Rüyada Kızımın Uçtuğunu Görmek

Rüyada Kızımın Uçtuğunu Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 303 kez okundu.

Rüyada kızımın uçtuğunu görmek ne anlama gelir ? Büyük zorluklardan sonra mutlu bir hayat süreceğinize, emek harcayarak büyük işler başaracağınıza,sıkıntılar çekerek uğraştığınız işlerinizin size bol kazançlar getireceğine, bir hastalık geçirmişseniz bu hastalığınızın şifa bulacağına, parasal yükü bulunan bir dostunuzdan uzaklaşacağınıza, büyük hayal kırıklığından sonra yaşacağınız sevince, birisinden yardım isteyerek kazandığınız paraya, zorlu mücadelelerinin sonunda kazandığı zafere, toplumda saygı duyulan kişiler arasında görülmeye, herkesin sevdiği bir insan olmaya, güvenli bir hayatınızın olacağına gibi çeşitli anlamlara yorulabilir. Uçmak daha çok rüyada anlam olarak günahlarınızdan kurtulduğunuzun, size sıkıntı veren durumların yok olduğunun işaretidir. Kızınızın uçması ise kızınızın günahlarının bağışlandığının ya da kızınıza dert olan olayların çözümleneceğinin habercisi olabilir. Uçmak özgürlüğün de simgesidir.

Eğer rüyada uçan kişi esaret altındaysa veya kendini bazı insanlara bağlı gibi hissediyorsa bu bağlılık ve esaretten kendini kurtaracak yepyeni bir hayata adımlarını atacaktır. Uyandığınızda içinizde bir rahatlama hissi olmuşsa büyük sıkıntılarınızın artık bittiğinin sinyallerini verir bu rüya. Kızınız evliyse kocasıyla paylaştığı kötü olayların artık olmayacağına, evliliğinin mutlu süreceğine de yorulabilir.

Rüyada Kızımın Uçtuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın uçtuğunu görmek, olumsuz yorumları ise içinden çıkamayacağınız zor bir durumda kalacağınıza ya da sizi karışık olayların beklediğine, bencil bir yöneticiyle bir arada bulunacağınıza, ticaret alanında yaşayacağınız başarısızlığa, sizden düşmanlığını saklayan bir kişiye, yabancı ve yalancı bir insanın etrafınızda dolaştığına yorulabilir. Uçmak başka bir şehre yerleşeceğinize ama o şehirdeki insanlarla iyi ilişkiler kuramayacağınızı gösterir. Kızınızın nereye doğru uçtuğu da rüyanızın analizi için önemlidir. Güzel, sevilen bir yere doğru uçuyorsa kızınızın geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz. Fakat uçulan yer karanlık ya da kötü durumdaysa kızınızın yaşamında sıkıntıların çoğalacağının belirtisidir. Bütün rüyalar gibi sizin rüyanız da hayır olsun. Her sabahınız güzel haberlerin müjdeleyicisi olsun.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Uçtuğunu Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tuğba dedi ki:

    rüyamda iş arkadaşım yüksek bir yerden atladı korktum sonra bir baktım uçuyor araba gibi bir şeyle ben de kullansam bir kere fotoğraf çeksem diyorum kendi kendime ama korkuyorum ama iş arkadaşım havada ve sürekli turluyor

Sayfa başına git