Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada Kılıç Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.402 kez okundu.

Rüyada kılıç görmek, evlat ile ilgili konulara işaret eder. Rüyada kılıç gören kişi evlat ile ilgili konulara yoğunlaşır. Rüyayı gören evli ise evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olmaya karar verebilir. Rüyada kılıç görmek eğer rüyayı gören kişi evli ve çocuğu var ise çocuğuyla ilgili bir konuyla ilgileneceğine işarettir. Çocuğunun eğitimiyle ilgilenebilir, çocuğunun sınavıyla ilgilenebilir, onu yeni bir kursa yazdırabilir. Çocuğun ön planda olduğu bir dönemdir.

Rüyada Kılıç Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada kılıç görmek

Rüyada kılıç görmek, bol muhabbet olarak yorumlanır. Rüyada elinde kılıcı elinde tutan kişi arkadaşları ile ya da ailesiyle bol bol muhabbet edebilir. Misafir gelebilir yada siz birine misafir olabilirsiniz. Sizin muhabbetiniz birçok kişinin hoşuna gidebilir. Konuşmanızla herkesin hayranlığını kazanabilirsiniz. Rüyada kılıç gören kişi muhabbeti bol bir ortama gideceksiniz. Güzel vakit geçireceğiniz bir gün olarak işaret eder.

Rüyada Kılıç Görmek Ne Demek ?

Rüyada kılıç, zafer kazanma anlamına gelir. Rüyada kılıcı sağa sola sallayan kişi bir konuda zafer kazanır. Planladığı bir hedefine ulaşabilir. Eğer bir sınava girildiyse sınav sonucu başarıyla sonuçlanır. Beklediğiniz bir haber gelebilir ve mutlu olabilirsiniz. Sevdiğiniz biri ile aranız kötüyse barışabilirsiniz. Rüyada elinde kılıç gören kişi  zafer kazanacak ve bundan çok mutlu olacaktır. Rüyasında kılıç gören kişi, kendisine uzak bulduğu biri ile bir tartışma içine girebilir ya da birinden duyacağı bir söz yüzünden kalbi çok kötü kırılabilir.

Rüyada kılıç

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kılıç görmenin anlamı ve kılıç rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git