Rüyada Kızımın Gelinlik Giymesi

Rüyada Kızımın Gelinlik Giymesi
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 2.177 kez okundu.

Rüyada kızımın gelinlik giymesi ne anlama gelir ? Buna bakmadan önce gelinlik rüyada ne anlama gelir?  İlk olarak bu sorunun cevabıyla başlayalım. Rüyada gelinlik görmek genellikle iyi haberlere yorumlanır. Rüyada gördüğünüz gelinlik kısmet, bereket, neşe gibi güzel haberlerin işaretidir. Eğer bir anne rüyasında kızının gelinlik giydiğini görürse o evde bolluk ve bereket artar kızı iyi işler yapar. Yüksek bir mevkiye yerleşir. Rüyada görülen gelinliğin rengi de rüyanız için önemlidir. Beyaz açık renklerde bir gelinlik görmüşseniz iyi, güzel haberlere, hayırlı bir evliliğe yorumlanır. Fakat siyah bir gelinlik veya yırtılmış, kötü bir gelinlik görmek evlilikte yaşanacak sorunlara, sıkıntılara yorumlanır. Rüya ile ilgili bir başka yorumsa böyle bir rüyanın düşmanlarınıza karşı zafer kazanacağınıza, güçlü ve kudretli bir insan olduğunuza, ne olursa olsun pes etmeyen bir karaktere sahip olduğunuza dair sizin kişisel özelliklerinizle ilgili bilgiler verdiği de söylenebilir. Bir de şu şekilde yorumlanabilir rüyanız kızınızın kaybettiği bir eşyasını bulmasına, ölen aile büyüklerinizin cennete gittiğine,  sevdiği insanın onu hayal kırıklığına uğratacağı anlamına da gelebilir.

Rüyada Kızımın Gelinlik Giymesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın gelinlik giymesi ; can sıkıntısına, sağlıkla ilgili yaşanacak gelişmelere, hem çevrenizde hem işinizde iyi bir dönemde olacağınıza, saygınlığınızın artacağına, elinize para geçeceğine  ve bu parayla iyi işler yapacağınız anlamına da gelebilmektedir. Ama daha çok maddi açıdan rahat günler yaşayacağınıza, kazancınızın artacağına, sizi refah bir hayatın beklediğine yorumlanır. Eğer sıkıntılarınız varsa sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, başınıza bir bela gelmişse o belayı başınızdan def edeceğinize,  güzel olaylar yaşayıp şansınızın açık olacağına dair hayatınızla ilgili güzel haberlerin müjdeleyicisidir. Tabii rüyayı gördüğünüzde içinde bulunduğunuz psikolojik durum da rüyanızı büyük bir şekilde etkiler. Uyurken içinde bulunduğunuz düşüncelerin olumlu ya da olumsuz olması da rüyanın olumlu ya da olumsuz yorumlanmasına neden olur. Uyumadan önce olumlu düşünürseniz rüyalarınızın da olumlu haberler vereceğini unutmayın.  Yaşadığınız bunalımlar, depresyonlar da rüyanızın farklı yorumlanmasına neden olabilir. Rüyanızı yorumlarken içinde bulunduğunuz ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyanız ile ilgili yorumları kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

Rüyada Kızımın Gelinlik Giymesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın gelinlik giymesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Gelinlik Giymesi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gamze dedi ki:

    Babam beni rüyasında gelinlik içerisinde gözüm dahi görünmeyecek şekilde görmüş. Ben ağlıyormuşum babam burada ne oluyor diyerek bağırmış daha sonra bende benim evlendiğimi söylemişim babamda sinirlenmiş ve bağırarak söylenmiş.

Sayfa başına git