Rüyada Karga Görmek

Rüyada Karga Görmek
30 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.039 kez okundu.

Rüyada karga görmek, sözünün eri olmayan, güvenilmeyecek, bencil ve gaddar bir insana işaret eder. Genellikle uğursuzluğun simgesi olarak tanımlanır. Etrafındaki insanların önerilerine kulak verdiği için ciddi zarar görebilir. Bu yüzden kişilerin etrafındaki insanların niyetinin ne olduğunu daha dikkatli düşünmeleri ve kararlarını verirken daha dikkatli davranmaları gerekir. Şanssız ve kötü olaylar yaşayabileceğiniz bir dönemin içerisine girebileceğinizi gösterir.

Rüyada Karga Kovalamak

Yalancı, kibirli, sözünde durmayan, bencil ve kötü bir adamın simgesidir. Haram bir mal elde edecek, fakirlik ve yoksulluk içerisine düşecek demektir. Evin üzerinde duran bir karga ise, o evin hanımı hakkında gıybet edecek kişilerin olduğunun göstergesidir. Ayrıca sevdiklerinizden ve dostlarımızdan ayrılarak gurbete gitmeniz gerekeceğine delalettir. Kötü niyetli, yalancı, kibirli, bencil ve sözünde durmayan bir kişinin etrafınızda olduğunu gösterir.

Rüyada Karga Öldürmek

Pek iyiye yorulmaz. Bu yüzden rüya sahibinin etrafındaki insanların samimiyetini ve gerçekliğini tekrar gözden geçirmesi gerektiğini gösteren bir uyarı niteliğindedir. Evinin içinde birçok karga, ömrü boyunca ona yetecek kadar çok para ve mala sahip olunacağının göstergesidir. Ayrıca insanların yaptığı dedikodulara ve kötü konuşmalara işaret eder. Genellikle; sıkıntıya, üzüntüye, sevdiklerinizden ayrı kalmaya ya da bir kişi tarafından beddua alacağınıza işaret edebilir.

Hane içerisinde adında D harfi olan birisi ile yaşayacağın bir görüşme canını biraz sıkabilir. Düşünmeden taşınmadan vereceğin ani kararlar yanlış ve sana verecek bir yöne sapana neden olabilir, bu ara ani kararlar vermekten çekin. Seni senden çok düşünen orta boylu, hafif toplu bir adamın hayatına girmesiyle aşka ve mutluluğa doyacaksın.

Rüyada Karga Beslemek

Rüya sahibinin son zamanlarda belli başlı bir takım sıkıntılar yaşadığını göstermekte, rüya sahibinin belli başlı tartışmalar içerisine girdiğini ifade etmektedir. Artık rüya sahibinin bu tartışmalardan kurtulacağına gösteren bu rüya, kişinin eski huzurunu geri kazanacağına da işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin hanesine eski bereketin geri geleceği anlamını da içermektedir.

Rüyada Karga Isırması

Böyle bir rüyayı gören kişi eğer ki çalışan bir birey ise, iş hayatında büyük bir hızla ilerleyeceğini söylemektedir. Bu ilerleme sonucunda kişi, güzel makama sahip olacaktır. Aynı zamanda başka bir yoruma göre rüya sahibinin iyi işlerle uğraşacağına ve bu işler sonucunda birçok şifalar elde edeceğini işaret etmektedir. Özellikle sağlık açısından iyi haberlerin habercisidir.

Rüyada Karga ile Konuşmak

Bu rüyayı gören kişi eğer okuyan genç bir kişi ise eğitim esnasında iyi bir kariyere sahip olacağını ifade etmektedir. Bu kariyer sonrasında da kişinin, gelecekte çok önemli makamlara geleceğini ifade etmektedir. Genel olarak bakıldığı zaman böyle bir rüya bol kazançlar sağlayabilecek bir işe vesile olmaya ve hayırlı maaşa işaret etmektedir.

