Rüyada Kızımın Çatıdan Düştüğünü Görmek

Rüyada Kızımın Çatıdan Düştüğünü Görmek
30 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 138 kez okundu.

Rüyada kızımın çatıdan düştüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada kızımın çatıdan düştüğünü görmek, zararlı işlerle uğraşmak yüzünden birtakım maddi sıkıntıların ortaya çıkacağının habercisidir. Ancak yaşanan üzüntüler kısa zamanda bitecek, helal kazançlar artacak ve mali anlamda rahat bir seviyeye geleceksiniz. Ev ya da araba sahibi olma istiyorsanız maddi imkanları güçlü olan biriyle ortaklık yapabilirsiniz. Bu adımlarınız olumlu sonuç verecektir. Aynı zamanda bu tür rüyalar, rüya sahibinin iş ve aile hayatında birtakım sıkıntılar yaşayacağına, güç durumlara düşeceğine işaret olabilmektedir. Hakkınızda söylenen asılsız şeyleri kafanıza takarsanız geri dönüşü olmayan hatalara düşebilirsiniz. Bu dönemde oldukça dikkatli olmanızı öneririz.

Rüyada Kızımın Çatıdan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın çatıdan düştüğünü görmek, sıkıntılı bir dönem geçireceğinize işaret olabilir. Uyarı niteliğinde olan bu rüya, etrafınızda art niyetli insanlar olduğunu ve dikkatli davranmanız gerektiğini ifade etmektedir. Eğer kızınızın düştüğü alan güzel ve yeşillik dolu ise tam tersi olarak hayırlı haberler alacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılar kısa zamanda son bulacak. Hem siz hem de kızınız çok mutlu ve huzurlu günlere merhaba diyeceksiniz. Ancak maddi durumu iyi olan bir aileyseniz bir miktar para ya da mal kaybedebilirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza önem vermeyi ihmal etmemelisiniz. Çünkü stres her kötülüğün ve her hastalığın başı olmaktadır.

Kendinizi iyi koruyup kollamanız oldukça önemlidir. Bu zaman zarfı sizin için sıkıntılı geçebilir. Ancak üzülmeyin ve endişelenmeyin! İşinizde gerçekleşecek mevki değişikliği ile bir anda hayal bile edemeyeceğiniz şekilde rahatlayacaksınız. Sabrınızın ve emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Bu tür rüyalar hayırlı kazançlara ulaşacağınız anlamına da gelebilmektedir. Aynı şekilde çocuklarınız da iyi yerlere gelecek ve çok mutlu olacaklar. Siz de onların huzurlu ve neşeli hallerini gördükçe daha fazla sevineceksiniz. Önemli olan sabretmek ve kendinize dikkat edip zor dönemlerin geçmesini beklemek. Aydınlık günler sizi bekliyor olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git