor. Bir de canını sıkan insanlar yer alabilir. Artık dert etme ya da kendine bu kadar takma. Çünkü sen bırak onlar senin için kayıp etmeleri adına üzülsün. Sen onlar ile olabilecek bir insan değilsin.

Rüyada Köpek Sevmek

İçinde olduğun durumun da farklı olan kısımlarını göstermektedir. Her ne kadar sen arkadaşlarına oldukça çok güveniyor olsan bile asla tam da güvenemiyorsun. Çünkü biliyorsun ki sana her ne kadar oldukça iyi olan arkadaşların olsa bile içlerinde sadece seni kıskanan ve dost görünümlü olan arkadaşların da var. Bundan dolayı sen de savaşmayı her an daha çok tercih ederek hayatına yön vermeyi dene ki her ne olur ise olsun en güzel olan yönleri senin hayatında yer alsın. O arkadaşların ile de artık devam etmek yerine bir an önce yollarını ayırmayı da dene. Çünkü ne kadar az insan sana da o kadar çok huzur demek olduğunu da bilmelisin.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek

İçinde olan duyguları da göstermektedir. Bir yanın oldukça mutlu bir şekilde sana gelir iken bir yanın da oldukça seni huzursuz bir şekilde devam etmene neden olmaktadır. Artık şu içinde olan durumları ve kuşkuları da yok et. Ne kadar çabuk bu içinde olan kuşkulardan kurtulmayı da ister isen o zaman göreceksin ki sen de işte en farklı kısımları ile her an gelerek en güzel olarak devam edeceksin. Ama bu duygular olur ise sen asla nefes bile alamazsın bunları da görmeyi dene ki artık seninde yüzün gülsün.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git