Rüyada Kızımın Vurulduğunu Görmek

Rüyada Kızımın Vurulduğunu Görmek
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 481 kez okundu.

Rüyada kızımın vurulduğunu görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek hayatta çok merhamet sahibi bir insan olduğuna, çevresindeki insanlar tarafından takdir edildiğine, yaptığı işte başarılı olacağına ve mertebe atlayacağına işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada vurulmayı görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta yaşayacağı olumsuz durumlara, keyfinin kaçıp moralinin bozulacağına, çevresindeki insanlardan kötülük göreceğine işaret eder. Rüya alimlerine göre bu tür rüyalar görmek, bireyin gerçek yaşamında yaşamış olduğu sorunların, günlük hayattaki stres ve duygu durumların bilinç altına atılması ile rüyada ortaya çıkar. Rüyada yaşananların geneli psikoloji ile yakından alakalı bir durum olduğu için günlük hayat hatta yaşam kalitesi ne kadar iyi ise görülen rüyanın motivasyonu da o kadar iyi olur. Görülen her rüyayı olumsuz olarak değerlendirmek ve bu olumsuzluğu günlük hayat ile bağdaştırmak olumsuz davranışlara neden olabilir.

Rüyada Kızımın Vurulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın vurulduğunu görmek, bazı rüya tabircilerine göre, çevrenizde hatta çok yakınınızda olan insanların kendini gizlemesi ve size düşmanlık beslemesi anlamına gelir. Çevrenizdeki husumetli olduğunuz kişiler tarafından kötü bir duruma düşeceğinizi ve biraz zor toparlanacağınızı temsil eder. Rüyada ateşli silahlar ile vurulmak eğer kan var ise bazı rüya tabircilerine göre geçersiz bir durum olarak sayılır ve kanın rüyayı bozduğu söylenir. Bol kanlı vurmalı rüyalar gerçek hayatta olmayacağı gibi rüyanızda aksine çok gerçekçi bir şekilde karşınıza çıkabilir. Bu tür rüyalar sizi çok korkutmuş olsa bile herkese söyleyip, detaylarını anlatmak yerine, sadece rüya yorumlamasını bilen, rüyadan anlayan ve bu konuda uzmanlaşmış kişilere danışabilir, rüyanızın tüm detayını paylaşarak içinizi rahatlatabilirsiniz. Bu konuda özellikle bilim dışı yorumlamalar çok fazla olduğu için alanında uzman kişilerden duyduklarınıza itibar ediniz.

Rüyada Kızımın Vurulduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın vurulduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git