Rüyada Kızımın Hapse Girmesi

Rüyada Kızımın Hapse Girmesi
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 238 kez okundu.

Rüyada kızımın hapse girmesi  ne anlama gelir ? Rüya sahibinin aile hayatında yaşanan sıkıntılara karşı sakinliğini koruması gerektiğine dair bir uyarıdır. Kötü ve kırıcı söz söylemekten kaçınmak gerektiğine ve kıskanç insanlara işaret eder. Ayrıca iyi ameller sayesinde başarılı ve sözü geçen insanlar ile irtibat kurulacağına dalalettir. Rüyayı gören kişinin çektiği maddi ve manevi rahatsızlıktan kurtulup ayağa kalkmasına işaret edilir. Ceza evine giren kişi önemlidir. Bu rüya direkt rüya sahibi ile ilgili olmamakla birlikte sonuçları rüya sahibini etkileyen durumları anlatır. Mani olunmak istenen bir durumu engellemek adına tavrını açıkça göstermeye yorulur. Kişinin yakınında kendisine yanlış gelen bir olayın gerçekleşeceğine, onun da olanca gücüyle bu hadiseye karşı duracağına alamet eder. Kızın elinde kelepçe varsa onun için üzülmeye ve endişe etmeye işarettir. Bunlara ek olarak rüya sahibi kişi vakitsiz kötü bir haberle karşılaşacak ve bu haber kişide büyük bir sarsıntıya neden olacaktır. Kızınızın hapisten kaçtığını duyarsanız duygu karmaşasına düşmeniz ve kafanızın bulanması kuvvetle muhtemeldir.

Rüyada Kızımın Hapse Girmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın hapse girmesi, eğer rüya sahibi bir erkekse bir kadınla evleneceğine delalet eder. Bazen hoş gezintilere, güzel yüzler görmeye, yeni elbiseler giymeye işarettir. Olumsuz olarak etkileneceğiniz zor günler geçirecek ve bu zorluklar karşısında bir hayli üzüleceksiniz. Düşman şeklinde de yorumlanabilmektedir. Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya için evleneceğiniz kadının dindar ve inançlı biri olacağına delalettir şeklinde bir yorum yapmaktadır. Bunun yanı sıra görülen rüya için güzel, zengin ve ahlakı metin bir kadın ile evlenmeye işaret olduğu yorumunda bulunmaktadır. Sonuç olarak kötü, üzüntülü günler içinde olabilirsiniz. Çok üzülür ve bu durumun bir an evvel düzelmesini istiyorsunuz. Üzülmeyiniz, bu günler geçicidir ve güzel günler yakındadır.

Rüyada Kızımın Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüyada kızımın uyuşturucu kullandığını görmek ne anlama gelir? Becerikli bir kimseye, hayırlı ve temiz nimete, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, mutlu ve huzurlu olmaya, maddi gelire gelecek bolluğa, aşk hayatının iyi gittiğine, sevince, yakında hayırlı haber duymaya, verimli zamanlara, daha önce edilen yeminin tutulacağına, yüksek ticari kazançlara, yüksek şans elde edileceğine işarettir. Rüyanızda kızımın uyuşturucu kullanırken görmek tabiri nadiren de olsa; muhtaç duruma düşmeye, fakirlik yaşamaya, mes’uliyetten dolayı mağdur olunacağına, kötü niyetli bir akraba yüzünden zarar görmeye, hile yapan kişiye, ticaret sebebiyle üzüntüye, sıkıntı dolu hayata işarettir. Bazı rüya bilimcileri ise şöyle derler: kızının uyuşturucu kullanırken görülmesi hatalarının ardından düşlediği güce, meşakkat çekerek hak edilen itibara, zorlukla hak edilen güce, tanıdık bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği beceriye, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu ferahlığa işaret eder. Hayırlı ve helal olmayan kazanç elde etmesine ve haksız yere yapılacak işlere, günah karışarak girilecek işten hayır görmemeye delalet eder.

