Rüyada Kardeşimin Sevgilisini Görmek

Rüyada Kardeşimin Sevgilisini Görmek
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 863 kez okundu.

Rüyada kardeşimin sevgilisini görmek, içinize sinmeyen bir şeyler olduğunu gösterir. Eğer kardeşinizin sevgilisi size gülümsüyorsa hayırlı haberler alacağınıza, iyi kısmet geleceğine işarettir ve kardeşiniz için de her şey güzel gidecektir fakat asık suratlıysa bu dikkatli olunması gerektiğine, gözü açık ve tedbirli olunmasının iyi olacağına, bir karar verirken iki kez düşünülmesine, dere görülmeden paça sıvamamak gerektiğine delalettir. Kardeşiniz evliyse bu evlilik hayatında yeni bir heyecan ve yol başladığının göstergesidir.

Rüyada kendi sevgilinizi veya herhangi birinin sevgilisini görmek okul hayatında girilen sınavların başarıyla sonuçlanacağına, iş hayatında ise terfi veya daha yükse maaşlı bir işe başlamaya delalettir. Eğer gerçek hayatta kardeşiniz yalnızsa ve siz yine de onun sevgilisini gördüyseniz onun hakkındaki endişelerinizin yersiz olduğuna, yalnızlığından dolayı üzülüyorsanız da bunun gereksiz olduğuna işarettir. Eğer kardeşinizin sevgilisini sevmiyor ve tanımıyorsanız ona bir şans verip tanıyabilirsiniz zira bu rüyanın tabirleri için genelde hayırlı şeyler söylenmiştir.

Rüyada Kardeşimin Sevgilisini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada kardeşimin sevgilisini görmek, aile için hayırlı haberlere, maddi refaha, huzura kavuşmaya, sorunların çözülmesine, beklenen başarıyı elde etmeye, arkadaş ortamında sevmeye ve sevilmeye, duygusal ilişkilerde mutluluğa ve güzel muhabbetlere delalettir. Rüyada kardeşimin eski sevgilisini görmek, bu bir takım sıkıntılar çekilebileceğine ancak neticede bu sıkıntıların ve her türlü kötülüğün de unutulacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, bir başarı için sabredilirse sonunda o işin başarılacağına lakin çaba ve sabır olmadan o işin meyvesinin yenemeyeceğine işarettir. Eğer kardeşiniz rüyanızda sevgilisiyle geziyorsa geçirdiğiniz yılın çok başarılı bir yıl olacağının, maddi beklentilerinizin karşılanacağının, ailenizde bereket ve bolluk olacağının göstergesidir. Bu aynı zamanda sevilen bir kişiyle uzak bir yola gidileceğinin, yolculuğa, tatile veya bir geziye çıkılabileceğinin de işareti olabilir.

Rüyada Kardeşimin Sevgilisini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin sevgilisini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git