Rüyada Kızımın Arkadaşlarını Görmek

Rüyada Kızımın Arkadaşlarını Görmek
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 199 kez okundu.

Rüyada kızımın arkadaşlarını görmek ne anlama gelir ? Kızınız ve arkadaşları ile ilgili bir haber duyacağınıza delalet eder. Kızınız, arkadaşları ile bir yere gitmeye karar verdiğini söyleyerek sizi şaşırtabilir. Aynı zamanda bu rüya, kızınızın birileri ile birlikte bir iş girişiminde bulunacağının da göstergesi olabilir. Hayatınız birden bire bir olay sonucunda değişebilir. Kızınızın arkadaşları, onunla birlikte güzel vakit geçiriyorsa kısa bir zaman içinde güzel bir olay yaşayacağınıza delalet eder. Kızınızın maddi ve manevi sıkıntıları var ise, arkadaşları yardımı ile bu sıkıntılarından daha kolay bir şekilde kurtulabilir. Kızınızı bir süre bunaltmış olan bir iş artık çözüme kavuşacaktır. Kızınızın yakın olduğu birilerinden kızınız ile ilgili bir haber duyabilirsiniz. Bu haber, sizi başta şaşırtsa da daha sonra mutlu olmanıza neden olacak.

Rüyada Kızımın Arkadaşlarını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın arkadaşlarını görmek, kızınızın hayatında birden bire bir değişiklik olacağının göstergesidir.Bu rüya, bir süre maceraya atılmak isteyeceğinize ve yeni heyecan arayışına gireceğinize de delalet eder. Rüyanızda kızınızın arkadaşları ile kavga ettiğini görmüşseniz bu rüya, kızınızın bir süre sıkıntılı bir dönemden geçeceğini fakat bu dönemi rahatlıkla atlatacağını gösterir. Sakin ve huzurlu bir hayatınız var ise hakkınızda çıkan bir söylenti ile birlikte huzurunuz kısa bir süre için kaçabilir. Etrafınızdaki insanlara gereğinden fazla güveniyorsunuz. Bu güveniniz ileride başınıza iş açabilir. Bu nedenle daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Başarınızı kıskanan insanları çok dikkate almamalı ve fazla kafanıza takmamalısınız. Sevdiğiniz ve çok güvendiğiniz birinin söylediği bir söz kalbinizin kırılmasına neden olabilir. Bu nedenle de canınız sıkılabilir. Bunu neden yaptığını ise kısa bir süre için anlayacaksınız. Aslında sizin iyiliğinizi düşündükleri için sizin görmediğiniz ya da görmek istemediğiniz bir şeyi doğrudan söylemiş olabilirler.

Rüyada Kızımın Arkadaşlarını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın arkadaşlarını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git