Rüyada kızımın uyuşturucu kullandığını görmek, uzun süredir istediğiniz bir işi gerçekleştirmeye, yaşadığınız bir ilişkiyi kıskandığı için sürekli olarak hakkınızda yalan yanlış konuşmalar yapan kötü niyetli bir insana, kendi çıkarları ve arzuları için sizin iyi niyetinizi suistimal edeceğine, tanımadığınız bir kişi hakkında yalan ve kötü söz söyleyeceğinize, hakkınızda söylenen iftira ve dedikodulara inanan insanlar olacağına ve sonuç olarak da sizinle aralarına mesafe koyacaklarına, türlü bela ve musibetlerle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin başında meydana gelecek belalı olaylara, can sıkıcı sözlerin hedefinde olmaya, kıskanç ve fenalık sahibi kişilerle karşılaşılacağı, özgürlüğün elden gidilerek kişinin mutsuz olacağı günler yaşamasına tabir edilir. Rüyada uyuşturucu görmek genel olarak iyi değildir, göz yaşına, strese ve kafa karışıklığına delalettir.

Rüyada Kızımın Ceza Evine Girdiğini Görmek

Rüyada kızımın ceza evine girdiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada kızımın ceza evine girdiğini görmek, yaklaşan bir evliliğe işarettir. Kızınız bir adamla kısa süre sonra evlenecektir. Bazı rüya tabircileri ise bu tür rüyaları çocuğunuzun uzun bir seyahate çıkacağı, yapacağı yolculuk sırasında güzel insanlarla karşılaşacağı ve yeni yerler görüp kendisini geliştireceği şeklinde yorumlamaktadır. Olumsuz olarak ise zor günler geçirileceğine ve bu süreçte üzüntülü ve sıkıntılı günler görüleceğine işaret etmektedir. Ayrıca karşılaşılacak her türlü düşmanı alt edeceğiniz şeklinde de yorumlanabilir. Kızınız inançlı ve merhametli birisi ile delalet evlenecek. Bu adam aynı zamanda oldukça yakışıklı, zengin ve ahlaklı biri olacak. Ancak bu tür rüyalar, rüya sahibi için uyarı anlamına da gelmektedir. Bu süreçte ikileme düşebilirsiniz. Bir tarafınızın kabul ettiği şeyi diğer yanınız kabul etmeyebilir. Bu durum da kendinizi tam anlamıyla güvende hissetmeyişinizden kaynaklanmaktadır. Ancak endişe etmenize gerek yok! Atacağınız yerinde adımlar sayesinde hayırlı günler geçireceksiniz. Aynı zamanda maddi anlamda özgürlüğe kavuşacaksınız.

Rüyada kızımın ceza evine girdiğini görmek, eğer kızınız hapisten kaçıyorsa işler daha içinden çıkamayacağınız bir hal alabilir demektir. Sağlığınıza mümkün mertebe dikkat etmelisiniz ve dengeli beslenmeye de özen göstermelisiniz. Bu sayede sağlıklı bir ömür geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, çok sevip değer vermekte olduğunuz ve şu an görüşemediğiniz bazı insanlar ile uzun bir süre sonra tekrar bir araya gelmeye de delalet olabilir. Bu sayede çok keyifli ve kalite zamanlar geçirebilirsiniz. Aile hayatında dönem dönem sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak olumsuzluklara karşı sakinliğinizi korumanız gerekmektedir. Aile bireylerine mümkün olduğunca kötü ve kırıcı söz söylemekten kaçınmalısınız. Etrafınızda yer alan ve sizi çekemeyen insanlar, ailenizi size karşı kışkırtıyor olabilir. Ancak kimin ne olduğu er geç anlaşılacaktır. Ayrıca bu tür rüyalar, yapılan hayırlı amellerden ötürü başarılı ve saygın insanlar ile iletişim kurulacağına işarettir.

