Rüyada Kızımın Gözü Çıktı

Rüyada Kızımın Gözü Çıktı
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 185 kez okundu.

Rüyada kızımın gözü çıktı ne anlama gelir? Rüyada göz görmek dine, dinle ilgili ilişkilere yorumlanır. Çoğu rüya tabirine göre göz gören kişi günah işlemiş ve bunun vicdan azabını çekiyor olarak yorumlanır. Bir çok rivayete göre kendi gözünü görmek büyük günahlar işlendiğine delalettir. Başkasının gözünü görmek ise; o kişiyle birlikte işlenen bir günahı, o kişiyle ilgili işlenen bir günahı yahut o kişinin sizinle ilgili işlemiş olduğu bir günahı gösterir. Başka bir rivayete göre rüyada göz görmek kalp gözünün açılacağına, gönül ferahlığına, rahatlığa yorumlanır. Gözün çıkması ise; dini anlamda yapılan bir yanlışı veya işlenen bir günahı işaret eder. Rüyada gözü çıkan kişinin, dinden çıkmaya yönelik şeyler yaptığına, Kuran-ı Kerim okumayı biliyorsa unutacağına, ibadetlerini aksattığına delalettir.

Rüyada Kızımın Gözü Çıktı Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın gözü çıktığını gördüm, ne anlama gelir? Yukarıda yorumlar ışığında, rüyanızda kızınızın gözünün çıktığını gördüyseniz, bu kızınızın işlediği bir günahı gösteriyor olabilir. Dinden uzaklaşmasına, dini gereklilikleri yerine getirmemeye, yanlış işlerde yer almaya yorumlayabiliriz. Eğer dini konularda bilgisi var ise bunları unutacağına işaret ediyor olabilir. Olumlu yorumlarını değerlendirecek olursak; kızınızın kalp gözünün açılacağına, rahatlığa ereceğine, ferahlığa kavuşacağına işaret eder ki bu da size malum olmuştur. Başka bir rivayete göre, rüyada kızınızın gözünün çıktığını görmek kızınızın üzerinde fazla nazar olduğuna da yorulabilir. Çevrenizde kızınızı görmüş, beğenmiş ancak fesatlık etmiş kimseler varsa, rüyanız bunlara işaret etmektedir. Kızınızı bu kimseler karşı korumanız gerektiğine, kem gözlerden, nazarlardan ve fesat insanlardan uzak tutmanız gerektiğine işarettir. Eğer rüyanızda evlilik çağında kızınızın gözünün çıktığını gördüyseniz bu da hayırlı bir kısmet çıkacağına, çıkan kısmetin kızınızı gözü gibi sakınacağına, her türlü kem gözlerden uzaklaştıracağına yorumlanır. Rüyanızda kızınızın renkli gözlerinin çıktığını görürseniz bu da tüm dertlerinizden arınacağınıza delalettir.

Rüyada Kızımın Gözü Çıktı Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın gözü çıktı anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git