Rüyada Kızımın Nişanlanması

Rüyada Kızımın Nişanlanması
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.029 kez okundu.

Rüyada kızımın nişanlanması ne anlama gelir ? Rüyada nişanlanmak hem iyi şeylere hem de kötü şeyler işaret etmektedir. Kişi rüyasında eğer tanıdığı biriyle nişanlandığını görürse, bu kötü bir rüya olarak adlandırılmaktadır. Kişi rüyasında tanıdığı biriyle nişanlanırsa; yaşayacağı bir mutsuzluğa ve hiç beklemediği bir sıkıntıya işaret etmektedir. Rüyada tanımadığı birisiyle nişanlanmak kişinin beklemediği bir tehlikeyle burun buruna gelebilir ve tehlikeye düşebilir.

Rüyada Kızımın Nişanlanması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın nişanlandığını görmek, gören kimse için hastalıklarına şifa bulacağına işaret eder. Bu rüya sağlık konusunda problem yaşayan insanların kısa sürede eski sağlığına kavuşacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre bu rüya hayırlı bir evlada da işarettir. Rüyada kızını zorla nişanlandığını gören kişi sahip olduğu bir hastalığa, yakın zaman içinde şifa bulacağına, zorlukla geçen bir dönemden sonra kısa sürede hastalığını atlatacağına, küstüğünüz bir kişiyle barışmaya, yeni iş fırsatları elde edileceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri önünüze getireceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve tartışmaların son bulacağını işarettir. Rüyada kızının sevdiği biriyle nişanlandığını gören kimse uzun bir zamandan beri sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabasına hem maddi hem manevi açıdan yardımcı olacağını, iş kurmak için bir akrabasıyla toplanacağını, hayırlı ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılardan tez vakitte kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, kendisi ile birlikte ailesini rahata erdireceğine yorumlanır. Rüyada kızının birisiyle isteksiz olarak nişanlandığını gören kimse çok kötü geçen bir dönemin ardından kendisine aile büyüklerinden birinin yapacağı destek ile yeni bir ticari iş sahibi olacağına, bu iş ile birlikte bir aracı ile oturup konuşulacağına ve aile hayatı ile ilgili bir çok önemli adım atılacağını rivayet edilir. Hiç beklemediği birisiyle bir davet karşılığı bir araya gelip konuşma ve toplantı sonunda birlikte hayırlı bir işe gireceğine alamettir.

Rüyada Kızımın Nişanlanması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın nişanlanması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git