Rüyada Kızımın Hacca Gittiğini Görmek

Rüyada Kızımın Hacca Gittiğini Görmek
4 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 259 kez okundu.

Rüyada kızımın hacca gittiğini görmek ne anlama gelir ? Oldukça hayırlıdır çünkü Hac ibadeti İslamın şartlarından birisidir. Bu tür rüyalar üç şekilde tabir olunur: dinde olgunluk, işte güzellik ve kudrette celal. Kişi Hacca gitmek istiyor ancak buna gücü yetmiyorsa istediğine kavuşacak demektir. Zengin ise fakirleşecek işlere yönelebilir. Eğer fakir ise muvaffak olamayacağı bir ise baslar. Yanında hacla ilgili bir eşya varsa bu kişi hayır ve hasenatta bulunacaktır.

Rüyada kızını hacca göndermek, verilen sözlerin tutulacağına ve emirlere uyulacağına işarettir. Bu tür rüyalar, rüya sahibinin şaşkınlık ve korkudan çıkıp güven ve hidayete ereceğine delalettir. Ayrıca bu kişinin kızının Dünya ve Ahiret işlerinde istediği her şeye kavuşacağına işarettir. Bunların yanı sıra haneye girecek hayırlı haberlere ya da aile için şans getirecek gelişmelere yorulur. Bu gelişmeler sayesinde hane içinde büyük sevinç yaşanacaktır. Örneğin: ailede yatalak bir hasta varsa onun iyileşmesine, bekar birinin gelin ya da damat olmasına veya evli birilerinden bir bebek haberinin alınmasına delalet eder.

Rüyada Kızımın Hacca Gittiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Öte yandan bu tür rüyalar daha farklı şekillerde de tabir olunur: nimet, ilim, hidayet, sevinç ve ferah. Bazı rüya yorumcularına göre de kızınızın bir yolculuğa çıkacağına, iyi ve hayırlı dostlar edineceğine veya özel bir kişiyle gönül ilişkisi kuracağına işaret eder. Ancak olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Rüya sahibinin ailesiyle arasında bir sorun yaşayacağına ve üzüleceğine işaret eder. Bazen de bu tür rüyalar rüya sahibinin birisi hakkında kötü düşüncelere sahip olduğunu göstermektedir. Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht hac rüyalarını, rüyayı gören kişi için maddi zarar olarak yorumlamaktadır. Bunların yanı sıra rüyayı gören kişi için helal mal elde etmeye de işaret olabilir. Bu da çok çalışıp sabır ve gayret göstermekle elde edilecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git