Rüyada Kartal Görmek

Rüyada Kartal Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.228 kez okundu.

Rüyada kartal görmek, acımasız yönetici olarak yorumlanır. Çalıştığını iş yerinin patronu size acımasız davranabilir. Sizi haksız yere eleştirebilir yada başkasının yaptığı hata sizin üzerinize kalabilir. Eğer rüyayı gören çocuksa anne ve babasından azar işitebilir. Anne ve babayla tartışma yaşayabilir ve haklı olsanız ailenizin karşısında haksız duruma düşebilirsiniz. Rüyada kartal gören kişi haksız yere azar işitecektir.

rüyada kartal

Rüyada kartal görmek, dindar olmayan inançlı kişi olarak yorumlanır. Rüyada kartal gören kişi göründüğünden daha farklı bir karakterde olabilir. Rüyada kartalın tepede gezdiğini görmek  çok güvendiğiniz kişinin sizi hayal kırıklığına uğratacağı anlamına gelir. İnandığınız kişi sizi üzebilir, yarı yolda bırakabilir. Beraber yola çıktığınız kişi sizi yarı yolda bırakabilir. Rüyada kartal gören kişi yalanlarla karşılaşabilir.

Rüyada kartal, rüyada lider, yönetici olarak yorumlanabilir. Rüyada kartal gören ve saldıracağını düşünen kişi bir topluluğa lider olabilir. Birçok krizi çözmek için güvenilen kişi olmak olarak yorumlanır. Bir grubu ya da topluluğu yönetmek olarak yorumlanır. Rüyasında kartal gören kişi zor durumda olan kişiler için sözcü olacağına işarettir. Verilecek yetkiyle başarı sağlanacağı olarak yorumlanır. Rüyasında kartal gören bir kişi, kendisini güçlü hissedecek bir girişime imza atacak demektir. Aynı zamanda kartal sembolü, özgürlüğün ve yüceliğin de simgesi olarak bilinir. Bu rüyayı gören bir kişi, iş hayatında ve hayatının diğer tüm alanlarında başarılı olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git