Rüyada Kızımın Sigara İçtiğini Görmek

Rüyada Kızımın Sigara İçtiğini Görmek
2 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 548 kez okundu.

Rüyada kızımın sigara içtiğini görmek ne anlama gelir ? İş hayatının yoğun geçtiğine, sosyal hayatının canlı, hareketli geçtiğini, eğlenmeyi ve gezmeyi seven biri olduğunu gösterir. Arkadaş ortamında çok sevilen biri olduğu için sürekli arkadaşlarıyla vakit geçirdiğini, bazen gece hayatına kendini çok kaptırıp aile içinde sorunlara neden olduğunu işaret eder. Hiçbir tavsiyenizi, öğüdünüzü dinlemeyip bildiğini okuyan, aranızdaki sorunları büyüterek evdeki huzursuzluğun nedenini hep sizde arayan bir kızınız olabilir. Bu nedenle suçu size atarak kendi sorumluklarından kaçarak çareyi arkadaş ortamında bulabilir. Kızınız güzelliği ve zekasıyla insanların ilgisini çeken bir karaktere sahip bu durum iş yaşamında olumlu gelişmelere neden olabilir. İş hayatında iyi bir konuma gelerek hedeflerini daha da büyüterek daha iyi bir hayata ve daha rahat bir çalışma ortamına geçebilir. Bu sıralar ani kararlar alarak sizi ve çevresindeki insanları şaşırtabilir.

Rüyada Kızımın Sigara İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın sigara içtiğini görmek, bu durum olumsuz haberlerin de belirtisi olabilir. Kızınız sıkıntılar yaşayabilir ve sıkıntılı dönemi atlatması uzun zaman alabilir. Sigara kolay bırakılamayan kötü bir alışkanlıktır. Kızınız sigara içmiyorsa bile bu rüya kızınızın hayatında olumsuz bir şeyin var olduğuna ve bu durumunun kızınızın psikolojik olarak zarar gördüğüne yorulabilir. Ufak tefek şeyleri takıntı haline getirip kendisini ve sizi üzebilir. Kızınız saplantılı bir aşk yaşıyor da olabilir. Aşk acısı çekiyorsa bunu sizden gizleyerek kendi içinde bu acıyı hafifletmeye çalışıyor olabilir. Ama yaşadığı umutsuzluklar yüzünden bu acıyı kendi kendine atlatamayabilir. Siz ona belli etmeden yanında olduğunuzu kızınıza hissettirin. Sevdiğimiz insan bazen bizim için o kadar önem kazanır ki bazen bu durum bağımlılık haline gelir. O hayatımızdan çıktığında kendimizi boşlukta hissederiz. Bu durum her insanın başına gelebilir. Böyle bir durumda kendimize olan güvenimizi kaybetmemeliyiz. Kendi değerimizin farkında olmalıyız. Bu nedenle kızınıza onun ne kadar değerli, sizin için en büyük hazine olduğunu söyleyin. Her acı sevgiyle iyileşir. Sevgi dolu bir ömür dileğiyle. Mutlu rüyalar.

Rüyada Kızımın Sigara İçtiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın sigara içtiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git