Rüyada Kızımın Bıçaklandığını Görmek

Rüyada kızımın bıçaklandığını görmek ne anlama gelir ? Kızınızın sıkıntılı ve zorlu bir dönemden geçtiğini gösterir. Kızınız maddi ve manevi anlamda kendisini güçsüz ve yalnız hissediyor olabilir. Bu nedenle bu süreçte olabildiğince onun yanında olmalı ve her konuda ne olursa olsun onun yanında olacağınızı dile getirmelisiniz. Hayatınızda yapmak isteyeceğiniz bazı değişiklikler, çevrenizdeki insanların kafasını karıştırabilir. Çevrenizden duyduğunuz bazı dedikodular canınızı sıksa da bunlara kulak asmamaya özen göstermelisiniz. Rüyada kızınızın sırtından bıçaklanması, çok güvendiği birisi tarafından kandırılacağını ve ihanete uğrayacağını gösterir. Bu nedenle kızınız, çevresindeki insanlara karşı daha dikkatli olmalı ve onları daha iyi gözlemlemeye çalışmalıdır. Bu rüya, kızınıza zarar vermek isteyen bazı kişilerin olduğunu gösterir. Aynı zamanda bu rüya, kızınızın bir konuda hayal kırıklığına uğrayacağına ve kısa süreli de olsa bir üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kızımın bıçaklandığını görmek, yakın çevresinden duyacağı bazı sözlere kızınızın çok kırılacağını ve üzüleceğini gösterir. Hayatınızda önemli bir yere sahip olan insanlarla daha çok ilgilenmeniz gerekecek bir sürece girebilirsiniz. Bu rüya, aynı zamanda yakınınızdan birisinin hastalık haberini duyacağınıza delalet eder. Bu habere çok üzülseniz de kısa süre içinde hasta olan kişi, eski sağlığına kavuşacak ve tüm hastalıklarından kurtulacaktır. Bir konuda yaşayacağınız hayal kırıklığı sizi çok üzse de ileri de bunda da bir hayır olduğunu görecek ve rahatlayacaksınız. Kızınızın geleceği ile ilgili duyduğunuz endişelerde kısmen haklı olabilirsiniz. Fakat aslında hiçbir şey sandığınız kadar zor olmayacak ve işlerin nasıl bir anda bu kadar yoluna girdiğini görüp şaşıracaksınız. Rüyanızda kızınız tanıdığı biri tarafından bıçaklanmışsa bu kişiden bir haber alacağınıza delalet eder. Hayatınızda uzun zamandır isteyip de bir türlü cesaret edemediğiniz bir şeyi gerçekleştirmeye karar vereceksiniz.

Rüyada Kızımın Para Çaldığını Görmek

Rüyada kızımın para çaldığını görmek ne anlama gelir ? Bu rüya hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanabilir bir rüyadır. Rüyada kızımın para çaldığını görmek sevinmeye, mutluluğa kavuşmaya, güzel ve hayırlı işlere, taleplerin gerçekleşeceğine, güzel ve hayırlı dostluklara, kısa zamanda öğrenilecek mutlu ve olumlu haberlere, ikili ilişkilerde mutluluğa, tatlı dilli genç tanıdığa, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, sorunlardan uzaklaşmış bir hayatı olacağına, bir işte mertebeye ulaşılacağına, hayali kurulan bir başarıya işarettir.bazı tabirciler için bu rüya sıkıntıların sonunda hak ettiği büyük güce, sıkıntı ile elde ettiği temiz ve helal rızka, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu berekete, zorlukla birlikte kavuştuğu daha çok kazanca, cefa çektikten sonra hak edilen mutlu günlere yorumlanmaktadır. Bu rüya aynı zamanda gönül işlerinde huzura, kazançlı işler yapılacağına, eliaçık bir kimseye, maddi yükü olan dosttan uzaklaşmaya, imrenilen bir kazanca, dünyalığa gelecek artışa, iyi geleceğe, iyi işler yapılacağına, hayırlı ve vefalı bir dosta, iş dünyasında makam ve mevki sahibi olacağına, arkadaşlarıyla eğlenmeye, sözünü yerine getirmeye yorulmaktadır. Aynı zamanda bazı rüya yorumcuları kızımın para çaldığını görmek, zorlukların ardından kavuşacağı mala, umudunu yitirdikten sonra hak edilen daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı çekerek kavuşacağız çok kazanca, zorlukları aşarak kavuştuğu daha iyi bir hayata ve cefa çekerek ulaşacağı yüksek bir mertebeye yorumlanmaktadır.

