Rüyada Kese Görmek

Rüyada Kese Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.401 kez okundu.

Rüyada kese görmek, para biriktirmek olarak yorumlanır. Rüyada kese gören kişi para biriktirmeye başlayacaktır. Savurgan olduğunuzu düşünüyorsanız artık bunu sonlandıracaksınız. Para biriktirmeye başlayacaksınız. Yatırım yapmak için bazı adımlar atabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Ev almak için fiyat araştırması yapabilirsiniz. Arsa almanız da söz konusu olabilir. Yapacağınız yatırım döviz üzerinden de olabilir. Altın ya da gümüş hesabı açabilirsiniz.

Rüyada Yırtık Kese Görmek

Hastalık olarak yorumlanır. Kişi bazı hastalıklarla uğraşmak zorunda kalır. Ani rahatsızlıklar başlayabilir ve bununla ilgili doktora başvurabilirsiniz. Rüyada yırtık keseye bir şey koyan kişi yanlış bir tedavi sürecine girebilir ve pişmanlık yaşayabilir. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda bazı rahatsızlıklara işaret eder. Kronik rahatsızlığı olanlar bu dönemde daha çok rahatsızlanabilir. Astım hastaları havadan kötü anlamda etkilenebilir. Romatizmal hastalığı olanlar da bu dönemde dizlerinde ağrı hissedebilir. Alerjiye yatkın olanlar yediklerinden alerji olabilir.

Rüyada Kese Yaptığını Görmek

Güven duygusuna işaret eder. Kişi, ilişkilerinde güven duygusuna önem verecektir. Kuracağı ilişkilerde güven ön plana geçecektir. Güven sorunu yaşadığı bir ilişkisi varsa sonlandırma kararı alabilir. Güven olmadan mutluluk olmayacağını düşünecektir. Güven duygusunun sorgulandığı bir döneme işaret eder. Bazı tavırlar güvensizlik oluşturabilir. Sevdiğinizin hareketleri size garip gelebilir ve kafanızda soru işaretleri olabilir. Fevri davranmadan önce objektif olarak durumu değerlendirmeye çalışmalısınız. Güven problemini karşılıklı konuşarak çözmek gerekir. Sadece duyumlarla yada şüpheyle ayrılık kararı almak daha da sorun daha çok mutsuzluğa neden olabilir.

Rüyada Kese Altın Görmek

Kişi sağlık konusun da sıkıntıları varsa sağlık konusundaki rahatsızlıklarından kurtulacağı anlamına gelmektedir. Aynı zaman da görmüş olduğu bir tedavi süreci de var ise bu sürecinde sona ereceği anlamına da gelmektir. Eğer kişi bir iş girişimine hazırlanıyor ise rüya kişinin de iş girişiminin hayırlı olacağını ifade ediyor olmaktadır.

Rüyada Siyah Kese Görmek

Kişinin işlerinin iyi gideceği anlamına gelmektedir. Ayni zaman da kişinin işleri iyi gitmesi nedeni ile kişinin çok para kazanacagı anlamına gelmektedir. Rüyada siyah kesenin içi dolu bir şekilde görülürse kişinin bundan sonraki zamanında rahat bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Ancak kese içi boş olarak görülürse kişinin bundan sonraki yaşamında sıkıntılar çekeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Kese Görmek

Bu rüya hayırlara vesile eden rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişinin mali durumuna işaret eder. Maddi anlamda kişinin elinin bollaşacağı, mal ve mülkünün artacağı anlamını taşır. Bunun yanı sıra eğer maddi bir sıkıntı varsa bu sorunun yakın zamanda çözülecek demektir. Görülen kesenin kırmızı olması, gerçekleşecek olan güzel, maddi gelişmelerin çok kısa zamanda olacağına delalettir.

Rüyada Banyo Kesesi Görmek

Genellikle iş yaşamında olumlu giden bir kariyere doğru adımlarınız atmaya başadığınıza işaret eder. Kendi düşüncelerinizin ön planda olduğu ve risk alarak aldığınız kararlar ile başarı ivmenizi yükselttiğiniz bir döneme gireceğinize işaret olabilir. Olumsuz olarak da kendi görüşlerinizle başlanılan bir planınız hayal kırıklığı ile de sonuçlanabilir. Hayallerinizin hayata geçireceğiniz günlerin gelebileceğini de işaret edebilir.Ayrıca kazancınızın artması ile beraber herkesi kıskandıracak bir mevkiye kadar yükseleceğiniz de müjdeleyebilir. Rüyanız sadece gördüğünüz bir nesne ya da olayla sınırlanmaması diğer görülen detaylarla da rüyanızı yorumlamayı unutmayınız.

Rüyada Kese Altın Görmek

Hyra yorulan bir nesnedir. Yakın bir zamanda maddi açıdan refaha kavuşabilir, beklediğiniz bir yerden düşünmediğiniz miktarda para dönüşü olabilir. Maddi durumunuzu düzeltebilirsiniz. Altın kesesini nerede bulduğunuz, bulduğunuz altın miktarı, bulunduğunuz ortam ve rüyadaki hatırladığınız diğer detaylarda bu yorumu olumlu ya da olumsuz bir duruma da dönüştürebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git