Rüyada Koca Görmek

Rüyada Koca Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.320 kez okundu.

Rüyada koca görmek, barış olarak yorumlanır. Rüyada koca gören kişi uzun zamandır küs olduğu biriyle barışma kararı alabilir.Dargın olduğunuz kişiler gündeme gelebilir. Sizi arayabilir ve sizinle barışmak için adımlar atmak isteyebilir. Dargınlıkların sona ereceğine işaret eder. Kırgınlıkları uzatmamak ve barışmak size iyi hissettirecektir. Rüyada koca gören kişi biriyle barışacaktır.

Rüyada Koca  Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada koca görmek

Rüyada koca görmek, kıskançlık anlamına gelir. Rüyada çapkın koca gören kişi kıskançlık duygusu hissedecektir. Ailenizde kardeşinizden birine ayrıcalıklı davranılması sizi kıskandıracaktır. Aile büyüklerinden birinin vefatıyla miras paylaşımı yapacaktır. Miras paylaşımında haksızlık olduğunu düşünebilirsiniz.Kıskançlık duyacağınız olaylar gelişebilir.

Rüyada Koca Görmek Ne Demek ?

Rüyada koca görmek, yolculuk olarak yorumlanır. Rüyada genç bir kocası olduğunu gören kişi yolculuk yapacaktır. Başka bir şehre tatil amaçlı seyahatler yapılabilir. Uzakta olan bir tanıdık ziyaret edilebilir. Uzaktan bir tanıdığınız sizi ziyarete gelebilir. Yolculukların gündemde olacağına işaret eder. Koca gören genç bir kadın eğer bekar ise tez vakitte hayırlı bir kısmeti çıkacak ve çok aşık olarak o kişiyle evlenecek demektir. Koca sembolü, bir yuva kurmanın yüceliğini simgeler. Aynı zamanda koca, kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir geleceğe delalet eder. Bunun yanı sıra rüyasında kocasını gören bir kadın kocası hakkında hiç bilmediği bir şey duyacak ya da öğrenecek demektir. Bu rüyayı gören bir kişi eşinden uzak kalmış olabilir ve onu çok özlediğinden dolayı bu rüyayı görebilir. Aynı zamanda yaşlı bir koca, sorun ve engellerle dolu bir hayata hazırlıklı olmanız gerektiğini gösterir. Bu rüya başka bir deyişle uyarı niteliği de taşır.

Rüyada Koca

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada koca görmenin anlamı ve koca rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git