Rüyada Kasırga Görmek

Rüyada Kasırga Görmek
14 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 996 kez okundu.

Rüyada kasırga görmek, hareketli zamanlar geçireceğinizi haber verir. Bu dönemde fevri çıkışlarınız olabilir. Kendinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Bu aralar birçok sorun ile karşı karşıya kalacaksınız bu durum sizin sinirlerinizi gerecek ve olmadık kişilere saldıracaksınız. Bu haliniz arkadaş çevrenizde bozulmalara yol açacak ve eğer dikkat etmezseniz dostlarınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle çevrenizle ilişkilerinizde çok dikkatli davranmalısınız. Unutmayın sorunlar çözülür ama dostlar her zaman bulunmaz. Rüyayı gören kişi ticaret ile uğraşıyor ise kuşkusuz zararda olduğu bir dönem içinde bulunuyor. Rüyayı gören kişi bekar ise sevgilisi ile büyük problemler yaşayacak ve belkide birlikte bir yaşam geçirme fikirlerini göden geçirmenize sebep olacak bu durum. Bu dönem içindeki agresif haliniz sağlığınızı da etkileyecek ve ufak aksamalar yaşayacaksınız. Felaket tellalı gibi bir şeydir. Hep akıla kötü şeyler getirir.Kötü bir döneme giriyorsunuz ve dikkatli adımlar atarsanız bu durumun üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Kasırgaya Yakalanmak

Kişinin etrafında laf kalabalığı yaparak kafa ütüleyen kalabalık bir çevre vardır. Bu kişi resmen iki ateş arasında kalmış gibidir. Ancak bu konuşulan laflar sizin zamanında yapmış olduğunuz hatalardan kaynaklanmaktadır. Dikkat etmeniz gerektiğini söyleyen uyarıcı bir rüyadır. Yakın zamanda can sıkıcı bir durum ile karşılacaksınız. İçinde kaybolduğunu gören kişi içinden çıkmadığı sorunlarla boğuşuyordur ve ona yardım edebilecek hiç kimse yoktur hayatında. Rüyasında uzaktan güvende olduğu bir yerden izleyen kişi insanların kavga ve gürültüsünden zevk alan birisidir. Bu kişi kendi çıkarı için insanları birbirine kırdırmaktan hiç çekinmez. Ama hep yalnızdır ve insanlar kendisinden hiç haz etmezler.

Rüyada Kasırgadan Kaçmak

Rüyayı gören kişinin işlerinin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve maddi olarak rahatlayacağına işarettir. İç huzurunuza kavuşacağınıza ve dünya hayatınızda istediğiniz tüm dileklerinizin yerine geleceğine işarettir. Korkulduğu gibi altından kalkılamayacak kadar büyük bir hastalığa veya da illet ve inatçı bir hastalığa yakalanmayacaksınız. Sevinç ve mutluluk dolu günleriniz çok yakında.

Rüyada Kasırgadan Kurtulmak

Rüyayı gören kişinin çalışma hayatında uğrayacağı, maruz kalacağı olaylara işarettir. Fakat bu olaylara direndiği müddetçe zaman içerisinde meyvelerini toplayacağına işarettir. Son zamanlarda çok kötü ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kıl payı kurtulacaksınız. Birkaç pişmanlık yaşayabilirsiniz. Ailenizle veya da sevdiğiniz bir insanla büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz ve bu olaylar aranızdaki çatlaklara sebep olabilir.

Rüyada Kasırgadan Saklanmak

Karşınıza çıkacak olan bazı fırsatları kıl payı kaçırmış olabilirsiniz. Üzülmeniz şimdiden sonra pek fayda vermez ama karşınıza çıkacak olan yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla aranızda ki bağların kuvvetlenmesinin tam zamanı sizin atacağınız herhangi bir adıma bakıyorlar. Ailenizle aranızda oluşan mesafeler sizin için üzücü olsa da en yakın fırsatta aranız düzelecektir.

Rüyada Kasırganın İçine Girmek

Rüyayı gören kişinin hayatına çıkacak olan bir takım zorluklara işarettir. İşlerinde meydana gelecek olan bazı olumsuz olaylar sonucunda iflas eşiğine gelebilir ve bu durumlarla mücadele ederken kendini ve bünyesini biraz zorlayabilir. Düzeniniz alt üst olup bazı maddi olgularınızı kaybedebilirsiniz. Bu olayları atlatmak için kendinizi vereceğiniz uğraşlar üzerinize gelecek ve sizi sıkacaktır.

Rüyada Hortum Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin karakteri hakkında bir takım bilgiler sunmaktadır bize. Rüya sahibi baskın karakterli ve dediklerini yaptırmaktan hoşlanan bir kişiliğe sahiptir. Zorba olmayan ve olayları tatlı diliyle ve hoşlukla halletmeye çalışan bir insandır. Mantıklı kararlar almayı seven fakat aynı zamanda da aldığı kararları etrafında ki sevdiği insanlara danışan bir yapısı vardır.

Rüyada Büyük Kasırga Görmek

Yapılan bazı hataların tekrarlanmayacağına işarettir. Kendi menfaatiniz ve çıkarlarınız için bazı kötü ve sizi zor duruma sokacak olayların içine gireceğinize delalettir. Sevdiğiniz insanlar tarafından kötü yorumlar alabilirsiniz. Hayatınızda bazı yenilikler ortaya çıkabilir ve bu durumlar sizi oldukça mutlu edecektir. Bazı insanlar tarafından büyük değer ve ilgi göreceksiniz. Fakat kendinizi ne zaman yalnız bulsanız etrafınızda kimse kalmayacak.

Rüyada Denizde Kasırga Görmek

Size yapılan hatalara karşı büyük pişmanlıklar duyan insanlar sizden özür dilemek ve kendini affettirmek isteyeceklerdir. Sevdiğiniz insanlar bazı yaptığınız veya yaşadığınız olaylar sonucunda size kötü sözler söyleyebilir ve ağır ithamlarda bulunabilirler. Uzunca bir süre kendinizle baş başa kalarak kafanızı dinlemenize fırsat tanıyacağınız zamanlar gelecek ve oldukça uzun bir zaman yalnız kalacaksınız.

Rüyada Kasırganın Ortasında Kalmak

Kazançlarınızda ve maddi olarak kurduğunuz arkadaşlık, ortaklık ilişkilerinizde bazı sıkıntılar ve sorunlarla baş başa kalabilirsiniz. Maddi açıdan yaşadığınız düşüşler sonucunda yavaş yavaş çıkacağınız ferahlıklar sizi mutlu edecek ve rahatlatacaktır. Sizi kötü sözleriyle boğacak olan insanlara dikkat etmelisiniz. Bazı insanların moralinizi bozmasına ve sizi sinirlendirmesine izin vermeyin ve kendinize dikkat edin

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git