Rüyada Kavanoz Görmek

Rüyada Kavanoz Görmek
15 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.864 kez okundu.

Rüyada kavanoz görmek, hal ve hareketlerine çok dikkat eden kişilere yorumlanır. Bu siz de olabilirsiniz bir yakınınız da olabilir. Dolu ise bu bereket demektir ve yeni umutlar ve hayattan beklentilerinizin olduğunu gösterir. Boş ise bu da kişinin fakirleşeceğine yorumlanır. Maddi yönden durumunuz kötüleşecek ve darlığa düşeceksiniz. Bazen de becerikli bir hanıma işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise çok marifetli bir eşi olacaktır. Evli bir erkek ise çok asil bir eşi vardır. Renk renk ise ev ekonomisinden anlayan bir kadın demektir. Bu kişi anneniz de olabilir eşiniz de olabilir. Kocaman ve boş ise çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınızı söyler.

Rüyayı gören kişi kadın ise boş yere harcama yapmayan, evde varken bir diğerine gerek duymayan, tasarruflu bir kadındır. Rüyayı gören kişi erkek ise bu tasarruflu kadın onun annesi veya da eşidir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin sinirli olduğu zamanlarda kararlar almaması ve bir takım sözler söylememesi de gereklidir.

Rüyada Kavanoz Almak

Rüyayı gören kişinin içi dışı bir bir insan olduğuna yorumlanır. Bu kişinin fikri neyse zikri de odur. Düşürüp kırdığını gören kişinin ilişkisinde bir sorun patlak verecektir. Bu yaşanan sorun sizi geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyecektir. Birinden aldığını gören kişiye tanımadığı biri yardım edecektir. Bu yardım ile işleriniz bayağı bir kolaylaşacak ve rahatlayacaksınız. Sayısı size o sayı kadar güzel haberlerin olduğunu gösterir. Narin ve hassas bir insan olduğunuzu söyler. Siz şaka bile olsa bir sözden kolay alınabilen bir insansınız ve bu durum arkadaşlarınız arasında hiç sevilmeyen bir durum maalesef ki. Sizin insanlarla olan ilişkileriniz de pamuk ipliğine bağlı. İçinin görünmemesi ya da içinde ne olduğunun bilinmemesi gizli kapaklı işler yaptığınızı gösteriyor.

Rüyada Kırık Kavanoz Görmek

Rüyayı gören kişinin genç ve deneyimsiz insanlara yardımda bulunup onların motive kaynağı olacağına işaret eder. Bu insanların yapacağı işlerde hep destek çıkacağınıza, doğru adımlar atmalarına vesile olacağınıza, başarılarını herkes tarafından konuşulur boyuta getireceğinize ve hayatını kolaylaştırıp, ticaret hayatını hızlandıracağınıza işarettir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı ve güzel işlere de işaret eder.

Rüyada Kavanoz Çatlaması

Rüyayı gören kişinin azla mutlu olmayı bilen bir karaktere sahip olduğuna işarettir. Son zamanlarda özenle yaptığı işlerin başkaları tarafından beğenilmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi genç ise eline bilmediği ve aynı zamanda beklemediği bir yerden para geçeceğine işaret eder. Bu kişi çok rahatlayacak ve eğitim verecektir. Rüyayı gören kişinin eğer çokta bağlı olduğu bir inancı yok ise yakın zamanlarda rahata kavuşacağına işarettir.

Rüyada Kavanoz Kapağı Görmek

Rüyayı gören kişiye getireceği hayra, mutluluğa, iyiliğe, başarıya, kazanç ve menfaate işarettir. Verdiğiniz emeklerin boşa çıkmayacağına, çalışmalarınızın karşılığını en iyi şekilde alacağınıza, maddi açıdan olan tüm beklentilerinizin karşılanacağına ve son zamanlarda her şeyden memnun kalacağına işarettir. Çektiğiniz zahmet ve zorlukların sonunda rahata ereceğinize ve mutlu olacağınıza delalet eder. Gireceğiniz işlerde emeğinizin karşılığını alacaksınız.

Rüyada Cam Kavanoz Yıkamak

Rüyayı gören kişinin stres altında çalışması nedeniyle hasta olacağına işarettir. Fakat doktor desteğiyle ve de vücudunu fazla yormayıp yeterli miktarda dinlendiği müddetçe çabucak ayağa kalkabilecektir. Cam kavanoz doktorların sözlerini dinlemedikçe ayağa kalkamayacağınıza işaret eder. Sporunuzu bırakmamanız ve de gerekli olan tüm tıbbi müdahaleleri yaptırdığınız müddetçe sağlığınıza yeniden kavuşabileceksiniz ve rahata ereceksiniz.

Rüyada Kavanoz İçinde Su Görmek

Rüyayı gören kişinin aile hayatında çok güzel ve hayırlı bir haber alacağına işarettir. Hayatınızda gerçekleşecek olan bazı değişimler sonucunda kazancınızı farklı yollardan elde edeceksiniz. Son zamanlarda yardım edeceğiniz kişilerden veya da ailelerden çok büyük hayır duaları alacaksınız. Evliyseniz eğer günlerinizin neşe ve keyif içinde geçeceğine işarettir. Yaptığınız bazı hatalar özel hayatınızda birkaç defa tekrarlanabilir.

Rüyada Boş Kavanoz Görmek

Hayatınızda gerçekleşecek olan olumsuz işlere işarettir. Son zamanlarda kötü olaylar yaşayabilirsiniz ve sıkıntı çekebilirsiniz. İşleriniz yolunda gitmeyecek ve zorlu günler geçireceksiniz. Sıkıntı verici durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hayatınızda ki düzen aksayabilir. Üzerinize gelecek olan sıkıntılara hazırlıklı olmalısınız. Engellerle ve sorunlarla karşılaşacaksınız. Kötü bir dönemdesiniz. Hem maddi hem manevi olarak çöküşe geçebilirsiniz.

Rüyada Dolu Kavanoz Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın zamanlarda karşılaşacağı hayra, iyiliğe, kısmete, sıkıntılardan kurtulmasına ve rahatlığa kavuşmasına delalettir. Bu rüyayı gören kişinin hem iş hem de özel hayatı yolunda gidecek. Yaşadığınız zorluklar ve sıkıntılardan kurtulacaksınız. Şansınız açılacak ve güzel bir döneme gireceksiniz. Sorunlarınız sona erecek. Bolluk ve bereket dönemleri sizi beklemektedir. Rahata ve ferahlığa hazır olun.

Rüyada Kavanoz Almak

Rüyayı gören kişinin maddi olarak kazanca uğrayacağına işarettir. Başarı ve olumlu gelişmelere açık olun. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında gireceği bir ortaklığa kendini hazırlamalıdır. Bu ortaklık sonucu işler yolunda gidecek ve size de keyfini çıkartmak düşecektir. Maddi olarak uğrayacağınız kazanca sevinmelisiniz. Yapacağınız çalışmalardan güzel sonuçlar alacaksınız. Yüksek miktarda kazançlar elde edeceksiniz.

Rüyada Kavanoz Kırmak

Rüyayı gören kişinin son zamanlarda yetenekleri doğrultusunda hareket edeceğine işarettir. Önünüze çıkan risklerden ve de gereksiz bulduğunuz girişimlerden uzak durmaktasınız. Bu rüyayı gören kişinin genel olarak yapamadığı işlere girişmediğine işarettir. Temkinli ve güvenli bulduğunuz adımlar atmaktasınız. Bu şekilde hareket etmeye devam ettiğiniz sürece herhangi bir zarara veya da üzüntüye uğramayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git