Rüyada Kızımın Vücudunda Yara Görmek

Rüyada Kızımın Vücudunda Yara Görmek
26 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 241 kez okundu.

Rüyada kızımın vücudunda yara görmek ne anlama gelir ? Genel olarak bakıldığı zaman çoğu rüya tabirci sine göre hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Eğer ki rüya sahibi kızının üzerinde yara görmüş ise harcadığı emeğin karşılığını almak olarak yorumlanmaktadır. Yani bu rüyayı gören kişi eğer ki çalışan birisi ise helal bir şekilde parasını alacak, hatta uzun süredir emek sarf edip karşılığını beklediği bir iş yapıyor ise bu işin karşılığını en yakın süre içerisinde alacak demektir. Eğer ki rüyayı gören kişi, kızının vücudunda yer alan yarayı sağ tarafında görmüş ise çevresinde yer alan bir erkek yakınından mal elde edeceğine yorumlanmaktadır. Fakat rüya sahibi görmüş olduğu yarayı sol tarafta görmüş ise o zaman bu rüya yakın çevresinde yer alan bir kadın tarafından mal elde edeceği olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kızımın Vücudunda Yara Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın vücudunda yara görmek, yarının oluştuğu kısıma göre değişik anlamlar çıkarılarak yorumlanmaktadır. Eğer ki rüya sahibi görmüş olduğu yarayı kızının karın bölgesinde görmüş ise o zaman bu rüya çevresi tarafından rahatsız olacağı bir söz duymaya yorumlanmaktadır. Yada bir başka yorumcuya göre ise rüyayı gören kişinin çocukları yada torunları var ise onlar tarafından elde edebileceği hayırlı bir mal olarak yorumlanabilmektedir. Eğer ki bu rüyayı gören kişi kızının yarasının başında çıkmış olduğunu görürse o zaman bu rüya rüya sahibinin uzun bir ömrünün olacağına işaret etmektedir. Yara bacak ve bacağa yakın bölgelerde çıkmış ise o zaman rüya sahibinin ailesinin genişleyeceğine ve akraba olarak daha kalabalık bir aile olacaklarına işaret etmektedir. Yara ayakların her ikisinde de çıkmışsa o zaman rüya sahibi çalışmış olduğu işte uzun süre boyunca kalacak ve orada istediği mertebeye ulaşacak demektir.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Vücudunda Yara Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Budrose dedi ki:

    Merhaba. Ben rüyamda bir iki yaslarinda bir kız çocuğu gördüm. Bu çocuğun göbeginden aşağı tarafta nokta nokta delikler vardı. Bu rüyamin yorumu nasıl olabilir? Teşekkür ederim.

Sayfa başına git