Rüyada Kardeşimin Vurulduğunu Görmek

Rüyada Kardeşimin Vurulduğunu Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.182 kez okundu.

Rüyada kardeşimin vurulduğunu görmek,  kişinin kardeşi hakkında yapılan dedikodulara şahit olmaya delalet eder. Kişinin yapılan kötülüklere karışmayı, eliyle ya da diliyle bu kötülükleri işlemeye delalettir. Rüyada kişinin kardeşinin tüfekle vurulduğunu görmek, her hangi bir kimseden beklenmediği şekilde zarar görür, kişi başkasına da aynı zararı verir. Bazen rüyayı gören kişinin kardeşine gelecek zararı engellemeye çalışacağına da delalet eder.

Rüyada Kardeşimin Vurulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kardeşimin vurulduğunu görmek, silah güç ve düşmanı yenmektir. Bazen rüyada kardeşinin vurulduğunu görmek kişinin kardeşiyle arasında olan psikolojik bir durum da olabilir. Eğer rüyada vurulan kardeşinin öldüğünü görürse, yakında tüm acı ve sıkıntılardan kurtulur. Bu rüyayı gören kişi sıkıntıdaysa sıkıntılarından kurtularak felaha ulaşır. Bazen bu rüyanın kişinin kendisin ya da kardeşinin takva sahibi olduğuna delalet eder.

Rüyada vurulup ölmek dünyevi zevklerden uzaklaşıp ahirete yönelmektir. Rüyada kardeşin vurulduğu ancak yaralandığını görmek düzen bozukluğuna delalettir. İş hayatındaki engellerle de tabir olunur. Rüyada kardeşin kendini vurması, iyi haberler almaktır. Silah, tüfek gibi aletlerle vurması kişinin kardeşine herhangi bir konuda güç kazandırmasıdır. Silah sestir, rüyayı gören kişinin hayatında önemli değişiklikler olması, bilgi ya da haber alınması anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin doğru yolda olmadığına, ahirete yönelmesi gerektiğine, karşısına çıkan kötü kişileri tanıyamayıp yanlışa düşmesine de rüya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin vicdanını rahatsız edecek olaylar yaşayacağına hatalarından pişmanlık duyacağına delalet eder. Rüyada kardeşini vurup öldürmesi, kardeşinin ömrünün uzamasına, kişinin rahatsızlıktan sonra feraha ereceğine ya da bu aralar sıkıntılarıyla yüz yüze gelip sonunda kendine çeki düzen vereceğine alamet eder. Kardeşine güç vereceği, kardeşinin yapacağı bir hatadan döndüreceği, kardeşini sıkıntıdan kurtarması, kardeşine maddi ya da manevi yardım etmesi sonucu kardeşiyle bağının güçleneceğine de alamet eder.

Rüyada Kardeşimin Vurulduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin vurulduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git