Rüyada Kızımın Bıçaklandığını Görmek

Rüyada Kızımın Bıçaklandığını Görmek
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 172 kez okundu.

Rüyada kızımın bıçaklandığını görmek ne anlama gelir ? Kızınızın sıkıntılı ve zorlu bir dönemden geçtiğini gösterir. Kızınız maddi ve manevi anlamda kendisini güçsüz ve yalnız hissediyor olabilir. Bu nedenle bu süreçte olabildiğince onun yanında olmalı ve her konuda ne olursa olsun onun yanında olacağınızı dile getirmelisiniz. Hayatınızda yapmak isteyeceğiniz bazı değişiklikler, çevrenizdeki insanların kafasını karıştırabilir. Çevrenizden duyduğunuz bazı dedikodular canınızı sıksa da bunlara kulak asmamaya özen göstermelisiniz. Rüyada kızınızın sırtından bıçaklanması, çok güvendiği birisi tarafından kandırılacağını ve ihanete uğrayacağını gösterir. Bu nedenle kızınız, çevresindeki insanlara karşı daha dikkatli olmalı ve onları daha iyi gözlemlemeye çalışmalıdır. Bu rüya, kızınıza zarar vermek isteyen bazı kişilerin olduğunu gösterir. Aynı zamanda bu rüya, kızınızın bir konuda hayal kırıklığına uğrayacağına ve kısa süreli de olsa bir üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kızımın Bıçaklandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın bıçaklandığını görmek, yakın çevresinden duyacağı bazı sözlere kızınızın çok kırılacağını ve üzüleceğini gösterir. Hayatınızda önemli bir yere sahip olan insanlarla daha çok ilgilenmeniz gerekecek bir sürece girebilirsiniz. Bu rüya, aynı zamanda yakınınızdan birisinin hastalık haberini duyacağınıza delalet eder. Bu habere çok üzülseniz de kısa süre içinde hasta olan kişi, eski sağlığına kavuşacak ve tüm hastalıklarından kurtulacaktır. Bir konuda yaşayacağınız hayal kırıklığı sizi çok üzse de ileri de bunda da bir hayır olduğunu görecek ve rahatlayacaksınız. Kızınızın geleceği ile ilgili duyduğunuz endişelerde kısmen haklı olabilirsiniz. Fakat aslında hiçbir şey sandığınız kadar zor olmayacak ve işlerin nasıl bir anda bu kadar yoluna girdiğini görüp şaşıracaksınız. Rüyanızda kızınız tanıdığı biri tarafından bıçaklanmışsa bu kişiden bir haber alacağınıza delalet eder. Hayatınızda uzun zamandır isteyip de bir türlü cesaret edemediğiniz bir şeyi gerçekleştirmeye karar vereceksiniz.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Bıçaklandığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nedime dedi ki:

    Ben rüyamda benim kız evimin merdivenine cikarken budaklanıyor siyah takım elbiseli 3 adamlar arkasından gelirken görüyorum kapıyı açamıyorum ama bağırıyorum imdat diye komşuyu çağırıyorum korkuyorum rüyam bu nedir acaba

Sayfa başına git