Rüyada Kızımın Dişinin Düştüğünü Görmek

Rüyada Kızımın Dişinin Düştüğünü Görmek
4 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 192 kez okundu.

Rüyada kızımın dişinin düştüğünü görmek ne anlama gelir? Bu zamana kadar sabırla beklediğiniz bir şeyin artık olacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi helal rızka, üne, hayırlı evlat ve eşe sahip olur. Dişi düşen kişinin de hayırlı ve uzun bir ömre sahip olacağını gösterir. Bu rüyayı gören kişi büyük bir mutluluğa kavuşacak, duaları kabul olacaktır. Rüyada diş düşmesi zorlu günlerin ardından gelecek ferahlığa, ömür verilmesine, hayırlı kısmetlere, helal kazanca, hayırlı akrabaya ve mülke delalet etmektedir. Farklı bir rivayete göre ise sallanan diş kurulu olan düzenin bozulmasına, işlerin yolunda gitmeyeceğine, yolsuzluk yapan akrabayla sorunlar yaşanacağına delalettir.

Rüyada Kızımın Dişinin Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın dişinin düştüğünü görmek, her diş, ailedeki veya akrabalarımızdan olan bir yakınımızı temsil eder. Ağzımızdaki alt dişler anne tarafımızı, üst dişler ise baba tarafımız olarak yorumlanır. Üst dişlerdeki azı dişi babayı, alt dişlerdeki azı dişi ise anneyi temsil eder. Diğer kalan dişler de ailenin diğer fertleridir. Rüyada çürüyen, sallanan veya düşen hangi diş ise o taraftaki bir yakınımızın başına gelecek bela musibet ve kaza olarak yorumlanır. Rüyada diş düşmesi o dişi temsil eden akrabanın ecelinin geldiği şeklinde de düşünülmektedir. Ayrıca rüyada düşen dişin nereye düştüğü de yorumlama aşamasında önem arz etmektedir. Rüyada düşen diş eğer kızın karnına düştü ise bebek ile gelecek mutlu habere, hamile kalmaya veya kısa zamanda dünya evine girmeye ve hayırlı bir kısmete delalet eder. Eğer düşen diş yere düştü ve kaybolduysa kişinin dert ve üzüntüye dalacağı, bir süre cefa çekeceği daha sonra bu üzüntü ve bunalım durumunun bir kişinin yardımıyla ortadan kalkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Diş yere düşüp kaybolmadı ise kişinin üzerindeki dert ve sıkıntıyı silkelenip atacağına delalet eder.

Rüyada Kızımın Dişinin Düştüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın dişinin düştüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git