Rüyada Kızımın Ağlaması

Rüyada Kızımın Ağlaması
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 605 kez okundu.

Rüyada kızımın ağlaması ne anlama gelir ? Gerçek hayatta rüya sahibinin bir takım olumsuz olaylar yaşayacağına ve üzüleceğine, aile içi bağların zayıflayacağına ve kopma derecesine geleceğine, sonu olmayan işlere girişileceğine ve sevimsiz bir duruma düşüleceğine işaret eder. Bazı din alimleri rüyada ağlamayı gerçek hayatta gülmek olarak yorumlar. Bazı rüya alimlerine göre rüyada ağlamak, yaşanan bir olay sonucunda,olayın birey üzerinde belli başlı izler bırakması ve bireyde psikolojik travma, bunalım, depresyon gibi hastalıkların yaşanacağını yorumlarlar. Yine bazı rüya tabircileri, rüyada kızınızın ağlamasını, kızınızın çevresinden sevdiği birini kaybetmesi olarak yorumlarlar. Rüya sahibi, gördüğü rüyayı bulunduğu her toplumda anlatmamalıdır. Çünkü, gördüğünüz rüyayı anlatırsanız, ileride karşınıza çıkabilecek iyi olayların tamamen yok olmasına yol açabilir. Rüya sahibi, gördüğü rüyaya herhangi bir anlam katmadıysa, rüya tabircilerine veya rüya tabirleri ile ilgili kitaplardan alarak faydalanabilirler. Rüyada kızınızın ağlaması, geceleri uyurken bilinç altınıza işleyerek, bir şeylerin yanlış gittiğine dair düşünceler üretebilir.

Rüyada Kızımın Ağlaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızımın ağlaması,bireyi bir bakımdan olumlu etkileyebilir. Birey, kızının ağlayarak rahatladığını bilinç altına yerleştirerek, bilinç altında yatan ana gerçeği unutur. Ayrıca rüya sahibi kızı ile ilgili bir takım olumsuz olaylar yaşadıysa dikkatli olmalı, kızınız hakkında bilmediğiniz, kızınızın canını sıkan ne varsa, kızına onun anlayabileceği ve güvenebileceği bir iletişim tarzı kurarak öğrenmelisiniz. Veya rüya tabirleri hakkında daha çok bilgi sahibi olan birilerine danışıp, durumu tam olarak anlayabilirsiniz. Rüyada kızımın ağlaması, gerçek hayatta kızınızın yaşayabileceği durumlarla ortak nokta bulundurabilir. Bu nedenle, kızınızın yaşadığı herhangi bir olayı rüyanız ile eşleştirmeye çalışmanız gayet normaldir. Rüyanız ile kızınızın yaşadığı herhangi bir olayı eşleştirmeye çalışırsanız teorik olarak bir kanıya varmış olursunuz. Bu yüzden din alimlerine veya rüya tabircilerine danışmak en doğru seçimdir.

Etiketler:

Rüyada Kızımın Ağlaması Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. zülfü dedi ki:

    ruyamda böyle merdiven gibi bi yerin asagisinda kendi kizimin ağladığını goruyorum ama aglama sesi duyulmuyor aşağı doğru iniyorum kizimin yanına iniyorum onunla konusuyorum ama sesim cikmiyor kucagima aliyorum susuyor kızım

Sayfa başına git