Rüyada kızımın para çaldığını görmek, nadir de olsa olumsuz anlamda fenalığını gizleyen bir yöneticiye, mutsuz günlerde uzaklaşamamaya, mutsuz edecek bir durumla yüzleşeceğine, kötü niyetli bir tanıdık tarafından zarar görmeye, hileci ve yalancı bir insana, korktuğu bir şeyin başına gelmesine işarettir. Aynı zamanda bu rüya nadir de olsa ticaret alanında problemlere, mutsuzluktan ayrılamamaya, ticaret nedeniyle sıkıntıya, düşmanlıktan emin olunacağına, değer düşmesine ve kedere düşmeye işaret eder.

Rüyada Kızımın Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada kızımın hırsızlık yaptığını görmek  ne anlama gelir ? Rüya sahibi eğer bir kadınsa ahlaklı ve daha önceden evlilik yaşamış birisinin kendisine evlilik teklifinde bulunacağına işarettir. Bu kişiyle huzurlu bir evlilik yapacaksınız ve bir ömür mutlu yaşayacaksınız. Rüya sahibi boşanmış bir erkek ise sevecen maddi durumu çok iyi olan ve okumuş sıcak kanlı bir bayanla hayallerindeki evliliği yapacağına işarettir. Rüya sahibi evli bir kişiyse ve Hacca gitmek istiyorsa, bu arzusu olumlu şekilde sonuçlanacaktır. Bu tür rüya gören kimse güzel gelişmeler sayesinde hayatı boyunca mutlu olur. Huzurlu bir yaşam süreceği için sağlık sorunu yaşamaz. Aynı zamanda rızkı genişler ve maddi anlamda sıkıntı yaşamaz. Emeklerinin karşılığını fazlası ile alır. Yeni bir iş yeri açmak istiyorsanız ya da rütbe atlamak niyetindeyseniz, oldukça hayırlı bir rüya gördünüz.

Rüyada kızımın hırsızlık yaptığını görmek, bir gruba önderlik edeceğinize işarettir. Bu açıdan yeni bir iş yerine patron ya da yönetici olmanız, çalıştığınız işte daha üst bir kademeye gelmeniz olarak yorumlanabilir. Ancak bu tür rüyalar olumsuz manalara da gelebilmektedir. Daha önce yaptığınız, utanç verici bir iş ortaya çıkabilir ve patronlarınızla sorun yaşayabilirsiniz. Bunların yanı sıra kızınız sizden faydalanacaktır. İlim, irfan, sanat vb. hakkında sizden birçok şey öğrenecektir. Rüyada hırsızlık, genel olarak güzellik ve hayır anlamına gelmektedir ancak birisine hile yapmak ya da onu aldatmak isteyen kişiler bu güzelliklerden faydalanamaz. Bu rüya art niyetli kişiler için hayır değil, şer içermektedir. Bazen de kızınızı ele alan bu tür rüyalar onun günaha girmesi ile yorumlanır. Bir hırsız nasıl kendini saklarsa kızınız da yaptığı hayırsız iş sonucu kendisini saklayacaktır. Bu manada görülen rüya uyarı anlamı taşımaktadır ve dikkat edilmesi gerekir.

Rüyada Kızımın Kaçırılmasını Görmek

Rüyada kızımın kaçırılmasını görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin sevdiği kişileri kaybetme korkusu yüzünden çok sıkıntılı zamanlar geçirdiğine, ruhsal açıdan kötü bir hale geleceğine işarettir. Ancak bu kişi aile büyüklerinin ve sevdiği kişilerin desteği ile kendisini toparlar, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını yaşamaya devam eder. Bu rüyalar büyük emek verilerek ortaya konulan projelerin beğenilmesi, rüyayı gören kişiye hayırlı kazanç sağlaması ve daha iyi projeler ortaya koyması için cesaretlenerek çok daha büyük başarılar kazanmasına işaret eder. Bu kişinin çevresindeki bazı kişiler onu iş hayatında yönlendirilmeye çalışmaktadır ve önüne geçmezse rahatsız edici boyutlara ulaşabilir.

