Rüyada Kızımın Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada Kızımın Hasta Olduğunu Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 985 kez okundu.

Rüyada kızımın hasta olduğunu görmek  ne anlama gelir ? Rüya sahibinin düşmanını alt edeceğinin işaretidir. Bu kişi güzel bir şekilde yaşar ve hayırlı bir mala erişir. Ayrıca hastalık rüyaları çok hayırlıdır çünkü uzun ömre işarettir. Sıkıntı içinde olan sıkıntıdan kurtulacak, huzur ve refah dolu günlere erişecek demektir. Diğer kimseler için işsizliğe, zenginler için de ihtiyaca işaret olarak görülebilir. Yolculuk halinde bulunan kişiler ise durum biraz üzücüdür çünkü arzu ettiği şeye ulaşması güçleşecektir.

Rüyada Kızımın Hasta Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın hasta olduğunu görmek, rüya sahibinin kızının gerçekten hastalanacağına delalettir. Bazı yorumcular da bu tür rüyaları daha farklı yorumlamaktadır. Rüya sahibinin kızının çok sağlıklı olacağı fakat başka sorunlarla karşılaşacağı anlamına da gelmektedir. Hastalık rüyaları hem iyiye hem de kötüye yorulabilir. Bazı durumlarda güzel ve hayırlı işlere işaret olarak gösterilirken bazen de kötülüklere, musibetlere ve çıkmazlara delalet etmektedir. Tüm bunların yanı sıra neşeye, sevince, afiyete, bolluk ve berekete işaret olmasının yanı sıra yoksulluğa, huzursuzluğa, kısmetsizliğe ve yaşanacak çöküntülere de işaret edebilir. Öte yandan rüyayı gören kişinin haram içeren yollara yöneleceği ve günah işleyeceği belalı bir işe dahil olmasına da yorulabilir.

Bu tür rüyalar, uyarı içeren bir rüyalar içinde yer alır. Rüya sahibinin evladına destek olması, maddi ve manevi olarak varlığını hissettirmesi gerektiğini göstermektedir. Kızınızla aranızda anlaşmazlık var ise bu sorunu çözüme kavuşturacağınıza ve keyifli vakit geçireceğinize delalettir. Bunların farkına varan rüya sahipleri, aile olmanın kıymetini bilerek yaşayacaklardır. Bu sayede rüya sahibi, çocuklarının hayrını görecektir ve çocuklarından yana hiç sıkıntı yaşamayacaktır. Yaşanacak huzur dolu günler çok yakındadır. Aynı zamanda rüyayı gören kişi hayattan zevk alacak, çevresindeki insanlara örnek olarak yaşayacaktır. Sonuç olarak hakkında olumsuz yorumlar yapılsa da genel anlamda hayırlı bir rüyadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git