Rüyada Kızımın Saçının Beyazladığını Görmek

Rüyada Kızımın Saçının Beyazladığını Görmek
2 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 387 kez okundu.

Rüyada kızımın saçının beyazladığını görmek ne anlama gelir ? Çoğunlukla tövbe etmeye yorumlanır. Rüyada saçı beyazlayan kişinin kızınız olması ise, kızınızın yaptığı hatalardan dönme zamanının geldiğinin habercisidir. Bu hatalar telafisi imkansız hatalar gibi görünse de, daha çok kefaret gerektiren günahlardır. Hataların kabulü ve telafi çabası kısa zamanda bereket ve itibar sahibi olmasını sağlayacaktır. Kız çocuğunun çıplak ayaklı ve beyaz saçlı görülmesi kedere işarettir. Keder kan bağı olmayan birinden kaynaklı olabilir. Beyaz saçların kesilmesi ise bu kederin önüne geçmeye yorumlanır. Yine de bunun için manevi bir destek alması gerekecektir. Kızınızın mevcut bir evlilik süreci ya da söz nişan gibi planları varsa; bu planlar, enişte, damat, kayın birader gibi kan bağı olmayan akrabalar tarafından sekteye uğratılabilir. Yine bu süreçte kızınızın kaldıramayacağı yükler yüzünden omuzları düşüp, yanlış kararlara meyletmesi olası durumdur.

Rüyada Kızımın Saçının Beyazladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın saçının beyazladığını görmek, bu beyazlama bir boya ile olmuş ise; şer sanılan bir takım olayların aslında hayra kapı açtırdığına delalet olur. Bu sıkıntılı süreçlerin sabırla atlatılması beraberinde mükafatı getirecektir. Kızınızın sizin yanınıza gelmesi, sizden destek beklediğini fakat söylemekten çekince duyduğunu simgeler. Kızınızın ayak parmağında yüzük gördüyseniz ihanet manasına gelir. Bazı alimlerce yüzük sadakat ile yorumlansa da genel olarak; yüzük özellikle yerde ya da ayak parmağında ise ihanete yorumlanır. Yasak bir ilişki aslında içten içe fark edilmiş fakat görmezden gelinmiş olabilir. Bu süreçte kızınızın açık sözlü birine ihtiyacı olacaktır. Zira gerçekleri kendi başına görmekte zorlanması muhtemeldir. Yine bazı alimlerce beyaz saçlı bir kız çocuğu miras kaybı ya da her hangi bir maddi kayba işaret edilir. Bu kaybın şiddetini kız çocuğunun yaşı gösterecektir. Kızınızın yaşı ne kadar küçükse kayıp o kadar erken ve büyük olacaktır.

Rüyada Kızımın Saçının Beyazladığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın saçının beyazladığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Saçının Beyazladığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İrfan dedi ki:

    1 yaşında bir kızım var rüyamda kızımın saçı hem uzamış hemde saç aralarında beyazlıklar olmuş

Sayfa başına git