Rüyada Keçi Görmek

Rüyada Keçi Görmek
29 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.314 kez okundu.

Rüyada keçi görmek, bolluk, bereket, mal sahibi olmaya, şefkat sahibi bir kimsenin yardımını göreceğinize işaret eder. Aynı zamanda siyasetle uğraşan biri hakkında duyulacak bir söze, ilim irfan sahibi bir kişi ile fikir alışverişi yapacağınıza, iş yaşantınızda büyük başarılar elde edeceğinize yorulur. Dünya malı ve servete, bolluk, bereket ve toplu bir mal sahibi olunacağına delalettir. Bol kazanç sağlayacağı bir işe başlayacak ve bu işinde çok başarılı olacak demektir. Erkek keçi, tedbir sahibi kimselere işaret ederken dişi keçi, bol kazanç, nimet, şans ve iş anlamlarına gelir.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Hayalini kurduğunuz tüm şeylerin gerçekleşeceğini ve muradınıza ereceğinizi gösterir. Keçi sütü, temiz bir geleceğin ve helal kazancın göstergesidir. Aynı zamanda uzun süredir çabaladığınız bir işi nihayet başarı ile sonuçlandıracağınızı gösterir. Ayrıca etrafınızdaki insanlara dikkat etmeniz ve güvenmemeniz gerektiğinin göstergesidir. Pek çok yorumcu tarafından iyiye yorulmaktadır. Kişi engellerle karşılaştığı ve uzun süredir çabaladığı bir işi sonunda başarıyla tamamlayacak ve muradına erecek demektir. Ev içerisinde mutluluk ve huzurun artacağının göstergesidir. Kişinin evinde bolluk, bereket, şans ve huzurun hüküm süreceği söylenir.

Rüyada Siyah Keçi Görmek

Rüya sahibi artık kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini ifade eden, mesaj veren bir rüya olarak ifade edilmektedir. Rüya sahibi, her ne iş olursa olsun hepsini tek başına yapamayan ve her zaman çevresinde yer alan kişilerden yardım isteyen birisidir. Artık bu durumdan kurtulması ve kendi ayakları üzerinde durması gerektiği mesajını veren bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Keçi Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda kendisine yeni bir arkadaş edineceğini ve bu arkadaşı ile beraber ilk tanışmalarının oldukça büyük tartışmalara yol açacağını ifade etmektedir. Fakat bu tartışmalar neticesinde her iki kişide artık uzlaşmak isteyecek ve bir masada kafa kafaya vererek anlaşma yoluna girecek demektir. Bu yeni dost rüya sahibinin hayatına adeta renk getirecektir.

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu sıkıntılı günlerden artık sıkıldığını ifade eden bu rüya, ansızın gelişen olaylar sayesinde rüya sahibinin bu sıkıntılardan kurtulacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda tüm bunlar ile beraber haneye doğacak olan güzel bir güneşi temsil eden bu rüya, mutlu günlerin çok yakında gerçekleşeceğini bizlere bildiren hoş bir rüyadır.

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Son zamanlarda yapılan bazı harcamaların çok fazla olduğunu temsil eden, kısacası uyarıcı olan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin bu aralar maddi açıdan kendisini kontrol etmesi gerektiğini temsil eder. Eğer ki rüya sahibi bu hareketlerini dikkate almaz ve harcamalarını aynı şekilde devam ettirir ise, ilerleyen yıllarda çok büyük zorluklar çekecek demektir.

Rüyada Keçi Kovalaması Görmek

Rüyayı gören kişinin son günlerde üzerinde olmayan bir konu hakkında kendisini ifade etmeye çalışacağına ve bu konuda çevresindekiler tarafından (tepkilerinden ve cevaplarından dolayı) zor anlar yaşayacağına işaret etmektedir. Bu dönemin oldukça zor geçeceğini simgeleyen böyle bir rüya, rüya sahibinin ümidini yitirmemesi gerektiğini ve kendini ifade etmekten çekinmemesi gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Eğer ki rüyayı gören kimse evli ise, eşi tarafından gelecek olan bir mal varlığının olduğunu ifade etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin gerek eşi gerekse de eşinin ailesi tarafından saygı göreceğine işaret eder. Bu rüya daha çok ise, ele geçecek olan hayırlı bir malın habercisidir. Kişi bekar ise oldukça hayırlı bir kısmet ile beraber dünya evine gireceğini temsil etmektedir.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Alınacak olan bir tepkinin işareti olan bir rüyadır. Rüya sahibi kendisi tarafından pek önemli olmayan bir konuda, çevresindeki insanlardan tepki alacak ve o sıralarda zor durumlar yaşayacak demektir. Rüya sahibinin bu esnada oldukça sabırlı olması gerektiğini mesaj veren bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Kısacası stres dolu bir dönemin habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Keçi Boynuzu Ağacı Görmek

Son zamanlarda gündemde yer alan sorunların artık biteceğine işaret eder. Kısacası böyle bir rüya daha çok gerçekleşecek olan mutlu günlerin habercisidir. Aynı zamanda rüya sahibinin çalışma ortamında ufak bir değişiklik yapacağını ve bu değişikliğin ona çok iyi geleceğini ifade etmektedir. Uzun ve güzel olacak hayırlı bir ömrün haberci olan bir rüyadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git