Rüyada Kızımın Dişinin Kırıldığını Görmek

Rüyada Kızımın Dişinin Kırıldığını Görmek
30 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 172 kez okundu.

Rüyada kızımın dişinin kırıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada kızınızın dişinin kırıldığını görmeniz pek hayra yorulacak rüyalar arasında sayılmaz. Rüyada dişin kırılması hastalıklara, gam ve kedere, çok kötü bir habere yorulur. Eğer kızınızın sağlam dişi kırıldıysa büyük bir mal kaybı yaşanacaktır. Ailenizdeki maddi durumun giderek kötü olacağını belirtir. Ya da sevmediğiniz biri yüzünden size bir iftira atılabilir. Karşılaştığınız zorluklar karşısında büyük mücadeleler vermiş biriyseniz bu zorluklardan sonra hayat yüzünüze gülecek demektir. Bazı rüya alimleri bu rüyayı çok mutsuz günler yaşanacağına, aile içinde hasta biri varsa durumunun daha kötüye gideceğine delalet eder. Kızınız sizden bir şey saklıyorsa yakın zamanda sakladığı sırlar meydana çıkacaktır. Kızınızın ruhsal olarak kendini kötü hissedeceği bir dönemden geçeceğini de gösterir bu rüya. Bir yerden çok iyi haber beklerken bir anda beklediniz haberin aslı astarı olmadığını anlayacaksınız. Gözünüzden kaçan ayrıntılar yüzünden hayatınızın gidişatındaki eksiklikleri göremiyor olabilirsiniz. Yakın zamanda tanışacağınız iyi bir kişiden aldığınız tavsiyeler sayesinde olumsuz olayları unutacaksınız.

Rüyada Kızımın Dişinin Kırıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın dişinin kırıldığını görmek, psikolojik olarak kaybetme korkusu ile ilgilidir. Rüyada diş görmek sizin için değeri olan bir insana denk gelir. Eğer kızınızın dişi kırılmışsa rüyanızda kaybetme korkusu yaşıyorsunuz demektir. Kızınızı kaybetmekten korkuyor olabilirsiniz. Bu durum uzun sürmeyecek yaşadığınız korkulardan tamamen kurtulacaksınız. Hayatınızda yapmak istediğiniz bazı değişiklikler var. Kısa bir süre önce aldığınız bir eşyanın kaybolmasına üzülebilirsiniz. Hayat çok değerli ve her anı çok önemli . Yaşadığınız her an kıymetini bilin ve kaybetmekten korkmayın. Kaybetmedikçe hiçbir şey kazanılmaz.

Rüyada Kızımın Dişinin Kırıldığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın dişinin kırıldığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git