Rüyada Koca Görmek

Rüyada Koca Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.705 kez okundu.

Rüyada koca görmek, barış olarak yorumlanır. Rüyada koca gören kişi uzun zamandır küs olduğu biriyle barışma kararı alabilir.Dargın olduğunuz kişiler gündeme gelebilir. Sizi arayabilir ve sizinle barışmak için adımlar atmak isteyebilir. Dargınlıkların sona ereceğine işaret eder. Kırgınlıkları uzatmamak ve barışmak size iyi hissettirecektir. Biriyle barışacağınıza yorumlanır.

Rüyada Çapkın Koca Görmek

Kıskançlık anlamına gelir. Rüyada kocanın çapkın olduğunu gören kişi kıskançlık duygusu hissedecektir. Ailenizde kardeşinizden birine ayrıcalıklı davranılması sizi kıskandıracaktır. Aile büyüklerinden birinin vefatıyla miras paylaşımı yapacaktır. Miras paylaşımında haksızlık olduğunu düşünebilirsiniz. Kıskançlık duyacağınız olaylar gelişebilir.

Rüyada Kocaya Kaçmak

Yolculuk olarak yorumlanır. Rüyada sevdiği ile birlikte olduğunu gören kişi yolculuk yapacaktır. Başka bir şehre tatil amaçlı seyahatler yapılabilir. Uzakta olan bir tanıdık ziyaret edilebilir. Uzaktan bir tanıdığınız sizi ziyarete gelebilir. Yolculukların gündemde olacağına işaret eder. Koca gören genç bir kadın eğer bekar ise tez vakitte hayırlı bir kısmeti çıkacak ve çok aşık olarak o kişiyle evlenecek demektir. Koca sembolü, bir yuva kurmanın yüceliğini simgeler. Aynı zamanda koca, kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir geleceğe delalet eder. Bunun yanı sıra rüyasında sevdiğini gören bir kadın kocası hakkında hiç bilmediği bir şey duyacak ya da öğrenecek demektir. Bu rüyayı gören bir kişi evli ise eşinden uzak kalmış olabilir ve onu çok özlediğinden dolayı bu rüyayı görebilir. Aynı zamanda yaşlı bir koca, sorun ve engellerle dolu bir hayata hazırlıklı olmanız gerektiğini gösterir. Bu rüya başka bir deyişle uyarı niteliği de taşır.

Rüyada Koca Aldatmak

Yaptığınız bir kötülüğün ya da hayırsız bir işin kısa zaman içinde gün yüzüne çıkarak sizi rahatsız edeceğine delalet eder. Bununla birlikte rüya sahibinin iş hayatında ya da sosyal hayatta yaptığın bir hatanın bedelini ağır olarak ödeyeceğine ve bu durum karşısında çok acı çekeceğine işarettir. Rüya sahibinin büyük pişmanlık içine girerek büyük sıkıntılar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Koca ile Kavga Etmek

Aksine eşinizle ilişkinizin her zamankinden daha iyi olacağına, karşılıklı sevgi ve anlayış içinden güzel diyaloglar kuracağınıza, uzun ve mutlu bir evlilik hayatınız olacağına işaret eder. Eğer bekar bir kadınsanız çok yakın bir zaman sonra evlilik için adımlar atacağınıza, evlilik teklifi alabileceğinize, söz, nişan vb. gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada Aldatan Koca Görmek

Aksine eşiniz ya da partnerinizle doğru bir iletişim halinde olduğunuz, karışıklı anlayış gösterip hoşgörülü davranışlarda bulunacağınız anlamına gelir. Eşinizle uzun süredir anlaşmazlık yaşadığınız bir konuda farkındalık kazanacağınız, yaşanan olumsuz durumların üzerine ayrıntılı düşünerek karışıklı anlaşma yoluna gideceğinizin işaretçisidir. Ayrıca ilişkinizin tutkunun arttığı, romantik bir döneme gireceğinizi gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git