Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada Kertenkele Görmek
28 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.916 kez okundu.

Rüyada kertenkele görmek, hareketli bir düşmana işaret eder. Rüyada evinizin içine girdiğini görmek; evinizin içine atılacak nifak tohumlarına ve evin içerisinde Yaşanacak huzursuzluklara işaret eder. Genellikle bir düşman kazanacağınıza ya da başkaları ile aranızda bir düşmanlık yaratmak için çabalayan biri ile karşılaşacağınıza yorulur. Kötü niyetli, sinsi, laf götürüp getiren biri ile uğraşmak zorunda kalacağınızın göstergesidir.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Zor bir dönemin içine girildiğinin ve maddi sıkıntılar yaşayabileceğinizin bir göstergesidir. Bir düşmanınıza karşı galip geleceğinize delalet eder. Küçük bir kutunun içerisine hapsettiğinizi görmeniz ise, tüm düşmanlarınızı himaye altına alacağınızı gösterir. İş hayatında hızla yükselecek demektir. Genellikle, kötü niyetli, içten pazarlıklı, sinsi bir düşman edineceğinize delalettir.

Rüyada Kertenkele Yakalamak

Yaklaşan bir tehlikenin habercisi de olabilir. Ayrıca hiç ummadığınız bir anda zor bir dönemin içerisinde kendinizi bulabileceğinizi gösterir. Etrafında dost görünümlü dolaşan pek çok düşman var demektir. Bu kişinin arkadaş çevresine daha çok dikkat etmesi ve önemli sırlarını ulu orta kimseyle paylaşmamalı gerekir. Hareketli bir düşmanınızın olduğunu ve sürekli sizin açığınızı aradığını gösterir. Sevdiğinizi görmeniz ise korkularınızda yüzleşeceğiniz anlamına gelir.

Yalan söylemeyi huy edinmiş olan bir yakının eşin konusunda olmayan şeyleri anlatıp seni dolduruşa getirmeye çalışıyor. Uzun boylu, hafif kilolu olan bu kişiye çok dikkat et, yoksa eşinle geri dönülmez sonuçlar yaratacak sorunlar yaşayabilirsin. Üzerine düşen bir işi beklenenden daha kısa süre içerisinde tamamlaman herkesi çok şaşırtacak. Başardığın bu işten dolayı birkaç hediye alacaksın, bu hediyeler seni çok mutlu edecek.

Rüyada Kertenkele Yediğini Görmek

Rüya sahibinin son zamanlarda çevresinde kendisini hiç çekemeyen ve sürekli arkasından dedikodusunu yapıp onu kıskanan kişilerin varlığını ifade etmektedir. Bu kişiler gerek iş arkadaşları gerekse akrabaları olabilmektedir. Yani bu kişiler rüya sahibinin yakın çevresinde yer alan kişilerdir. Aynı zamanda bu kişiler rüya sahibini sürekli arkasından başka ortamlarda olarak çekiştiriyor demektir.

Rüyada Kendisini Kertenkelenin Isırdığını Görmek

Bu rüya, rüyayı gören kişinin etrafındaki kişiler tarafından kendisine yönelik uyarıcı bir mesaj almaktadır. Yani rüya sahibinin ve etrafında yer alan kişilerin düşman ya da dost olduğu belli olmayan, kısacası hiç güvenilmeyecek kişiler olduğunu göstermektedir. Rüyayı gören kişinin bunlardan uzak durmasını ve bu kişilerin oldukça zararlı kişiler olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüya sahibi şanslı bir döneme girecek demektir. En önemlisi ise rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği ve şansının iki kat artacağını gösterir. Bir başka yorumda ise kişinin büyük bir makama ya da rütbeye sahip olan bir kişi ile iletişime geçeceğini ifade etmektedir. Bu kişi sayesinde rüya sahibi oldukça başarılı işlere el atacaktır.

Rüyasında kertenkeleyi kovalamak

Rüyayı gören kişinin artık hayatında yeni yollar aradığının habercidir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin kurmuş olduğu düşlerin yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Fakat kişinin hayallerine ulaşması için önünde oldukça zorlu bir döneme sahip olacağını fakat sabrı sonucunda isteklerine güzelce kavuşacağını göstermektedir. Bu dönemde rüya sahibi oldukça sabırlı olmalıdır.

Rüyada Kertenkele Beslemek

Rüyayı gören kimsenin yakın bir akrabasından kısa zaman içerisinde bir haber alacağını demektir. Bu haberini alacağı kişi evin içerisinden biriside olabilmektedir. Aynı zamanda bu rüya oldukça hayırlı bir işe de işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin çok kısa bir zaman içerisinde kapısında kısmetinin geleceğini göstermektedir. Bu kısmet hayrı ile gelecek demektir.

Rüyada Kertenkele Yumurtası Görmek

Bu rüya, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde kötü olan bir kadın ile beraber hiç hoş olmayan sohbetler yapacağı anlamında yorumlanmaktadır. Bir başka yorumda ise rüya sahibinin kısa zaman içerisinde hayırlı haberler alacağına ve bu haberler sonucunda sıkıntılarını atlatacağına işaret etmektedir.Aynı zamanda bu haber rüya sahibini ferah bir döneme sokacaktır.

Rüyada Kertenkelenin Kaçması

Rüya sahibinin karşısına yakın zamanda vasfı kötü olan bir adamın geçeceğini göstermektedir. Bu rüya, rüya sahibinin bu adamdan uzak durması gerektiğini belirtir ve bu adamın hayırlı bir adam olmadığını ifade etmektedir. Aksi taktirde rüyayı gören kişinin bu durumlar sonrasında çok üzüleceği ve uzun bir süre boyunca sıkıntılı bir dönem yaşayacağı mesajını bizlere vermektedir.

Rüyada Kertenkelenin Üstüne Atlamak

Bu rüyayı gören kimsenin uzun bir süre sonunda çok büyük bir durum elde edeceğini işaret etmektedir. Bu durum her açıdan hayırlı bir durum olarak nitelendirilebilir. Rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği herhangi bir işi kısa zaman içerisinde başarı ile sonuçlandırıp bunu yapacağını ve bunun ile beraber mutlu günleri de peşinden getireceğini gösterir.

Rüyada Kertenkeleyi Evden Atmak

Eğer bu kişi kimse ve bu kişinin bir çocuğu var ise bunlarla güzel günler yaşayacağına işaret etmektedir. Eğer ki bu rüyayı gören kişiye bekar birisi ise ileri ki zamanlarda gerekirse hayatında gerekse dış etkenler de mutluluğu başarı ile beraber elde edeceğini gösterir. Kısacası mutluluğun çok yakın zamanda elde edileceğini gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git