Rüyada Kızımın Kaçırılmasını Görmek

Rüyada Kızımın Kaçırılmasını Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 788 kez okundu.

Rüyada kızımın kaçırılmasını görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin sevdiği kişileri kaybetme korkusu yüzünden çok sıkıntılı zamanlar geçirdiğine, ruhsal açıdan kötü bir hale geleceğine işarettir. Ancak bu kişi aile büyüklerinin ve sevdiği kişilerin desteği ile kendisini toparlar, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını yaşamaya devam eder. Bu rüyalar büyük emek verilerek ortaya konulan projelerin beğenilmesi, rüyayı gören kişiye hayırlı kazanç sağlaması ve daha iyi projeler ortaya koyması için cesaretlenerek çok daha büyük başarılar kazanmasına işaret eder. Bu kişinin çevresindeki bazı kişiler onu iş hayatında yönlendirilmeye çalışmaktadır ve önüne geçmezse rahatsız edici boyutlara ulaşabilir.

Rüyada Kızımın Kaçırılmasını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın kaçırılmasını görmek, rüya sahibinin hayırlı olmayan olaylara girişeceğine işaret eder. Kişinin düşmanları ve sevmeyenleri vardır. Bu düşmanlar, rüya sahibine zarar vermeye çalışacaktır ve kişi müdahale etmekte zorlanacaktır. Aynı zamanda kızınızdan beklenmedik haberler de alabilirsiniz. Bu haber hayırlı ya da hayırsız olabilir, bu husus belirsizdir. Sizin için hayatınızdaki en önemli kişi kızınızdır. Onun huzur ve mutluluğunu her şeyden çok istiyorsunuz. Bu tür hisler insanın bilinçaltında depolandığı için kimi zaman rüyalar sayesinde gün yüzüne çıkabilmektedir. Onun için ortaya çıkardığınız pozitif enerji ve iyi dilekler onun hak ettiklerine ulaşmasına yardımcı olacaktır. Kızınız zorluklarla canla başla mücadele ederek hayalini kurduğu geleceğe, sıkıntılarının sonunda istediği mevkiye, uzun bir bekleyişin ardından arzuladığı sağlık dolu hayata, sıkıntıyla ümit ettiği saygınlığa, başarısızlıktan sonra hak ettiği hayırlı bir işe, gösterdiği çabaların sonunda umduğu helal kazanca ve hak ettiği şerefe kavuşacaktır. Siz de kızınızın bu hayırlı kazançları sayesinde çok mutlu ve huzurlu olacaksınız. O size çok bağlı, siz de ona. Sizin mutlu olduğunuzu görmek kızınızın daha büyük bir şevkle gayret etmesini sağlayacaktır.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Kaçırılmasını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. tuncay dedi ki:

    3 aylık evliyim rüyamda kız çocugumun oldugunu gördüm büyük bi kız çocugu başka birinden ve kızımı tanıdıgım bi bayan arkadaş kaçırıyor günlerce arıyorum ve buluyorum sonra kızımı alıp eve gidecegim zaman kaçıran kişi bende çok isitiyorum bende kalmasını diyor sizce rüyamın anlamı nedir

Sayfa başına git