Rüyada Kızımın Burnu Kanadı

Rüyada Kızımın Burnu Kanadı
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

Rüyada kızımın burnu kanadı ne anlama gelir ? Bakıldığı zaman bu rüya daha çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır (fakat bu esnada dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır, oda rüyada burnu kanayan kişinin burnunun çok fazla kanamamış olmasıdır, aksi halde bu rüya pek hayırlı bir şekilde yorumlayamamaktadır). Bu rüyayı gören kişinin yakın bir zaman sonra güzel bir takım haberler alacağına ve bu haberler sonucunda hayatında birçok şeyin daha iyi bir şekilde yolunda gideceğine işaret etmektedir. Özellikle rüya sahibi son zamanlarda maddi açıdan bir takım zorluklar yaşıyor ise bu zorlukların artık son bulacağına ve maddi olarak oldukça rahatlayacağı bir döneme gireceğini söyleyebiliriz. Hatta rüya sahibinin bu rahatlama esnasında yaşam standarttı olarak büyük bir rahatlama evresine gireceğini dahi rahatlıkla söylemek mümkündür. Bunun sonucunda rüya sahibinin artık bundan sonraki yaşantısı boyunca çok daha rahat bir hayata sahip olacağına rahatlık ile söyleyebiliriz.

Rüyada Kızımın Burnu Kanadı Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın burnu kanadı, eğer ki kanayan burun çok fazla kan kaybeder ise bu rüya hayırlı bir rüya olarak ne yazık ki söylenemez. Bu rüya ise rüya sahibinin hayatında ne yazık ki son zamanlarda bir takım eksikler yaşanacağına işaret etmektedir. Bunun yüzünden uzun bir süre boyunca rüya sahibi kötü günlere şahit olacaktır ve bu zor zamanları atlatması rüyayı gören kişi açısından ne yazık ki çok zor olacaktır. Fakat kanayan burun çok fazla olmamak koşulu ile kan akıtmış ise o zaman bu rüya daha hayırlı bir şekilde yorumlanmayı başarmaktadır. Böyle bir durumda rüyayı gören kişinin çok sevmiş olduğu bir dostu olduğuna ve bu dostunun kısa bir zaman içerisinde çok hayırlı işlere sahip olacağına bu rüya işaret etmektedir.

Rüyada Kızımın Burnu Kanadı Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın burnu kanadı anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git