Rüyada Kızımın Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada Kızımın Namaz Kıldığını Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 544 kez okundu.

Rüyada kızımın namaz kıldığını görmek ne anlama gelir ? Dini açından ufkunun artmasına delalet eder. Allah yolunda mertebesinin yükselmesi ve hayırla geçirilecek ömre yorumlanabilir. Rüyada namaz hayırlara işarettir. Geçirilecek iyi günlere, uzun zamandan beri içinde bulunulan sıkıntılı durumdan kurtulmaya ve günahlardan arınmaya işaret eder. Allah’ın farzlarını yerine getirmeye özen göstermeye, iyi huylara sahip olmaya ve güzel ahlaklı olmaya vesile olur. Devlet işlerinde güven kazanmak ve devlet işinde iyi bir konumda çalışmak şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin borcu varsa bu borçtan kurtulmak için eline para geçeceğine, maddi yönden yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Uzun zamandır hayalini kurduğu, istediği şeye kavuşması anlamına gelir. Kişinin içinde bir ferahlama verir. Eğer namaz kılmayan bir kimseyse namaz kılması gerekmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kızımın Namaz Kıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın namaz kıldığını görmek, kızıyla ilgili yaşadığı derin kederden kurtulur. Kendi ailesinde ya da kızının ailesinde bir problem yaşanıyorsa bu sonlanır. Haksızlığa uğramışsa açığa çıkar. İşlediği bir sevabının kabul olduğu işaret edilmiş olabilir. Eğer istiare uykusunda namaz kılındığını gördüyse, rüya hayırla sonuçlanır ve istihareye yatılan konunun hayırlı bir iş olduğu anlamı çıkarılabilir. Kişiye sevinç, içine huzur verir. Hastalık durumu varsa kurtulacağına işarettir. Aileden bir bebek müjdesi alabilir. Ya da uzun zamandır hastalıkla uğraşan bir kimsenin ölüm haberi şeklinde yorumlanabilir. Namaz, Allah yolunda ilerlemenin bir göstergesidir. Yakın zamanda Hacca gitmekle yorumlanabilir. İnsanın gönlüne mutluluk verir. Uyandığında kişi kendini ferahlamış hisseder. Namazı doğru düzgün kıldığını görmek doğru yolda olduğuna, doğru işler yaptığına ve hayırlarla sonuçlanacak güzel işlere işarettir. Namazı yanlış bir şekilde kıldığını, yanlış vakitte farklı bir namazı kıldığını görmek kişinin ya da kızının hayatında doğru yapmadıkları şeyler olduğu anlamına gelir. Kötü yorumlanır.

Rüyada Kızımın Hacca Gittiğini Görmek

Rüyada kızımın hacca gittiğini görmek ne anlama gelir ? Oldukça hayırlıdır çünkü Hac ibadeti İslamın şartlarından birisidir. Bu tür rüyalar üç şekilde tabir olunur: dinde olgunluk, işte güzellik ve kudrette celal. Kişi Hacca gitmek istiyor ancak buna gücü yetmiyorsa istediğine kavuşacak demektir. Zengin ise fakirleşecek işlere yönelebilir. Eğer fakir ise muvaffak olamayacağı bir ise baslar. Yanında hacla ilgili bir eşya varsa bu kişi hayır ve hasenatta bulunacaktır.

Rüyada kızını hacca göndermek, verilen sözlerin tutulacağına ve emirlere uyulacağına işarettir. Bu tür rüyalar, rüya sahibinin şaşkınlık ve korkudan çıkıp güven ve hidayete ereceğine delalettir. Ayrıca bu kişinin kızının Dünya ve Ahiret işlerinde istediği her şeye kavuşacağına işarettir. Bunların yanı sıra haneye girecek hayırlı haberlere ya da aile için şans getirecek gelişmelere yorulur. Bu gelişmeler sayesinde hane içinde büyük sevinç yaşanacaktır. Örneğin: ailede yatalak bir hasta varsa onun iyileşmesine, bekar birinin gelin ya da damat olmasına veya evli birilerinden bir bebek haberinin alınmasına delalet eder.

Öte yandan bu tür rüyalar daha farklı şekillerde de tabir olunur: nimet, ilim, hidayet, sevinç ve ferah. Bazı rüya yorumcularına göre de kızınızın bir yolculuğa çıkacağına, iyi ve hayırlı dostlar edineceğine veya özel bir kişiyle gönül ilişkisi kuracağına işaret eder. Ancak olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Rüya sahibinin ailesiyle arasında bir sorun yaşayacağına ve üzüleceğine işaret eder. Bazen de bu tür rüyalar rüya sahibinin birisi hakkında kötü düşüncelere sahip olduğunu göstermektedir. Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht hac rüyalarını, rüyayı gören kişi için maddi zarar olarak yorumlamaktadır. Bunların yanı sıra rüyayı gören kişi için helal mal elde etmeye de işaret olabilir. Bu da çok çalışıp sabır ve gayret göstermekle elde edilecektir.

