Rüyada Kızımın Eski Erkek Arkadaşını Görmek

Rüyada Kızımın Eski Erkek Arkadaşını Görmek
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 233 kez okundu.

Rüyada kızımın eski erkek arkadaşını görmek ne anlama gelir ? Kızınızın eskide bıraktığı ve uzun zamandır da hiç görüşmediği biri ile tekrar görüşmeye başlayacağını gösterir. Bu rüya, aynı zamanda geçmişe dönük bir hasret yaşayacağınızı gösterir. Uzun zamandır görmediğiniz ve çok özlediğiniz biri ile karşılaşabilir ve hasret giderebilirsiniz. Hayatınızı renklendirmek isteyebileceğiniz bir sürece girebilirsiniz. Hayatınızdaki tüm fazlalıklardan kurtulmak isteyeceğiniz ve sakin bir hayat kurmaya karar vereceğiniz bir döneme gireceksiniz. Rüyanızda kızınızın erkek arkadaşı, kızınıza bir şey veriyor ise yakın bir zamanda o kişi ile bir anlaşma sağlanabilir ve barışma yaşanabilir. Sizin arkanızdan konuşan ve sizi her fırsatta aşağı çekmeye çalışan biri olabilir. Bu kişi ile kısa süreli bir tartışma yaşayabilirsiniz. İçinize sinmeyen bir konu hakkında gireceğiniz bir laf dalaşından galibiyetle ayrılacaksınız. Hayatınızda hiç tanımadığınız birinden alacağınız bir yardım sizin bazı konularda hayata bakış açınızı değiştirerek sizi daha iyi insan olmaya yönlendirebilir.

Rüyada Kızımın Eski Erkek Arkadaşını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın eski erkek arkadaşını görmek, eskiye dair bir haber alacağınızı ya da eskiden olan bir şeyi daha yeni öğreneceğinizi gösterir. Bu rüya, iş yaşantınızda karşınıza çıkabilecek ufak tefek aksaklıkların da olabileceğini gösterir. Sakin giden bir işinizde birden bire bir sorun çıkabilir. Bu sorun, sizin yükselişinizi istemeyen ve yolunuza taş koymak isteyen biri tarafından çıkarılabilir. Bu nedenle çevrenizdeki kişilere daha çok dikkat etmeli ve kimin dost kimin düşman olduğunu daha net kestirmelisiniz. Hayatınızda değişecek bir çok şey, olumlu yönde olacak. Maddi ve manevi anlamda rahat bir nefes alacağınız bir döneme gireceksiniz. Birilerinin size bir şeyleri başaramayacağınızı söylemesi sizi daha da hırslandırıyor. Bu huyunuz da başarıyı yakalamanıza yardımcı oluyor. Size dua eden ve sizi uzaktan seçen birisi olabilir.

Rüyada Kızımın Eski Erkek Arkadaşını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın eski erkek arkadaşını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git