Rüyada Kemençe Görmek

Rüyada Kemençe Görmek
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 834 kez okundu.

Rüyada kemençe görmek, ilgi görmek olarak yorumlanır. Kemençe gören kişi çevresinden büyük ilgi görecektir. Yaptığınız işte dikkat çekeceksiniz. Arkadaşınızın arasında hem konuşmalarınızla hem de tavırlarınızla takdir kazanacaksınız. Karşı cins tarafından beğenebileceğiniz bir dönemdesiniz. İlginin fazla olacağına ve bundan memnun olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kemençe Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kemençe

Rüyada kemençe görmek, neşeli vakit geçirme anlamına gelir. Rüyada kemençe çaldığını gören kişi neşeli vakit geçirecektir. Arkadaşlarınızla planlayıp uzun zamandır yapmadığınız muhabbeti yapabilirsiniz. Uzakta olan akrabalarınızla bir araya gelerek neşeli vakitler geçireceksiniz. Çok koyu muhabbetler yapacaksınız. Güzel vakit geçireceğiniz zamanları işaret eder.

Rüyada Kemençe Görmek Ne Demek ?

Rüyada kemençe, huzurun bozulacağı anlamına gelir. Rüyada kemençeyi kırdığını gören kişinin huzuru bozulacaktır. Bir ortamda eğlendiğini gören ve kemençenin kırıldığını gören kişi arkadaşlarının arasında huzursuz olacaktır. Laf kavgaları ve laf sokmalar olabilir. Duyulan ve sözlenen sözler kırıcı ve bozucu sonuçlar verebilir. Huzursuzlukların dile getirileceği bir döneme işarettir. Görülen kemençe eğlenceli ve güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Bu rüyayı kim görürse görsün, küs olduğu insanlarla arası yumuşamaya başlayacak ve olaylara iyi tarafından bakmaya başlayacaktır. Kemençenin sesi ile eğlendiğini gören bir kişi, yeni maceralara atılacak ve yeni şeyler deneyecek demektir. Aynı zamanda kemençe çaldığını gören bir kişi ise, yeni şeyler deneyecek ve hayatına renk katacak yeni şeyler deneyecektir. Bunu gören kişi hem eğlenmeyi hem de eğlendirmeyi seven, eğlenceli bir kişilik olarak tanınır.

Rüyada Kemençe

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kemençe görmenin anlamı ve kemençe rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git