Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.047 kez okundu.

Rüyada kedi görmek, hırsız kötü insan anlamına gelir. Rüyasında bir kedi gören kişi hırsızlık olaylarına şahit olabilir, ufak tefek hırsızlıklarla karşılaşabilir. Bir kediyi uzaktan izlemek rahatsız olduğunuz bir konuda sessiz kalacağınıza işarettir. Çevrenizde olan kanun dışı olaylara karışmak istemeyeceksiniz. Rüyanızda gördüğünüz kedi hata yapmak olarak yorumlanır. İstemeden hata yapabilir ya da hata yapan birine göz yumabilirsiniz.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kedi

Rüyada kedi görmek, imansız kimse olarak yorumlanabilir. Rüyanızda kedi görürseniz inançsız bir insanla muhatap olacağınız anlamına gelir. Kedinin uyuduğunu görmek size hata yaptırmak isteyen kişi olarak yorumlanır. Sinsice sizin hata yapmanızı bekliyordur. Kediyi uyuyor görmek gizli düşmanlarınızın şimdilik sessiz kaldığına işaret eder. Kedinin uyuması sizin düşünerek hareket etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Kedi Görmek Ne Demek ?

Rüyada kedi, görülen kedinin rengine göre farklı anlamlar taşır. Kedinin beyaz olduğunu görmek güzel, cazibeli kadın olarak yorumlanır. Kedinin siyah olduğunu gören kişi içi fesat, gizli bir düşmanla karşılaşacaktır. Evine kedi girdiğini görmek evde tatsızlık olacağına, savaş ve büyük tartışmalar olacağına dalalettir. Kediyi evden kovan bütün sıkıntılardan kurtulacaktır. Rüyada kedi görmek, genellikle hayra yorulmaz. Çünkü kedi sembolü, yalancı, sinsi ve iki yüzlü insanları temsil eder. Kedinin sizinle oynamak için size yanaştığını görmüşseniz düşmanlarınız artık sizin hakkınızda iyi düşünceler beslemeye başlamış demektir. Aynı zamanda bakımsız bir kedi, giriştiğiniz bir işte aklınızı karıştıracak kişilerle karşılaşacağınızın göstergesidir.

Rüyada Kedi

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kedi görmenin anlamı ve kedi rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git