Rüyada Karga Kovmak

Rüyada kovulan karga rüya sahibinin son zamanlarda yapmış olduğu işlerin hayırlı olacağını gösterir. Bu güzel işlerinde aynı zamanda yolunda gideceğini ifade etmektedir. Fakat bu evrenin oldukça yoğun geçeceği bilinmelidir. Yorucu olan bu evre sonunda rüyayı gören kişi güzel haberler alınacak ve bu haberler ile beraber oldukça mutlu günlere şahit olacaktır.

Rüyada Karga Eti Yemek

Böyle bir rüya, rüya sahibinin çok yakın bir zaman içinde kavuşacağı büyük bir mala işaret etmektedir. Böylece bu mal sayesinde rüya sahibi bütün borçlarını rahatlıkla ödeyebilecek ve aynı zamanda daha ferah bir dönemin içerisinde kendini bulabilecekler. Bu rüya aynı zamanda çok sevilen yakın bir dosttan uzak kalmaya de işaret etmektedir.

Rüyada Karga Sürüsü Görmek

Böyle bir rüya, rüyayı gören kişinin etrafındaki kişiler hakkında bilgi vermektedir. Bu kişilerin pek doğru insanlar olmadığını işaret eder. Özellikle boş konuşan fazla bir topluluğu simgeleyen bu rüya, rüya sahibinin bu kişiler ile aralarında mesafe koymasını belirtmektedir. Aksi taktirde rüyayı gören kişinin bu kişiler ile helal olmayan mala yöneleceğini gösterir.

Rüyada Karga Ölüsü Görmek

Rüyada görülen karga ölüsü pek iyi şekilde yorumlanmaktadır. Böyle bir rüya, daha çok rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilerden kötü bir haber alacağını işaret etmektedir. Bu haber sonrasında üzülmeyi gösterir. Ya da başka bir yorumda ise rüyayı gören kişinin memleketine dönmeden önce son nefesi ile buluşacağını bu rüya bizlere ifade etmektedir.

Rüyada Karga Yakalamak

Bu rüya kişinin etrafında yer alan yalancı birinin ya da birilerinin varlığından bahsetmektedir. Bu kişi aynı zamanda cimri ve bir o kadar kaba biri olarak görülmektedir. (özellikle nerede ne konuşması gerektiğini bilemeyen birisi olarak bilinir) Aynı zamanda kişinin dost olarak ifade ettiği birisi ile kısa sürelide olsa bir ayrılık yaşayacağını göstermektedir.

Rüyada Karga Sesi Duymak

Böyle bir rüyayı gören kişi uzun bir yolculuğa çıkacak olarak yorumlanabilmektedir. Bazen de kişinin etrafında yer alan hileci kişilerin varlığının rüya sahibine son zamanlarda huzursuzluk yaratacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin arkasından konuşan birilerinin varlığını göstermektedir. Bu kişiler bakıldığı zaman ne yazık ki yakın dostlar olarak söylenebilmektedir.

Rüyada Ağaçta Karga Görmek

Rüya sahibinin bir olay sonrasında hiç olmayacak yere birden korkuya kapılacağını ifade etmektedir. Bu yüzden dolayı rüya sahibinin uzun süre kötü, kısacası üzüntülü bir dönem geçireceğini gösterir. Bu rüyayı gören kişinin bir olay sonrasında ise pişmanlık duyacağı işlere buluşacağını ve bu yüzden dolayı kendisini çok suçlayıp zor günler yaşayacağını göstermektedir.

Rüyada Çatıda Karga Görmek

Böyle bir rüyayı gören kişi. kısa bir süre sonra maddi açıdan zor olacağı bir döneme girecek demektir. Fakirlik yaşanacağını (zor günler) ifade eden bu rüya ne yazık ki kişi için peki iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman bu rüya daha çok sıkıntı ile geçecek zor bir dönemi ifade etmektedir.

Rüyada Pencerede Karga Görmek

Böyle bir rüya hayırlı bir haberin temsilcisidir. Rüya sahibinin son zamanlarda şansının geleceğini işaret eden bu rüya kişinin yapmış olduğu işler sonunda kendisini rahatlık ile is patlayacağını ifade etmektedir. Evlilik gibi planlar kuran bir kişi ise rüya sahibi, hayatında yer alan kişi ile bir takım sebepler yüzünden tartışmalar yaşayacak demektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git