Rüyada Kese Görmek

Rüyada Kese Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.131 kez okundu.

Rüyada kese görmek, para biriktirmek olarak yorumlanır. Rüyada kese gören kişi para biriktirmeye başlayacaktır. Savurgan olduğunuzu düşünüyorsanız artık bunu sonlandıracaksınız. Para biriktirmeye başlayacaksınız.Yatırım yapmak için bazı adımlar atabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Ev almak için fiyat araştırması yapabilirsiniz. Arsa almanız da söz konusu olabilir. Yapacağınız yatırım döviz üzerinden de olabilir. Altın yada gümüş hesabı açabilirsiniz.

Rüyada Kese Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kese

 

Rüyada kese görmek, hastalık olarak yorumlanır. Rüyada yırtık bir kese gören kişi bazı hastalıklarla uğraşmak zorunda kalır.Ani rahatsızlıklar başlayabilir ve bununla ilgili doktora başvurabilirsiniz. Rüyada yırtık keseye birşey koyan kişi yanlış bir tedavi sürecine girebilir ve pişmanlık yaşayabilir. Rüyanızda yırtık bir kese gördüyseniz sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yırtık kese görmek bazı rahatsızlıklara işaret eder. Kronik rahatsızlığı olanlar bu dönemde daha çok rahtsızlanabilir. Astım hastaları havadan kötü anlamda etkilenebilir. Romatizmal hastalığı olanlar da bu dönemde dizlerinde ağrı hissedebilir. Alerjiye yatkın olanlar yediklerinden alerji olabilir.

Rüyada Kese Görmek Ne Demek ?

Rüyada kese görmek, güven duygusuna işaret eder. Rüyada sağlam bir kese diken kişi ilişkilerinde güven duygusuna önem verecektir. Kuracağı ilişkilerde güven ön plana geçecektir.Güven sorunu yaşadığı bir ilişkisi varsa sonlandırma kararı alabilir. Güven olmadan mutluluk olmayacağını düşünecektir.  Güven duygusunun sorgulandığı bir döneme işaret eder. Bazı tavırlar güvensizlik oluşturabilir. Sevdiğinizin hareketleri size garip gelebilir ve kafanızda soru işaretleri olabilir. Fevri davranamdan önce objektif olarak durumu değerlendirmeye çalışmalısınız. Güven problemini karşılıklı konuşarak çözmek gerekir. Sadece duyumlarla yada şüpheyle ayrılık kararı almak dahda sorun daha çok mutsuzluğa neden olabilir. Rüyada keseyi dikemeyen kişi bazı sonlanmalar yaşayacaktır.

Rüyada Kese

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kese görmenin anlamı ve kese rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git