Rüyada Kızımın Evini Temizlemek

Rüyada Kızımın Evini Temizlemek
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 157 kez okundu.

Rüyada kızımın evini temizlemek ne anlama gelir ? Kızınızın hayatındaki gereksiz insanların kızınızın hayatından bir bir çıkacağının göstergesidir. Bu rüya aynı zamanda kızınızın hayatının da yalanlardan ve sıkıntılardan arınacağına delalet eder. Rüya sahibi, kızının geleceği ve hayatı ile ilgili pek çok kaygıya sahip olsa da bu kaygılarının boş yere olduğunu göreceksiniz. Kızınız, tez zamanda kendisi için hayırlı biri ile tanışarak üzerinden çok geçmeden de bu kişi ile evlenme kararı alabilir. Rüyanızda evinizin kızı çok pis ve siz de bu pisliği temizliyorsanız bu rüya, kızınızın bir sıkıntısına derman olacağına delalet eder. Kızınızın iş ile sıkıntıları olabilir. Fakat kızınız çok kısa bir süre içinde tüm bu sıkıntılarından kurtularak çok iyi ve kendisi için hayırlı bir işe girecektir.

Rüyada Kızımın Evini Temizlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın evini temizlemek, kızınızın size uzun zamandır söylemek isteyip de söyleyemediği bir derdi olduğuna delalet eder. Kızınızın evini temizlemeniz, kızınız hakkında yapılan dedikoduların ve kötü sözlerin önüne geçeceğinizin de göstergesidir. Bu rüya, aynı zamanda güzel bir geleceği de simgeler. Pisliklerin süpürülmesi ve temizlenmesi, hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanacağının göstergesidir. Bu dönemde şikayet ettiğiniz ne varsa tek tek düzelecek ve uzun zamandır var olan maddi sıkıntılarınız ise elinize geçecek olan toplu bir para sayesinde büyük ölçüde azalacaktır. Bu süreçte ev ya da araba gibi önemli bir mülk alabilir ve bu mülk ile kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Yardımseverliğinizin ön planda olacağı bir döneme gireceksiniz. Bu süreçte canınızı sıkacak herhangi bir olay yaşansa da bunu kafanıza takmayacak ve önünüze bakacaksınız. Rüyanın görüldüğü dönemde sağlığınıza her zaman olduğundan biraz daha çok dikkat etmeli ve varsa ilaçlarınızı kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Bu rüya, hayatınızın güzel bir yöne gittiğini gösterir.

Rüyada Kızımın Evini Temizlemek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın evini temizlemek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Evini Temizlemek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Beşire dedi ki:

    Rüyamda ben kızımla birlikte kızımın evini temizliyoruz. Neye delalettir eder yardımcı olabilen varsa lütfen aydınlatabilir mi beni biraz.

Sayfa başına git