Rüyada kızımın kaçırılmasını görmek, rüya sahibinin hayırlı olmayan olaylara girişeceğine işaret eder. Kişinin düşmanları ve sevmeyenleri vardır. Bu düşmanlar, rüya sahibine zarar vermeye çalışacaktır ve kişi müdahale etmekte zorlanacaktır. Aynı zamanda kızınızdan beklenmedik haberler de alabilirsiniz. Bu haber hayırlı ya da hayırsız olabilir, bu husus belirsizdir. Sizin için hayatınızdaki en önemli kişi kızınızdır. Onun huzur ve mutluluğunu her şeyden çok istiyorsunuz. Bu tür hisler insanın bilinçaltında depolandığı için kimi zaman rüyalar sayesinde gün yüzüne çıkabilmektedir. Onun için ortaya çıkardığınız pozitif enerji ve iyi dilekler onun hak ettiklerine ulaşmasına yardımcı olacaktır. Kızınız zorluklarla canla başla mücadele ederek hayalini kurduğu geleceğe, sıkıntılarının sonunda istediği mevkiye, uzun bir bekleyişin ardından arzuladığı sağlık dolu hayata, sıkıntıyla ümit ettiği saygınlığa, başarısızlıktan sonra hak ettiği hayırlı bir işe, gösterdiği çabaların sonunda umduğu helal kazanca ve hak ettiği şerefe kavuşacaktır. Siz de kızınızın bu hayırlı kazançları sayesinde çok mutlu ve huzurlu olacaksınız. O size çok bağlı, siz de ona. Sizin mutlu olduğunuzu görmek kızınızın daha büyük bir şevkle gayret etmesini sağlayacaktır.

Rüyada Kızımın Evden Kaçması

Rüyada kızımın evden kaçması ne anlama gelir ? Toplumsal hayatta başarıya, bol ve bereketli hayata, mutluluğun elde edileceğine, özlemi duyulan ve hayali kurulan bir eşe, yüksek şansa, uzun ömre, mülke gelecek fazlalığa, yüce ulaşmaya, alın teri ile elde edilen nimete, dostlarla gülmeye, samimi genç kimseye, duygusal hayatın yolunda olduğuna yorumlanmaktadır. Rüyada kızının evden kaçtığını görmek nüfus sahibinden hediye alacağınıza, ömrünüzün uzun ve hayırlı olacağına, malınızın nesilden nesle kalıcı olacağına, makam ve mevki sahibi insanlar ile tanışarak güzel yerlere geleceğinize, işlerinizin yolunda gideceğine ve bahtınız açık olacağına, iş ve özel hayatınızda birçok başarıya imza atacağınızın habercisi sevinilecek bir hadise ile karşılaşılacağına yorulur. Rüya sahibinin kızının yeni bir şehirde yeni bir hayat kurarak mutlu olma isteği olduğuna, ancak kısa bir süre için de olsa şimdiki hayatında vazgeçmeyecek şeyler olduğuna, hatta bu yüzden çok üzüntü duyduğunu işarettir. Çok nadir de olsa rüya sahibinin evinde bereketin kalmayacağına, bu yüzden çok büyük zararlar göreceğine ve iş ve aile hayatında zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızımın evden kaçması, rüyayı gören kişinin iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olaylardan ve hadiselerden ve bu olay ve durumların sebep olduğu sıkıntılardan çok bunaldığına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşayacağına, bu yüzden artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, yeni bir şehirde yeni bir iş ile kendisine daha mutlu ve daha ferah bir hayat kuracağına ve böylelikle istediği gibi yaşayıp kafasını dinleyeceğine işaret eder. İş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sorunlar yüzünden zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, kendisine daha güzel bir hayat duracağına, geride bıraktığı hayatı kafasından silip atacağına, hayalini kurduğu işin temellerini atacağına, yeni arkadaşlar ve dostlar edileceğini alamet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git