Rüyada Kızımın Kusması

Rüyada Kızımın Kusması
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 215 kez okundu.

Rüyada kızımın kusması ne anlama gelir ? Genel olarak yorumlandığı zaman rüya sahibinin içerisinde yer alan sıkıntılardan kurtulması olarak yorumlanmaktadır. Eğer ki rüyayı gören kişinin son zamanlarda çözmesi gereken sorunlar var ise bunlar üzerine yoğunlaşacağını ve en kısa sürede bu sorunları çözeceğini ifade eder. Aynı zamanda bakıldığı zaman kişi tıpkı normal bir zamanda nasıl kusarak bütün içindeki kötü hislerden kurtuluyor ise işte rüya sonucunda da kusma boyunca bütün sıkıntılardan kurtuluyor demektir.

Rüyada Kızımın Kusması Ne Anlama Gelir?

 Rüyada kızımın kusması, eğer ki rüya sahibi son zamanlarda yolunda gitmeyen bir takım sorunlar yaşıyor ise bu sorunların biran önce son bulacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin bundan sonra kafasında kurup yapacağı bir takım işler varsa bu işlerin yolunda gidip istediği sonuca varacağını da bu rüya bizlere ifade etmektedir. Özellikle bakıldığı zaman rüyayı gören kişinin son zamanlarda eski neşesini kaybetmiş olduğu görülür ve bu rüya sonucunda rüya sahibinin kızı her kustuğunda rüya sahibi eski neşesine kavuşmuş olur. Fakat kızınız rüya esnasında kustuktan sonra eğer ki rüyayı gören kişi kızının pisliğine temizler ise işte o esnada bu rüyanın anlamı değişiklik göstermeye başlar. Eğer ki kusmuk temizlediyseniz son zamanlarda yapmış olduğunuz bir işten dolayı bir pişmanlık yaşayacağınızı bu rüya ifade bizlere ifade eder. Aynı zaman bu rüyadan sonra olur da rüya sahibi pişmanlık duymaz ise çevresinde yer alan kişiler tarafından yargılanıp, onların gözünüzden bir müddet boyunca düşeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göz atıldığı zaman ise, rüya sahibinin yapmış olduğu birtakım hatalar sonucu, günahlardan tövbe edeceğine bu rüya işaret etmektedir. Eğe ki rüyayı gören kişinin bir hastalığı var ise bu hastalıktan kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kızımın Kusması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın kusması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git