Rüyada Kızımın Namaz Kılması

Rüyada Kızımın Namaz Kılması
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 216 kez okundu.

Rüyada kızımın namaz kılması ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek yaşamda bazı sıkıntılar çekmekte olduğunu ancak sabır ve gayret ederse bunlardan kurtulacağını işaret eder. Bu sayede rüya sahibi ve ailesi mutluluğa kavuşacaktır. Namaz rüyaları bütün dertlerden kurtulmaya, huzurlu bir yaşam sürmek için manevi yönünüzü daha da güçlendirmeye delalettir. Bazen rüya sahibini uyarmak amaçlı olabilmektedir. Manevi yönden daha zengin olmanız gerekmektedir. İnanç, iman, ibadet ve sabır ile hayırlı işler yapacaksınız ve bunun sonucunda güzel günlere kavuşacaksınız.

Rüyada Kızımın Namaz Kılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın namaz kılması, namuslu, güzel huylu, ahlaklı ve hayırlı bir insanın varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında bulunan ya da yeni tanışacağı bu insan imanı yerinde, merhametli, yetenekli, ve anlayışlı bir kişidir. Bu kişi rüya sahibinin karşısına çıkabileceği gibi kızının da hayatına girebilir. Öte yandan namaz rüyaları ile ilgili olumsuz yorumlar da mevcuttur.

Nefsinize uyabilir, hayırsız işlere kalkışabilir ve haram yiyebilirsiniz. Eğer böyle bir durum var ise hatanızdan dönmeniz en hayırlısı olacaktır. Uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz veya uzaklardan bir misafiriniz sizi görmeye gelebilir. Çok mutlu olacaksınız. Sevinç, huzur içinde yaşamaya başlayacaksınız. Namaz içeren rüyalarda, hem rüyayı gören kişi hem de ailesi çok talihli günler yaşar. Hayırlara, iyiliklere ve güzelliklere işaret eden bu rüyalar çok güzeldir; kimse ile paylaşılmamalıdır. Rüyayı gören kişi ve ailesi şükretmeyi unutmadan yaşayacak kadar hayırlı bir hayat sürer. Altından kalkamayacağı hiçbir derde düşmez. Asla ödeyemeyeceği büyük borçların altına girmez ve kurtulamayacağı kadar ciddi hastalıklara yakalanmaz. Rüya sahibinin evlatları hayırlı kişilerle karşılaşır ve dünya evine girer. Bu evlilikler oldukça mutlu ve huzurlu olur. Güzel bir hayat sürerler, güzel güzel evlatları olur. Bu evlatlar hem eğitim hayatlarında hem de sosyal yaşamlarında çok hayırlı bireyler olur.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Namaz Kılması Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Leyla dedi ki:

    Merhaba rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim
    Normal hayatta ben ve küçük kızım namaz kılan kişileriz fakat büyük kızım namaz kılmıyo ayrıca o evli.
    Rüyamda iki kızım ve ben yanyana dizilip namaz kıldığımızı görüyorum hatta seccade yok karton üzerinde kılıyoruz büyük kızım secdeye kapanırken başı betona değecek diyerek hemen başının altına karton uzatıyordum.sonra uyandım

Sayfa başına git