Rüyada Kızımın Polis Olduğunu Görmek

Rüyada Kızımın Polis Olduğunu Görmek
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 181 kez okundu.

Rüyada kızımın polis olduğunu görmek ne anlama gelir ? Makam sahibi olacağına işarettir. Rüyada polis görmenin çeşitli anlamları olabilir. Polis görmek gücü temsil eder. Devlet otoritesinin varlığını yansıtır. Rüya cesareti de temsil etmektedir. İyi bir rüya olarak görülmesinin yanı sıra bazı tabirciler üzüntü ve mutsuzluğun habercisi olarak da ifade etmektedir. Rüyada polis görmek genel olarak etrafınızda sizin gibi olmaya çalışan ve çeşitli yönleriyle sizinle yarışacak özelliklere sahip rakipleriniz olduğuna işarettir. Ancak bu rakiplerinizi alt edeceğinize ve elinizdeki imkan ve fırsatları kullanırsanız onlara karşı başarılı olduğunuzu ispatlayacağınızı söylemek doğru olur. Rüyada polis görmek kural, kanun, otorite sahibi olduğunuzu gösterir. Hayattaki isteklerinizi kontrol etmeye ya da sorumsuz davranışlarınızı bir an önce gözden geçirmeniz gerektiğini gösteren bir rüyadır. Eğer rüyadaki polis sizseniz bu olumlu ve güzel bir rüyadır. Bu rüya sizin ahlaki açıdan olgun bir yapıda olduğunuzu göstermektedir. Eğer bu rüyayı üst üste görüyorsanız suçluluk duygusuna delalet eder. Rüyada polis arabası görmek bir yerden yardım görmeye işarettir.

Rüyada Kızımın Polis Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın polis olduğunu görmek, iş hayatında gösterdiği üstün başarı ve kazandığı büyük başarılara, yakın zamanda elde edilecek makamı ve kazandığı mevki sayesinde bolluk içinde yaşayacağına, malının artacağına delalet eder. Rüyada kızının polis olduğunu görmek aşk hayatında feraha, sevince kavuşmaya, geleceğin parlak olmasına, maddi zorlukların bitmesine, tez zamanda şöhretli olmasını, mutlu bir dünya hayatını, güvenli olmaya, devlette makam mevki sahibi olmaya, imrenilen bir başarıya, yakın zaman içinde duyulacak mutlu bir habere işarettir. Nadiren de kızının polis olduğunu görmek sırların açığa döküleceğine, üzüntü ve kederden kurtulmaya, anlayışsız bir kocaya, korkularının gerçekleşmesine, sorumluluktan dolayı ağır yük taşımaya tabir edilmektedir. Bazı tabircilere göre kızının polis olduğunun görülmesi hataların ardından elde ettiği toplu paraya, çektiği zorlukların sonunda umduğu huzura, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı daha sağlıklı bir hayata, çektiği zorlukların sonunda beklediği zafere ve bu zorluklardan sonra daha iyi bir kazanca işaret eder.

Rüyada Kızımın Polis Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın polis olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git