Rüyada Kızımın Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüyada Kızımın Uyuşturucu Kullandığını Görmek
4 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 115 kez okundu.

Rüyada kızımın uyuşturucu kullandığını görmek ne anlama gelir? Becerikli bir kimseye, hayırlı ve temiz nimete, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, mutlu ve huzurlu olmaya, maddi gelire gelecek bolluğa, aşk hayatının iyi gittiğine, sevince, yakında hayırlı haber duymaya, verimli zamanlara, daha önce edilen yeminin tutulacağına, yüksek ticari kazançlara, yüksek şans elde edileceğine işarettir. Rüyanızda kızımın uyuşturucu kullanırken görmek tabiri nadiren de olsa; muhtaç duruma düşmeye, fakirlik yaşamaya, mes’uliyetten dolayı mağdur olunacağına, kötü niyetli bir akraba yüzünden zarar görmeye, hile yapan kişiye, ticaret sebebiyle üzüntüye, sıkıntı dolu hayata işarettir. Bazı rüya bilimcileri ise şöyle derler: kızının uyuşturucu kullanırken görülmesi hatalarının ardından düşlediği güce, meşakkat çekerek hak edilen itibara, zorlukla hak edilen güce, tanıdık bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği beceriye, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu ferahlığa işaret eder. Hayırlı ve helal olmayan kazanç elde etmesine ve haksız yere yapılacak işlere, günah karışarak girilecek işten hayır görmemeye delalet eder.

Rüyada Kızımın Uyuşturucu Kullandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın uyuşturucu kullandığını görmek, uzun süredir istediğiniz bir işi gerçekleştirmeye, yaşadığınız bir ilişkiyi kıskandığı için sürekli olarak hakkınızda yalan yanlış konuşmalar yapan kötü niyetli bir insana, kendi çıkarları ve arzuları için sizin iyi niyetinizi suistimal edeceğine, tanımadığınız bir kişi hakkında yalan ve kötü söz söyleyeceğinize, hakkınızda söylenen iftira ve dedikodulara inanan insanlar olacağına ve sonuç olarak da sizinle aralarına mesafe koyacaklarına, türlü bela ve musibetlerle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin başında meydana gelecek belalı olaylara, can sıkıcı sözlerin hedefinde olmaya, kıskanç ve fenalık sahibi kişilerle karşılaşılacağı, özgürlüğün elden gidilerek kişinin mutsuz olacağı günler yaşamasına tabir edilir. Rüyada uyuşturucu görmek genel olarak iyi değildir, göz yaşına, strese ve kafa karışıklığına delalettir.

Rüyada Kızımın Uyuşturucu Kullandığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın uyuşturucu kullandığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git