Rüyada Kızımın Uçurumdan Düştüğünü Görmek

Rüyada Kızımın Uçurumdan Düştüğünü Görmek
15 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 320 kez okundu.

Rüyada kızımın uçurumdan düştüğünü görmek ne anlama gelir ? Kızınızın bir konuda kafa karışıklığı yaşadığının göstergesidir. Aynı zamanda bu rüya kızınızın riskli gördüğü bir işe girişeceğini ve bir konuda kendince büyük bir risk alacağına delalet eder. Uçurumdan düşmek, rüyada genellikle bir iş değişikliği ya da bir süre sürecek sıkıntıların göstergesidir. Kızınızı uçurumdan düşerken görmüşseniz, bir konuda hata yapmış olabilir ya da hata yapmaktan korkuyor olabilir. Bu korkularını kimseye açmak istemiyor ve tek başına hepsinin üstesinden gelmek istiyor olabilir. Bu durumda onun yanında olmaya ve ona destek çıkmaya gayret göstermelisiniz. Kızınız, iş ya da okul yaşantısında yaşamış olduğu bir başarısızlıktan ötürü kendine olan güvenini önemli ölçüde yitirmiş olabilir. Bu nedenle onun güvenini yerine getirmek için aslında istediğinde neler yapabileceğini ve önceden neler başardığını yeniden hatırlatmanız gerekiyor.

Rüyada Kızımın Uçurumdan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın uçurumdan düştüğünü görmek, kızınızın içinde kopan bir fırtına olabilir. Bu fırtınanın sebebi, erkek arkadaşı, arkadaşları, maddi sıkıntılar, sağlık sorunları ve başka sebeplerden kaynaklanabilir. Bu nedenle onu daha iyi anlayabilmek ve sorunu daha rahat çözebilmek için her daim onun yanında olduğunuzu ona hissettirmelisiniz. Kızınız uçurumdan düşerken onu yakalıyorsanız, sizin desteğiniz ile bir sıkıntısından kurtulacak ve feraha erecek demektir. Hayatında bu süreçte yaşadığı iniş ve çıkışlar olabilir. Bu süreçte kızınızın sizin desteğinize ihtiyacı olacak. Ona, onun yanında olduğunuzu hissettirerek her zaman güçlü olması gerektiğini söyleyebilirsiniz. Kızının uçurumdan düştüğünü gören bir kişi, kızının geleceği ile ilgili bazı konulardan endişe duyabilir. Bu konular, onun canını sıksa da kısa zamanda boş yere endişelendiğini anlayacaktır. Bu rüya, riskli bir işe imza atmakla da alakalı olabilir ve kritik bir dönemden başarı ile geçeceğinizin de göstergesi olabilir.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Uçurumdan Düştüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İsmail dedi ki:

    Kızım 4 yaşında rüyam da kızım çok yüksek olmayan kayalıklara yuvarlanarak düştü ben de çığlıklar atarak hızlıca peşinden indim düştüğü yerde feryat figan aradım sanki küçük bir kibrit gibi ama bulamadım ve çığlık çığlığa uyandım

Sayfa başına git