Rüyada Kızımın Namaz Kılması

Rüyada kızımın namaz kılması ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek yaşamda bazı sıkıntılar çekmekte olduğunu ancak sabır ve gayret ederse bunlardan kurtulacağını işaret eder. Bu sayede rüya sahibi ve ailesi mutluluğa kavuşacaktır. Namaz rüyaları bütün dertlerden kurtulmaya, huzurlu bir yaşam sürmek için manevi yönünüzü daha da güçlendirmeye delalettir. Bazen rüya sahibini uyarmak amaçlı olabilmektedir. Manevi yönden daha zengin olmanız gerekmektedir. İnanç, iman, ibadet ve sabır ile hayırlı işler yapacaksınız ve bunun sonucunda güzel günlere kavuşacaksınız.

Rüyada kızımın namaz kılması, namuslu, güzel huylu, ahlaklı ve hayırlı bir insanın varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında bulunan ya da yeni tanışacağı bu insan imanı yerinde, merhametli, yetenekli, ve anlayışlı bir kişidir. Bu kişi rüya sahibinin karşısına çıkabileceği gibi kızının da hayatına girebilir. Öte yandan namaz rüyaları ile ilgili olumsuz yorumlar da mevcuttur.

Nefsinize uyabilir, hayırsız işlere kalkışabilir ve haram yiyebilirsiniz. Eğer böyle bir durum var ise hatanızdan dönmeniz en hayırlısı olacaktır. Uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz veya uzaklardan bir misafiriniz sizi görmeye gelebilir. Çok mutlu olacaksınız. Sevinç, huzur içinde yaşamaya başlayacaksınız. Namaz içeren rüyalarda, hem rüyayı gören kişi hem de ailesi çok talihli günler yaşar. Hayırlara, iyiliklere ve güzelliklere işaret eden bu rüyalar çok güzeldir; kimse ile paylaşılmamalıdır. Rüyayı gören kişi ve ailesi şükretmeyi unutmadan yaşayacak kadar hayırlı bir hayat sürer. Altından kalkamayacağı hiçbir derde düşmez. Asla ödeyemeyeceği büyük borçların altına girmez ve kurtulamayacağı kadar ciddi hastalıklara yakalanmaz. Rüya sahibinin evlatları hayırlı kişilerle karşılaşır ve dünya evine girer. Bu evlilikler oldukça mutlu ve huzurlu olur. Güzel bir hayat sürerler, güzel güzel evlatları olur. Bu evlatlar hem eğitim hayatlarında hem de sosyal yaşamlarında çok hayırlı bireyler olur.

Rüyada Kızımın Umreye Gittiğini Görmek

Rüyada kızımın umreye gittiğini görmek ne anlama gelir ? Rüyada kızımın umreye gittiğini görmek, rüya sahibi evli ise kızının çok hayırlı bir evlat olacağına, rüya sahibinin kendisinin de çok salih bir kimse olduğuna ve güzel işler yaparak çevresindekileri memnun ettiğine işaret eder. Rüya sahibi bu rüyayı herkese anlatmamalıdır. Gerçek hayat için uyarıcı ve güzel unsurlar barındıran bu tür rüyalar dilden dile dolaşılırsa rüyanın etkisi ve güzelliği kalmadan gizemi kaybolur ve birey için hayırlı bir durum ifade etmeyebilir. Rüya sahibi görmüş olduğu rüyayı kendisi yorumlayabiliyor ise kimseye anlatmadan anlamını araştırarak değerlendirebilir. Bunu rüya tabiri kitaplarından yararlanarak yapabilir. Rüya sahibi gördüğü rüyaya çok fazla anlam yükleyemiyor ise çevresindeki din alimlerinden, bilge kişilerden veya rüya yorumları ile ilgilenen uğraşan kişilerden yardım alarak değerlendirme yapabilir. Rüyada görülen ibadet vazifelerini yerine getirme bireyin vicdani olarak gerçek hayatta görevini tamamlamak istediğine ama engellerin kendisini alıkoyduğuna bu nedenle utandığına da işaret eder.

Rüyada kızımın umreye gittiğini görmek, hane içindeki bağların çok kuvvetli olduğuna, sevgi ve saygı ile aile bağının korunduğuna, hane içindeki kişilerin birbirini koruyup desteklediğine işaret eder. Görülen bu tür rüyalar olumlu ve hayırlı rüyalardır. Astroloji ve rüya bilimcilerinin en çok incelediği rüya alanlarından birisidir. Rüya tabircileri dini olarak görülen bu rüyaların gerçekte bireyin karakterini yansıttığını ve mensup olduğu dini çok severek onu anlamaya çalıştığını söyler. Birey bu rüyayı gördükten sonra günlük yaşamına daha fazla değer verir ve vazifelerini itina ile yerine getirmeye çalışır. Görmüş olduğu rüya uyarıcı ve harekete geçirici olduğu için bireyi daha fazla motive eder. Negatif enerjiyi üzerinden atarak olumlu ve pozitif düşünce ve enerji ile hayata devam ettirir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git