Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada Kılıç Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.683 kez okundu.

Rüyada kılıç görmek, evlat ile ilgili konulara işaret eder. Rüyada kılıç gören kişi evlat ile ilgili konulara yoğunlaşır. Rüyayı gören evli ise evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olmaya karar verebilir. Eğer rüyayı gören kişi evli ve çocuğu var ise çocuğuyla ilgili bir konuyla ilgileneceğine işarettir. Çocuğunun eğitimiyle ilgilenebilir, çocuğunun sınavıyla ilgilenebilir, onu yeni bir kursa yazdırabilir. Çocuğun ön planda olduğu bir dönemdir.

Rüyada Kılıç Tutmak

Bol muhabbet olarak yorumlanır. Kişi arkadaşları ile ya da ailesiyle bol bol muhabbet edebilir. Misafir gelebilir ya da siz birine misafir olabilirsiniz. Sizin muhabbetiniz birçok kişinin hoşuna gidebilir. Konuşmanızla herkesin hayranlığını kazanabilirsiniz. Ayrıca kişi muhabbeti bol bir ortama gidecek demektir. Güzel vakit geçireceğiniz bir gün olarak işaret eder.

Rüyada Kılıç Sallamak

Zafer kazanma anlamına gelir. Kişi, planladığı bir hedefine ulaşabilir. Eğer bir sınava girildiyse sınav sonucu başarıyla sonuçlanır. Beklediğiniz bir haber gelebilir ve mutlu olabilirsiniz. Sevdiğiniz biri ile aranız kötüyse barışabilirsiniz. Kişi zafer kazanacak ve bundan çok mutlu olacaktır. Aynı zamanda kişi, kendisine uzak bulduğu biri ile bir tartışma içine girebilir ya da birinden duyacağı bir söz yüzünden kalbi çok kötü kırılabilir.

Rüyada Kılıçla Yaralamak

Sizin uzak bir yere giderek oraya yerleşeceğinizi ve uzun bir müddet orada yaşayacağınızı işaret eder. Kılıcı vuran kişi, ne kadar vurdu ise vurduğu kişinin hakkında o kadar olumsuz konuşacağına delalet eder. Şayet siz kılıçla birini vurduğunuz halde, vurduğunuz yerde bir yara oluşmamışsa, vurduğunuz kişiye söylediğiniz sözün etkili olmayacağına işaret eder.

Rüyada Kılıçlı Asker Görmek

Sıkıntılı dönemlerinde güç sahibi bir kimseden yardım almaya delalet eder. İnsanlara yardımcı olmaya, elde edilen güzel fırsatlara, maddi olarak büyük kazanç sağlamaya, sorunlu işlerin çözülmesine işaret eder. Bazen de müjdeli haberler almak, aileye yeni bireyin katılması, aile nüfusunun çoğalması anlamı taşır. Bunların dışında yakın zamanda uyumlu bir kadınla tanışacağınıza işarettir.

Rüyada Kılıç Çekmek

Birileriyle çıkacak bir münakaşada veya rekabet içinde bulunduğunuz kişilere galip gelmek anlamı taşır. Önünüze çıkan problemleri çözmek veya kişilere karşı üstün olmak şeklinde yorumlanır. Öte yandan herhangi bir sebeple zarara uğrayıp hapse gireceğiniz şeklinde de yorumlanmıştır. Genel olarak rüyayı gören kimsenin büyük zorluklarla baş ettiği ve galebe geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kılıç Balığı Görmek

Geleceğinizin çok güzel ve refah içinde olacağına işaret eder. Sizin geleceğe dair hayallerinizin ve planlarınızın olduğuna, bunlara ulaşabilmek için ciddi çaba göstereceğinize ve sonuçta hepsine sahip olacağınıza işarettir. Sizin refah, huzur ve mutluluk içinde bir geleceğinizin olduğunu müjdeler. Aynı zamanda sizin şanslı olduğunuza, bahtınızın açık olduğu ve işlerinizin rast gitmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Kılıç Çiçeği Görmek

Zorluklardan sonra feraha kavuşacağınıza, hastalıklardan sonra sağlığa kavuşacağınıza, ümitsizlikten sonra elde edeceğiniz sevince delalet eder. Kılıç çiçeği, genel olarak kişinin içinde yaşattığı umudu simgeler. Hayatınızın renklenmesi, dostlarınız ile güzel geçineceğinizi müjdelenir. Hayatınız boyunca yanlışa düşmediğinizi, doğru yolda olduğunuzu ve böyle devam edeceğinizi gösterir. Yaşanılan karanlık günlerden aydınlık günlere ulaşılacağını müjdeler.

Rüyada Kılıçla Yaralanmak

Sizin zor durumda olan birine, kötü durumundan kurtulması için destek vereceğinizi gösterir. Akıllıca hareket ederek fayda sağlayıp, mal varlığınızı arttıracağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişi önceden ekonomik açıdan zarar görmüşse eğer, zararının karşılanacağına, zamanla bu zor durumdan kurtulacağına delalet eder. Kılıç yarası almak aynı zamanda birinden yardım almaya da işarettir.

Rüyada Kılıç Saplanması

Sizin birçok alanda imkânlarınızın kısıtlanacağına, malınızın ve kazancınızın azalacağına delalet eder. Kişinin iş hayatında ve dostlarının arasında itibarının azalacağına, değerinin düşeceğine işaret eder. Saygınlığınızın azalmasına ve gözden düşmenize yorumlanır. Kişinin hayatında huzurunun ve neşesinin azalacağına, keder ve zafiyete düşeceğine delalet eder. Yolunda giden işlerinizin aksayacağına, planlarınızda sorunlar yaşayacağınıza dair bir uyarıdır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git