Rüyada Kızımın Sevgilisini Görmek

Rüyada Kızımın Sevgilisini Görmek
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.006 kez okundu.

Rüyada kızımın sevgilisini görmek ne anlama gelir ? Gerçek hayatta evladınızı çok sevdiğinize, aile içi bağlarınızın çok kuvvetli olduğuna işaret eder. Aynı zamanda aile bağınızın sevgi ve saygıya dayandığını gösterir. Ebeveynler genellikle kız evladı konusunda günümüz şartlarında oldukça endişelidir. Rüyanızda kızınızın sevgilisini görmek, gerçek hayatta kızınızın karşısına hayırlı bir damat adayı çıkacağına, ve kızınızın ömrünün sonuna kadar çok mutlu olacağını temsil eder. Tabi bu durum sizi de gerçek hayatta mutlu edebilecek bir durumdur. Rüya sahibinin görmüş olduğu bu rüya rüya sahibine gerçek yaşamında güzel bir hayat yaşayacağını, her istediği şeyin kolaylıkla olabileceğini ve çevresi tarafından destekleneceğini, yardım alacağını işaret eder. Ebeveyn olmak, türlü zorluk ve düşünceleri de beraberinde getirir. Bu nedenle bazı kişiler tarafından görülen bu tür rüyalar alanında uzman rüya yorumcuları tarafından yorumlanmalıdır. Bazı rüyalar olumlu olduğu halde gerçek hayatta olumsuz bir duruma da dönüşebilir.

Rüyada Kızımın Sevgilisini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın sevgilisini görmek, evlenmek insanoğlu için son derece normal bir durumdur. Aile için ne kadar zor olsa da bu durumun gerçekleşmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle de bu tür rüyaları gören kişiler ailesinden, çocuklarından endişe edebilir. Bu endişeler tatlı endişeler olduğu gibi kötü niyetli insanlara karşı korumak için de kullanılan endişelerdir. Bazı rüya tabircilerine göre, bu rüyalar hayırlı rüyalardır. Bazı rüya tabircilerine göre ise, gerçek hayatta yaşanabilecek olumsuz durumları da uyarıcı nitelikte anlatır. Bilinç altına inen günlük yaşam sorunları, rüyanızda karşınıza düşünmediğiniz bir şekilde çıkabilir. Buna göre tedbirinizi almanız gerekir. İşe öncelik olarak psikolojinizi düzeltmek ile başlamalısınız. Psikoloji her işin her durumun başıdır. Pozitif düşünmek sizi her zaman motive eder ve duygu durum olarak da sağlıklı bir hayat sürmesini sağlar.

Bakıldığı zaman bu rüya güzel bir şekilde yorumlanmaktadır. Eğer ki bu rüyayı gören kişi evli ve gerçekten de bir kızı var ise, rüya sahibinin kızına çok fazla düşkün olup ona her geçen gün dahada büyük bir sevgi büyüttüğünü bu rüya bizlere anlatmaktadır. Aynı zamanda bu rüya rüyayı gören kişinin ailesi ve çevresinde yer alan kişiler ile aralarında güçlü bir bağın olduğunu bizlere göstermektedir. Bu bağın ise iki taraf arasında sevgi ve aynı zamanda saygı ile kurulduğunu ve her geçen gün bu iki terim sayesinde dahada güçlü bir bağ haline geldiğini bizlere mesaj olarak bu rüya iletmektedir.

Rüyada kızımın sevgilisini görmek, eğer ki geçek hayatta bir kız çocuğunuz var ise onun karşısına hem kızınıza hemde size çok hayırlı olacak bir damat adayının çıkacağını göstermektedir. Eğer ki bu damat adayını kızınızda ister ise onunla uzun sürecek bir beraberlik ve mutlu günler geçireceğini söyleyebiliriz. Rüya sahibi de bu güzel beraberliği gördükçe her gün dahada mutlu bir şekilde gününe başlayacak ve bunu çevresindekilere de yansıtacaktır. Bir başka açıdan baktığımız zaman bu rüyayı gören kişinin güzel bir ömür geçireceğini söyleyebiliriz. Hatta son zamanlarda rüya sahibi ne istiyor ise hepsinin olacağını bu rüya bizlere göstermektedir. Bununla birlikte rüya sahibinin çevresinde bulunan kişiler tarafından çok sevildiği ve aldığı her kararda çok desteklendiğini bu rüya bizlere ifade etmektedir. Genel olarak incelendiği zaman bu rüyanın gayet hayırlı bir rüya olduğu görülmektedir. Her ne kadar bir anne yada baba için kızının sevgilisini kabullenmek zor olsa dahi, gerçek hayatta bakıldığı zaman böyle görülmüş bir rüyanın kızınıza hayırlara vesile olacağını söylemek mümkündür.

Rüyada Kızımın Sevgilisini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın sevgilisini görmek  anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Sevgilisini Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Busra dedi ki:

    Rüyada ben okul gibi biyer yerdeydim eski sınıf arkadaşlarim vardi snra bi arkadasim sürekli kızlari dudaktan öpüyordu ben ordan annemin yanina gittim sevgilim beni aradi bulusucaz hazirlan diye ne zman gelirsin dedim 1 saate dedi neden bu kadar gec dedim soylicem ama kizicaksin babami hastaneye götürdüm dedi baya bekledim ama sürekli aglayarak amcam geldi seninle knusucaz gel dedi istemiyrm hic birinizi diye kendimi caddenin ortasinda arabalarin önüne attim ardindan telefonum bozuktu süreli sevgilimi ariyordum acmiyodu snra geldi bizim evimize oturdu abimdeydim dedi bir kız daha vardi dedi aglaya aglaya nolur gitmedim yapmadim de dedim yaptım dedi vurdum ona nolur yapmadim de dedim yalvararak yaptım ddi annem geldi anneme anlaticak seylerim vardi anne dedim sevgilimin gözleri doldu snra tekrar yapmadin dmi dedim yaptim dedi ve uyandim

Sayfa başına git