Rüyada Kızımın Çeyizini Görmek

Rüyada Kızımın Çeyizini Görmek
19 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

Rüyada kızımın çeyizini görmek ne anlama gelir ? Yeni bir mal sahibi olmak olarak yorumlanabilmektedir. Eğer ki rüya sahibi rüyası boyunca kızının çeyizini eve sermiş ve herkese çeyizi göstermeye başlamış ise rüya sahibinin yakın bir zamanda yeni bir ev almaya niyet edeceğini ve bunu başarılı bir şekilde sonuçlandıracağını bu rüya ifade etmektedir. Aynı zamanda bu rüya sağlıklı günlerin olacağını ve yeni bir takım eşyalara sahip olacağına işaret etmektedir. Eğer ki bu rüyayı gören her kim ise bu kişi genç bir kız ise evlilik yolunda bir takım kararlar alacağını işaret verir. Rüya sahibi bir erkek ise rüyasında bir kızı olup onun evlendiğini görmüş ise genç ve güzel bir kız ile evlilik yaşayacağını ifade etmektedir.

Rüyada Kızımın Çeyizini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın çeyizini görmek, bazı açılardan bakıldığı zaman pek iyi bir şekilde yorumlanamaz. Rüyada görülmüş olan düğün çeyizi aslında sizin bir takım iyi sebepler sonucu ile bir yola adım atacağınızı fakat bu yolun sonucunda bakıldığı zaman sizi rahatsız edecek bir zarara uğrayacağınızı ifade etmektedir. Özellikle rüya sırasında çeyiz bulundur duysanız uzun bir süre sonra yasak bir ilişkiye girebileceğinizi göstergesi olarak yorumlayabiliriz. Eğer ki rüya sahibi kızının çeyizini rüya esnasında kendi elleriyle dikmeye başladıysa bu rüya aldatıla bilme imkanının yüksek olduğunu bize işaret etmektedir. Eğer ki rüyayı gören kişi kendi çeyizinin serilmiş olduğunu rüyasında görür ise aynı zamanda çeyizinin eski bir hal aldığını görürse bu rüya istenilen şekilde bir uygunluk ve hayatına devam edeceğini ifade etmektedir. Yani bu rüyanın iyi yada kötü bir şekilde yorumlanması kişinin rüyayı görüş şekline göre değişebilmektedir. Bu sebepten dolayı nasıl gördüyseniz o şekilde olan kısımları okuyarak yorumunuzu çıkarabilirsiniz.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Çeyizini Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. busra dedi ki:

    merhaba..
    ben eylül ayında evlenicem annem bir kaç gün öncesinde rüyasında benim çeyizimi yola serdigimizi ve çeyizde siyah danteller oldugunu görmüş .. bu rüyayı yorumlar mısınız?

Sayfa başına git